بهترین قالب خبری و مجله ای وردپرس | رایگان و حرفه‌ای

بهترین قالب خبری و مجله ای وردپرس رایگان

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 19 تیر 1402
باید لاگین کنید!

یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که با وردپرس سایت خود را طراحی و اجرا می‌کنند این است که از کدام قالب باید برای سایت خود استفاده کنند؛ در واقع برای وردپرس قالب‌های زیادی وجود دارد که همین باعث می‌شود برای انتخاب یک قالب مناسب سردرگم شوید؛ سایت‌های خبری مقالات و محتوا‌های زیادی دارند به همین دلیل یک قالب متفاوت برای سایت‌ها باید نصب و راه‌اندازی کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل سایت خود را اجرا و مدیریت کنیم؛ در این مقاله از سری مقالات قالب وردپرس رایگان با آکادمی وبکیما همراه باشید تا به شما بهترین قالب های خبری وردپرس را معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از این قالب‌ها سایت خود را به خوبی راه‌اندازی کنید.

قالب سایت خبری رایگان

یک سری قالب‌های مجله‌ای وردپرس وجود دارد که به صورت رایگان عرضه شده‌اند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها سایت خبری خود را بدون هیچ هزینه‌ای طراحی و اجرا کنید، در این بخش از مقاله سعی داریم بهترین قالب مجله خبری وردپرس رایگان ‌را معرفی کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و بتوانید از آن‌ها برای سایت خود استفاده کنید.

قالب خبری وردپرس فارسی رایگان VMagazine Lite

قالب خبری وردپرس فارسی رایگان VMagazine Lite
بهترین قالب خبری وردپرس – قالب خبری VMagazine Lite

یکی از بهترین قالب‌های خبری که به صورت رایگان عرضه شده است، قالب VMagazine Lite می‌باشد که می‌توانید با استفاده از آن به سادگی سایت خبری خود را راه‌اندازی کنید، این قالب ظاهر زیبایی دارد و برای داشتن یک سایت خبری قابلیت‌های خوبی را به شما ارائه می‌دهد که بتوانید با استفاده از این قابلیت‌ها مدیریت بهتری در سایت خبری خود داشته باشید. در حال حاظر این قالب بیش از 1000 نصب فعال داشته است و سایت‌های خبری خوبی با استفاده از این قالب توانسته‌اند راه‌اندازی شوند.


بهترین قالب خبری وردپرس Newspaper X

بهترین قالب خبری وردپرس Newspaper X
قالب مجله خبری وردپرس رایگان – قالب خبری Newspaper X

قالب نیوز پیپر ایکس یا به انگلیسی Newspaper X درحال حاظر یکی از پرطرفدارترین و بهترین قالب‌ های خبری وردپرس است که به صورت کاملا رایگان عرضه شده است و هر کسی می‌تواند به سادگی آن‌ را در سایت خود استفاده کند؛ این قالب قابلیت‌های زیادی برای شخصی سازی سایت دارد که می‌تواند به شما کمک کند سایت انحصاری‌تری داشته باشید.

این قالب برای مجله‌های اینترنتی که در زمینه، سبک زندگی، مد و فشن، سلامتی، پزشکی و… فعالیت دارد می‌تواند مناسب باشد و در حال حاظر هم افراد زیادی با استفاده از ان قالب مجله‌اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده‌اند و هیچ مشکلی هم از نظر امکانات قالب ندارند. در کل توجه داشته باشید که این قالب خیلی طرح پیچیده‌ای ندارد و در طراحی قالب سعی شده کاربر خیلی ساده به محتوا دسترسی داشته باشد و در این زمینه با مشکل مواجه نباشد.


قالب خبری وردپرس رایگان Madd Magazine

قالب مجله خبری وردپرس رایگان - قالب مجله‌ای Madd Magazine
قالب مجله خبری وردپرس رایگان – قالب مجله‌ای Madd Magazine

اگر قصد دارید یک قالب خبری حرفه‌ای برای طراحی سایت خبری خود داشته باشید که هزینه‌ای هم برای آن پرداخت نکنید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما قالب Madd Magazine است؛ این قالب خیلی خوب بهینه سازی شده است و همین موضوع باعث شده است که یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های سئو را در سایت خود رعایت کرده باشید.

توجه داشته باشید که این قالب کاملا رایگان است و می‌توان آن‌را از مخزن وردپرس نصب کرد، در حال حاظر این قالب بیش از 2 هزار نصب فعال از مخزن وردپرس داشته است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین قالب‌های رایگان خبری وردپرس است.


بهترین قالب خبری وردپرس ColorMag

بهترین قالب خبری وردپرس ColorMag
بهترین قالب خبری وردپرس – قالب خبری حرفه‌ای ColorMag

اگر بخواهیم یک قالب واقعا محبوب و یکی از بهترین قالب های خبری وردپرس را در سایت خود نصب کنیم، قالب خبری ColorMag بهترین گزینه برای ما خواهد بود؛ این قالب با طراحی خاصی که دارد و ظاهر زیبایی که در نظر گرفته است، می‌تواند تمام نیاز‌های ما را برای داشتن یک مجله‌اینترنتی و یک سایت خبری رفع کند.

ظاهر زیبای این قالب در واقع مانند مجله‌های اینترنتی است که در اینترنت مشاهده می‌کنید و به خوبی هم توسعه دهندگان قالب توانسته‌اند آن‌را بهینه سازی کنند تا سایت دچار مشکل سرعت نباشد تا کاربران سریعا به محتوا سایت دسترسی داشته باشند.


قالب خبری وردپرس رایگان News Portal

قالب خبری وردپرس رایگان News Portal
بهترین قالب خبری وردپرس – بهترین قالب خبری News Portal

این قالب خبری هم به عنوان پنجمین قالب در لیست بهترین قالب مجله خبری وردپرس رایگان ما قرار می‌گیرد که توانسته است به عنوان یکی از بهترین قالب‌های خبری رایگان در وردپرس فعالیت داشته باشد؛ قالب نیوز پورتال در حال حاظر از مخزن وردپرس توانسته است بیش از 10 هزار نصب فعال دریافت کند و مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد.

یکی از بهترین مزیت‌های این قالب ریسپانسیو بودن خوب است که باعث می‌شود تمام کاربران بتوانند با موبایل یا تبلت هم سایت ما را به خوبی مشاهده کنند و اطلاعات سایت ما را به درستی مشاهده کنند.


بهترین قالب خبری وردپرس WP Magazine

بهترین قالب خبری وردپرس - قالب خبری رایگان WP Magazine
بهترین قالب خبری وردپرس – قالب خبری رایگان WP Magazine

این قالب خبری در حال حاظر توسط سایت‌های بسیار بزرگی استفاده می‌شود و می‌تواند هم یک قالب خبری برای شما باشد و هم می‌توانید برای قالب وبلاگ خود از آن استفاده کنید که زیبای منحصر به فردی دارد؛ توسعه دهندگان این قالب بر روی رسپانسیو بودن و بهینه سازی آن بسیار کار کرده‌اند تا کاربران با هر دستگاهی که به سایت مراجعه کنند، اطلاعات سایت را به درستی مشاهده کنند. این قالب با امکانات خوبی که دارد، به صورت رایگان عرضه شده و نیاز نیست برای استفاده یا دانلود آن هزینه‌ای بپردازید، بلکه می‌توانید به صورت رایگان این قالب را از مخزن وردپرس در دسترس داشته و آن‌ را دانلود کنید.


قالب خبری Free News

بهترین قالب خبری وردپرس - قالب سایت خبری Free News
بهترین قالب خبری وردپرس – قالب سایت خبری Free News

همان‌طور که از نام این قالب پیداست، یک قالب مجله خبری وردپرس رایگان را دارید و می‌توانید به صورت حرفه‌ای یک سایت خبری را با استفاده از این قالب طراحی و اجرا کنید؛ توجه داشته باشید که این قالب به صورت حرفه‌ای طراحی شده است و تقریبا می‌توان گفت مانند قالب‌های خبرگزاری‌های امروزی است که می‌توانید با استفاده از آن یک خبرگزاری اینترنتی حرفه‌ای داشته باشید.

برای دانلود این قالب هم نیاز است به مخزن وردپرس مراجعه کنید و با جستجو نام این قالب سریعا آن‌را نصب و راه‌اندازی کنید تا یک سایت حرفه‌ای خبری داشته باشید.


قالب خبری NewsCard

قالب مجله خبری وردپرس رایگان - قالب خبرگزاری آنلاین NewsCard
قالب مجله خبری وردپرس رایگان – قالب خبرگزاری آنلاین NewsCard

این قالب خبری وردپرس در حال حاظر توانسته است امکانات خوبی را برای خبرگزای‌های آنلاین ایجاد کند تا افراد بتوانند با استفاده از این قالب، سایت خود را به خوبی اجرا کنند؛ توجه داشته باشید که قالب نیوز کارت کاملا ریسپانسیو است و شما در نمایش سایت برای دستگاه‌های مختلف با مشکل مواجه نخواهید بود. این قالب خبری رایگان وردپرس با افزونه‌های مختلف سازگار است که شما می‌توانید افزونه‌های سئو مختص سایت‌های خبری را برای سایت خود نصب کنید و یک عملکرد بهتری در سئو سایت خود داشته باشید.


بهترین قالب خبری وردپرس HitMag

بهترین قالب مجله‌ای وردپرس – قالب HitMag

اگر قصد دارید یک مجله‌اینترنتی ساده و شیک داشته باشید، قالب هیت مگ برای شما مناسب است چرا که در طراحی این قالب سعی شده کمترین المان استفاده شود و علاوه بر این مورد هم توسعه دهنده قالب آن‌ را کاملا ریسپانسیو کرده تا در همه دستگاه‌ها به خوبی نمایش داده شود. توجه داشته باشید که این قالب به دلیل کم بودن المآن‌ها در طراحی سرعت بسیار خوبی دارد و همین باعث شده افراد زیادی آن‌را برای بخش خبری سایت خود یا بخش وبلاگ سایت خود استفاده کنند.


قالب مجله‌ای Hueman

پرطرفدارترین قالب مجله‌ای Hueman

این قالب مجله‌ای یکی از معروف ترین قالب‌های مخزن وردپرس است که سایت‌های زیادی برای اجرا از این قالب استفاده کرده‌اند، این قالب خبری دارای نسخه فارسی است و نیاز به فارسی سازی قالب نیست. طراحی قالب هیومن به سبک جدید است و خیلی از المان‌های قدیمی در طراحی این قالب استفاده نشده تا سایت شما در بهترین شکل ممکن راه‌اندازی شود و کاربران از رابط کاربری سایت شما لذت ببرند.


قالب مجله‌ای SuperMag

بهترین قالب های مجله‌ای رایگان وردپرس – قالب رایگان خبری SuperMag

قالب سوپر مگ قابلیت‌های ویژه‌ای دارد و همین قابلیت‌ها باعث می‌شود که شما بتوانید یک سایت خبری کاملا حرفه‌ای داشته باشید و از نظر امکانات با مشکل مواجه نباشید، توجه کنید که این قالب خبری به صورت رایگان در دسترس است و نیاز نیست برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت کنید. البته توجه داشته باشید که بعد از نصب قالب باید تصاویری که درآن استفاده شده را بهینه سازی کنید تا سرعت بیشتری داشته باشید؛ در کل این قالب خوب است اما نیاز خواهد بود که تا حدی آن‌را شخصی سازی کنید.


قالب مجله‌ای Magbook

برترین پوسته خبری وردپرس – قالب مجله‌ای Magbook

اگر بخواهیم یک مجله ‌اینترنتی خوب با ظاهر زیبا داشته باشید قالب مگ بوک می‌تواند برای ما انتخاب مناسبی باشد تا بدون هیچ هزینه‌ای سایت خبری خود را راه‌اندازی کنیم، این قالب در حال حاظر به عنوان یکی از بهترین قالب‌های رایگان خبری شناخته می‌شود که سایت‌های زیادی از آن استفاده می‌کنند و رضایت کامل را هم از این قالب دارند.

توجه داشته باشید که این قالب مجله‌ای امکانات خوبی را دارد و می‌تواند با استفاده از این امکانات سایت خود را هم شخصی سازی کنید؛ یکی از بهترین قالب‌های این قالب سازگاری با المنتور است که می‌تواند به شما کمک کند با استفاده از المنتور سایت انحصاری برای خود طراحی کنید.


تا این بخش از مقاله به خوبی با قالب های مجله خبری وردپرس رایگان آشنا شدید و می‌توانید هر کدام از آن‌ها را استفاده کنید تا یک سایت حرفه‌ای خبری داشته باشید یا یک مجله‌ اینترنتی در زمینه خاصی را برای خود راه‌اندازی کنید.

البته توجه داشته باشید که این قالب‌های رایگان می‌توانند برای سایت‌های تازه تاسیس مناسب باشند و اگر فعالیت خود را حرفه‌ای‌تر شروع کردید و کاربران زیادی را توانستید به سمت خود جذب کنید، بهتر است از قالب‌های حرفه‌ای و پریمیوم استفاده کنید تا امکانات بیشتری برای مدیریت سایت خبری خود داشته باشید.

قالب خبری وردپرس حرفه‌ای

یک سری دیگر از قالب‌های خبری هستند که به صورت پریمیوم (پولی) عرضه شده‌اند و قابلیت‌های بسیار ویژه‌تری دارند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها سایت خود را به صورت حرفه‌ای راه‌اندازی کنید؛ در این بخش از مقاله بهترین قالب خبری وردپرس با آکادمی وبکیما همراه باشید تا بهترین قالب‌ های خبری وردپرس حرفه‌ ای را به شما معرفی کنیم.

قالب خبری حرفه‌ای news paper

بهترین پوسته‌ های مجله‌ای و خبری وردپرس – قالب خبری حرفه‌ای news paper

قالب نیوز پیپر یکی از بهترین قالب‌ های خبری حرفه ای وردپرس است که بسیار محبوب شده است و افراد زیادی از این قالب برای مجله‌های اینترنتی مختلف و سایت‌های خبری استفاده می‌کنند؛ قالب خبری newpaper قابلیت‌های ویژه‌ای را برای یک سایت خبری یا یک مجله‌اینترنتی شما ارائه می‌دهد و می‌توانید با استفاده از این قابلیت‌ها سایت بسیار حرفه‌ای‌تری داشته باشید. این قالب تاکنون بیش از 110 هزار فروش موفق داشته و اکثر افرادی که از این قابل برای سایت خود استفاده کرده‌اند کاملا از آن‌راضی هستند مشکلی با این قالب ندارند.


قالب خبری حرفه‌ای Kicker

بهترین قالب‌های مجله‌ای و خبری وردپرس – قالب خبری حرفه‌ای Kicker

شاید کمتر کسی اسم این قالب را شنیده باشد، چرا که این قالب یکی از جدیدترین قالب‌های خبری بازار است؛ اما اصلی‌ترین دلیل که این قالب را معرفی کردیم این است که قالب با متد‌های روز طراحی شده و توانسته است یک ظاهر زیبای امروزی را به کار بگیرد. در حال حاظر بیش از 1000 سایت از این قالب استفاده می‌کنند اما طبق آمار‌های به دست آمده یکی از پرقابلیت‌ترین قالب‌های خبری و مجله‌ای وردپرس، قالب kicker است.


قالب مجله‌ای پر قدرت Jannah

بهترین قالب‌های مجله‌ای و خبری وردپرس – قالب مجله‌ای پر قدرت Jannah

اگر یک وردپرس کار پایه هم باشید حتما این قالب خبری حرفه‌ای را تاکنون شناخته‌اید و یا حداقل یک‌بار از آن برای راه‌اندازی وب سایت استفاده کرده‌اید؛ این قالب پنل تنظیمات بسیار حرفه‌ای دارد و همین موضوع باعث می‌شود شما بتوانید سایت خود را به صورت انحصاری طراحی کنید و یا اگر نیاز بود با استفاده از صفحه ساز‌هایی مانند المنتور یا ویژوال کامپوزر به صورت اختصاصی سایت خود را طراحی و اجرا کنید.

قالب جنهً به عنوان یکی از بهترین قالب‌های مجله‌ای و خبری وردپرس شناخته می‌شود چرا که بهینه سازی فوق‌العاده خوبی دارد و باعث کاهش سرعت سایت نخواهد بود، علاوه بر این مورد هم به صورت ریسپانسیو طراحی و اجرا شده که کاربران شما با هر دستگاهی بتوانند سایت شما را به خوبی مشاهده کنند.


قالب مجله‌ای Sahifa

قالب پر طرفردار sahifa
بهترین قالب خبری وردپرس – قالب صحیفا

این قالب حرفه‌ای وردپرس چند سال است که توسط افراد زیادی استفاده می‌شود و می‌توان گفت یکی از قالب‌های قدیمی وردپرس است که همیشه توسعه دهنده سعی داشته است با بروزرسانی‌های مداوم آن‌را پیشرفت دهد و بخش‌های مختلف زیادی را به آن اضافه کند تا امکانات قالب خیلی بیشتر شود. یگی از بهترین مزیت‌های این قالب راستچین و فارسی سازی بودن است که دیگر نیاز نیست آن‌ را فارسی سازی کنید، بلکه می‌توانید با خرید از توسعه دهنده نسخه فارسی و راستچین را داشته باشید و از این طریق یک سایت حرفه‌ای برای خود راه‌اندازی کنید.


5. قالب خبری JNews

برترین قالب‌ های خبری وردپرس – قالب قدرتمند خبری JNews

قالب JNews نیز در لیست بهترین قالب‌ های خبری وردپرس جا دارد، این قالب بسیار حرفه‌ای طراحی و اجرا شده است چرا که توسعه دهنده‌های قالب سعی داشته است به سبک جدید المان‌های آن‌را طراحی و اجرا کند تا بتواند رابط کاربری قالب را به خوبی حفظ کند و در این زمینه قالب پیشرو باشد.  این قالب تاکنون بیش از 8 هزار فروش موفق داشته است و افرادی که از این قالب استفاده کرده‌اند راضی بوده اند و قابلیت‌های عالی که این قالب به آن‌ها ارائه داده است توانسته نیاز افراد را رفع کند تا از کمتر افزونه‌ای برای پیشرفت سایت استفاده کنند.


قالب خبری Publisher

بهترین قالب های خبری وردپرس – قالب خبری Publisher

قالب پابلیشر برای یک مجله‌ اینترنتی و قالب خبری بسیار مناسب است و قابلیت‌های خوبی هم در نظر گرفته است تا افرادیکه از آن استفاده می‌کنند بتوانند سایت خبری و یا مجله‌اینترنتی خود را به خوبی مدیریت کنند. توجه داشته باشید که این قالب توسط توسعه دهنده فارسی سازی شده و نیاز نیست که از نسخه‌های غیر اورجینال فارسی سازی شده استفاده کنید، تنها کافیست قالب را خریداری کرده و فایل‌های فارسی شده را در قالب برون‌ریزی کنید تا این قالب برای شما فارسی سازی شود و به استفاده از آن بپردازید.


قالب خبری SmartMag

بهترین قالب های خبری وردپرس – قالب هوشمند خبری SmartMag

این قالب نیز یکی دیگر از بهترین قالب های خبری وردپرس است، همان‌طور که در اسم این قالب پیداست، این قاب بسیار هوشمند است و قابلیت‌های خوبی را ارائه می‌دهد، یکی از بهترین مزیت‌های این قالب انعطاف پذیری بالا است و می‌تواند به شما کمک کند که به صورت حرفه یک مجله خبری در اینترنت راه‌اندازی کنید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید. تاکنون این قالب 13 هزار فروش موفق داشته است و بسیاری از افراد هستند که سایت‌های خبری خود را با استفاده از این قالب طراحی و اجرا کرده‌اند.


تا این بخش هم شما کاملا با قالب‌های پریمیوم خبری که به صورت حرفه‌ای طراحی و اجرا شده‌اند که می‌توانند برای طراحی سایت خبری بسیار به شما کمک کنند آشنا شدید و می‌توانید از آن‌ها برای سایت‌های خبری خود استفاده کنید.

استفاده از قالب‌های چند منظوره برای سایت خبری

اگر این قالب‌ها نتوانستند به خوبی رضایت شما را جلب کنند و نیاز به قالب‌های دیگر داشتید می‌توانید از قالب‌های چند منظوره در سایت خود استفاده کنید و دمو‌های مختلفی را در دسترس داشته باشید؛ قالب‌های چند منظوره مانند بی‌تم یا دیوی در واقع یک قالب هستند که صد‌ها دمو از خود دارند و شما می‌توانید از هر کدام این دمو‌ها برای اجرا کردن سایت خود استفاده کنید.

قالب‌های چند منظوره قابلیت‌های بسیار عالی دارند که باعث می‌شود شما سایت انحصاری و حرفه‌ای تری را برای خود داشته باشید و بتوانید هر بخش از سایت را که نیاز داشتید تعییر دهید.

البته توجه داشته باشید که ممکن است برخی از قالب‌ها کمی سنگین باشند و شما قالب‌های چند منظوره را باید تا حدی تغییر دهید و بهینه سازی کنید تا سرعت سایت بهتری داشته باشید و از این نظر مشکل نداشته باشید.

جمع بندی

ما در مقاله بهترین قالب خبری وردپرس سعی داشتیم به شما اطلاعاتی درباره برترین و محبوب ترین قالب های خبری وردپرس ارائه دهیم تا بتوانید با استفاده از این قالب‌ها سایت خبری خود را طراحی و اجرا کنید؛ قالب‌هایی که در این آموزش معرفی شد طبق آمار‌های به دست آمده بهترین قالب‌های خبری بودند.

اگر می‌خواهید برای قالب سایت خود هزینه‌ای نپردازید ما قالب‌های رایگانی که معرفی کردیم را پیشنهاد می دهیم و بسیار می‌توانند به شما کمک کنند تا سایت خوبی داشته باشید؛ اگر هم می‌خواهید سایت حرفه‌ای داشته باشید و فعالیت شما گسترده است، می‌توانید از قالب‌های پریمیوم و پولی که به شما معرفی کردیم استفاده کنید تا قابلیت‌های بیشتری برای طراحی و اجرا یک سایت خبری داشته باشید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به قالب‌های خبری کسب کرده باشید؛ در ضن شما هر سوالی نسبت به این قالب‌ها دارید می‌توانید از طریق نظرات این مقاله با ما در میان بگذارید تا کارشناسان وبکیما شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!