بهترین افزونه ویجت آب و هوای وردپرس

بهترین افزونه ویجت آب و هوای وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402
باید لاگین کنید!

بهترین افزونه ویجت آب و هوای وردپرس اگر می‌خواهید شرایط و پیش‌بینی‌های آب‌وهوای لحظه‌ای را در سایت وردپرس خود نمایش دهید، افزونه ویجت‌ آب‌وهوای وردپرس می‌توانند به شما در انجام کار کمک کنند. ما در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس که افزونه های ویجت آب و هوای وردپرس زیادی در مارکت وجود دارد، بهترین افزونه های ابزارک آب و هوای وردپرس را معرفی کردیم تا بتوانید مناسب ترین گزینه را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

بهترین ویجت های آب و هوا وردپرس

ویجت های آب و هوا وردپرس افزونه هایی هستند که به شما امکان می دهند اطلاعات پیش بینی آب و هوا را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. شما می توانید شرایط آب و هوایی بلادرنگ در یک منطقه خاص، پیش بینی های آینده یا انواع دیگر اطلاعات آب و هوا را مشخص کنید.

افزونه Location Weather

افزونه Location Weather

Location Weather یکی از بهترین ویجت های آب و هوا وردپرس موجود است. این یک گزینه Freemium است و طرح های شیک پیش بینی آب و هوا را با قابلیت گنجاندن داده های مختلف پیش بینی در ویجت های آب و هوا ترکیب می کند.


افزونه wp-forecast

افزونه wp-forecast

Wp-forecast این افزونه در دسترسی شما به منابع داده های مختلف آب و هوا و نمایش داده ها به روشی انعطاف پذیر که با سایت شما مطابقت دارد عالی است.


افزونه Ventus

افزونه Ventus

Ventus اگر می خواهید یک نقشه کامل آب و هوا برای مناطق جغرافیایی بزرگ یا کوچک نمایش دهید، این افزونه نقشه عالی است که باید در نظر بگیرید.


افزونه OWM Weather

افزونه OWM Weather

OWM Weather ویجت‌های آب و هوای وردپرس را بر اساس داده‌های پیش‌بینی نقشه هوای باز اضافه می‌کند. این به شما امکان می دهد ویجت های نامحدود آب و هوا را برای مکان های مورد نیاز ایجاد کنید که هر کدام تنظیمات و سبک های نمایش خود را دارند.


افزونه Weather Widget Pro

افزونه Weather Widget Pro

Weather Widget Pro یک افزونه 100٪ رایگان آب و هوا است که در WordPress.org موجود است. همچنین نیازی به تنظیم کلید API نیست که استفاده از این افزونه را بسیار آسان می کند.


افزونه Wettervorhersage

افزونه Wettervorhersage

Wettervorhersage یک افزونه آب‌وهوای وردپرس است که به شما کمک می‌کند داده‌های پیش‌بینی را در انتخاب انگلیسی خود نمایش دهید.


افزونه Weather Forecast

افزونه Weather Forecast

Weather Forecast یک ویجت آب‌وهوای ممتاز وردپرس است. علیرغم اینکه یک گزینه پولی است، اما قیمت مناسبی دارد که پیش بینی آب و هوا را به یک انتخاب جذاب تبدیل می کند.


افزونه Synopter

افزونه Synopter

Synopter یک افزونه هواشناسی مفید وردپرس است که ویجت های آب و هوا WP را به صفحه ساز محبوب Elementor اضافه می کند.


افزونه Forcaster

افزونه Forcaster

Forcaster افزونه دیگری است که ویجت های آب و هوا وردپرس را به افزونه صفحه ساز Elementor اضافه می کند. این به شما پنج طرح‌بندی از پیش ساخته شده مختلف را می‌دهد تا از بین آنها انتخاب کنید.


جمع بندی

ویجت های آب و هوا وردپرس به شما کمک می کند تا یک وب سایت پویاتر و جذاب تر ایجاد کنید و اطلاعات مفیدی را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهید. آنها برای وب سایت های محلی، وبلاگ های مسافرتی، مشاغل و موارد دیگر عالی کار می کنند.

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!