بهترین افزونه امضای الکترونیکی وردپرس

6+ بهترین افزونه امضای الکترونیکی وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 3 مرداد 1402

در اینجا بهترین افزونه های امضای الکترونیکی وردپرس رتبه بندی و بررسی شده است. نکته مهم در مورد فناوری امروز این است که به طور چشمگیری بهبود یافته است و زندگی ما را راحت تر و کارآمدتر می کند. به عنوان مثال، به جای اینکه اسناد مختلف را در دست بگیرید تا دیگران قرارداد یا فرمی را امضا کنند، تلفن خود را به آنها نشان می دهید و به آنها اجازه می دهید بدون زحمت امضای خود را روی صفحه بزنند. بنابراین ضروری است که یک افزونه امضای الکترونیکی وردپرس مناسب را در وب سایت خود نصب کنید.

دلیل دیگری که شما به این افزونه نیاز دارید، ارائه یک تراکنش امن با دیگران برای جلوگیری از مشکلات قانونی است. برای پیدا کردن موارد باگ که در وب سایت شما ضعیف اجرا می شوند، نیازی به مرور چندین وب سایت با تبلیغات و پیوندهای وابسته ندارید. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و بهترین افزونه های وردپرس می خواهیم بهترین افزونه امضای الکترونیکی وردپرس را معرفی کنیم.

بهترین افزونه های امضای دیجیتال وردپرس

افزونه Signature Add-on

افزونه Signature Add-on

این افزونه امضای فرم تماس 7 در زمانی که نیاز دارید امضای مشتریان خود را قبل یا بعد از خرید محصول دریافت کنید، بهترین عملکرد را برای وب سایت شما دارد. قبل از نصب این افزونه امضای الکترونیکی وردپرس، باید نسخه 4.6 یا بالاتر فرم تماس 7 را داشته باشید، تنظیم این ساده است.

انعطاف پذیر است و روی دستگاه های مختلف کار می کند. می توانید با بخش راهنما در صفحه تنظیمات بروید و تیم پشتیبانی مشتری خوشحال می شود به شما کمک کند. اگر تصویر امضا در ایمیل شما ظاهر نمی شود، باید مطمئن شوید که در قالب HTML است. پس از آن، به پیکربندی ایمیل بروید، که می توانید آن را در CF7 پیدا کنید.

لینک افزونه


افزونه SwiftCloud

افزونه SwiftCloud

ما برخی از آنها را مورد تحقیق و بررسی قرار داده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا با افزونه سفر آنلاین به شما کمک کنیم. ویرایشگر باطن افزونه وردپرس یکسان است. با این حال، امضای الکترونیکی واقعی روی سرورهای SwiftCloud است، از جمله آرم و رنگ‌های شما. امضا در سرور آنها برای اطمینان از هدف و یکپارچگی اتفاق می افتد، اما هویت متعلق به شما است زیرا لوگوی شما در آنجا وجود دارد. پس از ثبت نام کاربران، صفحه به وب سایت وردپرس شما هدایت می شود.

لینک افزونه


افزونه WPForms

افزونه WPForms

افزونه امضای الکترونیکی وردپرس از هویت و اسناد مشتری شما محافظت می کند. با تمام قوانین و مقررات سختگیرانه صنعت اسناد الکترونیکی مطابقت دارد. بسیار مهم است، به خصوص اگر شما باید برخی از اقدامات قانونی را انجام دهید که توسط برخی از مشتریان بیگانه شما شکایت شده است. شما مطمئناً نمی خواهید این اتفاق بیفتد.

تیمی که این افزونه فرم وردپرس را ساخت، اطمینان حاصل کرد که از قوانین UETA/ESIGN پیروی می کند. بنابراین، ضروری است که هنگام افزونه های امضای الکترونیکی در وب سایت خود دقت بیشتری داشته باشید. هنگامی که به کمک حقوقی نیاز دارید، مطمئن باشید که دادگاه سند امضا شده ای را که در برنامه امضایی که استفاده کرده اید، شناسایی می کند.

لینک افزونه


افزونه Gravity

افزونه Gravity

قبل از انتخاب افزونه ای که می توانید برای وب سایت خود استفاده کنید، چند فاکتور را در نظر بگیرید. امضای الکترونیکی برای مستندات قانونی ضروری است، به خصوص اگر یک تجارت را اداره کنید. قبل از راه‌اندازی این، باید سه پلاگین دیگر – Stand Alone Document، WP E-Signature و Gravity Forms را نصب کنید.

فرآیند ارسال امضای دیجیتال باید بر اساس قوانین و مقررات صنعت حقوقی باشد تا از تعارضات بعدی جلوگیری شود. مهمتر از همه، توسعه دهندگان به شدت به دستورالعمل های ESIGN و UEATA پایبند هستند. این به شما اطمینان می دهد که با افزونه های معمولی امضای الکترونیکی وردپرس یکسان نیست.

بیشتر این پلاگین های معمولی فقط اطلاعات امضا را به PNG تبدیل می کنند که می توانید روی داده های خود ذخیره کنید. به طور کامل در معرض یک مزاحم قرار دارد و ممکن است به هویت مشتریان شما آسیب برساند. بنابراین، Gravity Forms Signature Add-on بهترین کارایی را برای وب سایت شما دارد.  

لینک افزونه


افزونه Cognito

افزونه Cognito

با استفاده از این Cognito، می توانید فرم های آنلاین قدرتمندی برای بهبود فعالیت های وب سایت خود ایجاد کنید. یکی از ویژگی های Premium آن شامل امضای الکترونیکی است که قراردادهای امضا شده مشتریان شما را در هر دستگاهی جمع آوری می کند. این افزونه را امتحان کنید یا برنامه های Pro، Team و Enterprise را انتخاب کنید. هزینه آن 10 تا 99 دلار است تا از امکانات و قابلیت های آن بیشتر استفاده کنید.

مشتریان شما می توانند قبل از خرید فوری محصول یا خدمات، روی کاغذ امضا کنند. امضای قرارداد معمولی شامل ظاهر فیزیکی دو نفر، اسناد و خودکار است. با این حال، این افزونه امضای الکترونیکی تنها به یک دستگاه نیاز دارد.

لینک افزونه


افزونه Easy Digital

افزونه Easy Digital

شما می توانید از این افزونه امضای الکترونیکی برای شرایط قراردادهای خدمات، فرم های چشم پوشی و قراردادهای مشتری جدید استفاده کنید. بنابراین، این امضای الکترونیکی توافقی را که قبلاً انجام داده‌اید ثابت می‌کند. البته، تنها زمانی معتبر خواهد بود که افزونه ای که استفاده کرده اید با UETA و ESIGN مطابقت داشته باشد.

قبل از اینکه مشتریان چیزی را از وب‌سایت شما خریداری یا دانلود کنند، باید کادر انتخاب «با شرایط موافقم» را بررسی کنند. این قرارداد برای اطمینان از قانونی بودن آن در دادگاه الزام آور قانونی است.

لینک افزونه


جمع بندی

این افزونه‌های امضای الکترونیکی وردپرس به شما کمک می‌کند تا در تجارت خود تلاش کنید و همه چیز را قانونی کنید. ایجاد یکی از آنها در وب سایت به شما امکان می دهد در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. علاوه بر این، این نوع افزودنی می تواند شما را از یک مشکل قانونی نجات دهد. جمع آوری امضا از افراد مستلزم قانونی بودن برای جلوگیری از نقض قانون در آینده در صورت بروز برخی چالش ها است.

بنابراین، بسیار مهم است که هنگام جستجوی افزونه هایی که نیاز به پیروی از قوانین و مقررات دارند، مشتاق باشید. در نهایت می توانید برای قراردادها، دادخواست ها، موافقت نامه های عدم افشای اطلاعات، قراردادهای خدمات و شرایط خدمات خود امضا داشته باشید.امضای الکترونیکی در وب سایت شما برای کسب و کار شما ارزشمند خواهد بود.

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!