بهترین افزونه فیلتر محصولات ووکامرس

15+ بهترین افزونه فیلتر محصولات ووکامرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402

به دنبال بهترین افزونه های فیلتر وردپرس برای کمک به بهبود قابلیت کشف محتوا در وب سایت یا فروشگاه تجارت الکترونیک خود هستید؟چه وبلاگ داشته باشید، چه فروشگاه ووکامرس، یک دایرکتوری یا هر سایت وردپرس دیگری، می توانید افزونه های فیلتر عالی برای کمک به ایجاد یک راه حل سفارشی پیدا کنید. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس ما کار را برای انتخاب بهترین گزینه انجام داده‌ایم که بسیاری از آنها نسخه‌های رایگان را ارائه می‌دهند تا بتوانید بدون خطر کیف پول خود آنها را امتحان کنید.

بهترین افزونه فیلتر وردپرس

اکنون که افزونه‌های فیلتر وردپرس را درک کرده‌اید، بیایید 15 بهترین افزونه فیلتر برای وردپرس و ووکامرس را بررسی کنیم. تعدادی از این افزونه ها به طور خاص برای فروشگاه های ووکامرس ساخته شده اند، اما بیشتر آنها می توانند برای هر جایگاهی استفاده شوند.

افزونه FacetWP

افزونه FacetWP

FacetWP یکی از شناخته شده ترین و منعطف ترین افزونه های فیلتر وردپرس است. همانطور که از نام آن پیداست، به شما کمک می کند تا جستجو و فیلترینگ را به سایت خود اضافه کنید.


افزونه Filter Everything

افزونه Filter Everything

Filter Everything یکی دیگر از افزونه های محبوب فیلتر وردپرس است که مطابق با نام خود، به شما امکان می دهد برای هر محتوایی فیلتر اضافه کنید، یکی از بهترین ویژگی‌های این افزونه انعطاف‌پذیری آن است.


افزونه JetSmartFilters

افزونه JetSmartFilters

JetSmartFilters یک راه حل پیشرفته فیلتر وردپرس است که می تواند برای هر موردی، از وبلاگ گرفته تا فروشگاه های تجارت الکترونیک و سایت های محتوای سفارشی (مانند دایرکتوری ها و تابلوهای شغلی) کار کند.


افزونه Search & Filter

افزونه Search & Filter

Search & Filter یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های فیلتر وردپرس در فهرست پلاگین WordPress.org است. همانطور که از نام پیداست، به شما امکان می دهد فیلترهای جستجوی کلمه کلیدی کاربردی و را برای محتوای خود اضافه کنید.


افزونه Advanced AJAX Product Filters

افزونه Advanced AJAX Product Filters

Advanced AJAX Product Filters یک افزونه فیلتر وردپرس است که به طور خاص روی کمک به شما در ایجاد فیلترهای محصول برای فروشگاه ووکامرس خود متمرکز شده است.


افزونه ElasticPress

افزونه ElasticPress

ElasticPress یک افزونه جستجو و فیلتر وردپرس است که سایت شما را با Elasticsearch یکپارچه می کند. یک موتور جستجوی منبع باز است که قابلیت جستجو و فیلتر دقیق را ارائه می دهد. مثل وردپرس، این نرم افزار منبع باز است که به شما امکان می دهد سرویس میزبانی وب خود را میزبانی کنید.


افزونه Category Ajax Filter

افزونه Category Ajax Filter

Category Ajax Filter یک پلاگین محدودتر فیلتر وردپرس است که بر روی اجازه دادن به کاربران برای فیلتر کردن محتوای شما بر اساس دسته بندی متمرکز شده است (از جمله پشتیبانی از برچسب ها و طبقه بندی های سفارشی).


افزونه Posts Table Pro

افزونه Posts Table Pro

Posts Table Pro یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد هر نوع پستی را در سایت خود فهرست کنید در نمای جدول، از جمله پست های وبلاگ، محصولات ووکامرس و هر نوع پست سفارشی.


افزونه Blog Filter

افزونه Blog Filter

Blog Filter یکی دیگر از پلاگین های محبوب فیلتر در WordPress.org است که مشابه پلاگین Category Ajax Filter در بالا کار می کند. این به شما امکان می دهد با استفاده از طرح بندی های مختلف یک صفحه فهرست وبلاگ سفارشی ایجاد کنید.


پلاگین Ajax Search Pro

پلاگین Ajax Search Pro

Ajax Search Pro یک راه حل همه کاره است که عملکرد جستجوی وردپرس را ارتقا می دهد و به کاربران امکان می دهد محتوای سایت شما را فیلتر کنند. این افزونه علاوه بر افزودن پشتیبانی از فیلترها، عملکرد جستجوی سایت شما را به طور کامل ارتقا می دهد.


افزونه Product Filter by WBW

افزونه Product Filter by WBW

Product Filter by WBW یکی دیگر از افزونه های فیلتر وردپرس است که بر فیلتر کردن محصولات ووکامرس متمرکز شده است. به شما امکان می‌دهد فیلترهای محصول ظاهری را بر اساس داده‌های محصول، قیمت، دسته‌ها، برچسب‌ها، وضعیت ویژه، رتبه‌بندی و ویژگی‌ها ایجاد کنید.


افزونه Content Views

افزونه Content Views

Content Views مشابه پلاگین‌های دسته Ajax Filter و Blog Filter عمل می‌کند، زیرا به شما کمک می‌کند و با ایجاد نمای فهرست محتوا با استفاده از طرح‌بندی‌های مختلف، عمدتاً بر روی شبکه‌ها، شروع می‌کنید.


پلاگین HUSKY

پلاگین HUSKY

HUSKY که قبلا به عنوان WOOF شناخته می شد، یکی دیگر از افزونه های فیلتر وردپرس است که بر افزودن قابلیت فیلتر محصول برای فروشگاه های ووکامرس تمرکز دارد.

افزونه The Plus Addons

افزونه The Plus Addons

The Plus Addons افزونه‌ای برای پلاگین سازنده محبوب المنتور است که طیفی از ویجت‌ها و ویژگی‌های جدید را اضافه می‌کند. در مورد افزونه های فیلتر وردپرس، مرتبط ترین ویجت ویجت Plus Search Filters است.


پلاگین WooCommerce Product Filters

پلاگین WooCommerce Product Filters

WooCommerce Product Filters یک افزونه فیلتر ممتاز است که همانطور که از نام آن پیداست، به طور خاص برای فروشگاه‌های ووکامرس که به دنبال افزودن فیلترهای محصولات تجارت الکترونیک هستند، ساخته شده است.


جمع بندی

انتخاب بهترین افزونه فیلتر وردپرس برای سایت شما به بودجه شما و نوع فیلترهایی که می خواهید ایجاد کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، فروشگاه‌های ووکامرس احتمالاً می‌خواهند یکی از پلاگین‌های فیلتر محصولات ووکامرس را انتخاب کنند. بنابراین انتخاب با شماست.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!