بهترین افزونه های در دست تعمیر وردپرس

بهترین افزونه در دست تعمیر وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 26 مرداد 1402
باید لاگین کنید!

بهترین افزونه های در دست تعمیر وردپرس: بعد از طراحی سایت و محبوب شدن سایت در بین افراد مختلف ممکن است بخواهید تغییراتی را در سایت اعمال کنید اما این تغییرات ممکن است در سایت تاثیر بگذارد و ظاهر سایت را برای لحظاتی یا چند روز به هم بریزد، به نظر شما باید برای رفع این مشکل چه کرد؟

بگذارید مقاله را با یک داستان شروع کنیم داستانی که می‌تواند برای شما مناسب باشد؛ داستان از آنجایی شروع می‌شود که رضا یکی از دوستان من می‌خواهد در وب سایت بسیار محبوب وردپرسی خود تغییراتی اعمال کند اما خب بنا به شلوغ بودن و پرترافیک بودن سایت، رضا نمی‌تواند در هر زمانی که بخواهد سایت را غیر‌فعال کند، برای این مشکل تنها راه‌حلی که داشت، اعمال تغییرات در شب بود که بازهم مشکل را رفع نمی‌کرد و حتی در آن تایم هم افرادی در سایت حاضر بودند و شاهد خراب‌شدن سایت می‌شدند.

این داستان ادامه داشت تا زمانی که رضا در اینترنت شروع به جستجو کرد که چگونه می‌تواند این کار را به بهترین شکل انجام دهد، بعد از جستجوهای متعدد در وبکیما با یک‌سری افزونه با عنوان افزونه‌های در دست تعمیر وردپرس آشنا شد و توانست با استفاده از این افزونه‌ها برای تایم محدودی سایت خود را قطع کند تا کاربران نتوانند سایت را مشاهده کنند و خودش فقط می‌توانست این ظاهر سایت را مشاهده کند و تغییراتی که نیاز دارد را انجام دهد.

خیلی خب داستان عجیب رضا را خواندید، اگر هم جزو دسته افرادی هستید که می‌خواهید در وب سایت خود تغییراتی اعمال کنید و یا اصلا می‌خواهید وب سایت خود را به یک نسخه بروزتر تبدیل کنید که تایم زیادی نیاز دارد، می‌توانید مقاله بهترین افزونه های در دست تعمیر وردپرس، از سری مقالات بهترین افزونه های وردپرس، را تا انتها مطالعه کنید تا به شما بهترین افزونه‌های فعال کردن حالت در دست تعمیر وب سایت را معرفی کنیم تا با استفاده از این افزونه‌ها بتوانید وب سایت خود را برای مدتی غیرفعال کنید.

بهترین افزونه سایت در دست تعمیر وردپرس

با توجه به داستان رضا اگر بخواهید شما هم یک صفحه در دست تعمیر و یا با هر عنوان دیگری در سایت خود ایجاد کنید تا افراد نتوانند به سایت دسترسی داشته باشند، می‌توانید از افزونه‌های زیادی استفاده کنید، اما برخی از این افزونه‌ها برترین هستند که برای سایت‌ها مناسب‌تر خواهند بود و بهتر است که از آن‌ها استفاده کنید.

در این بخش مقاله قصد داریم 7 افزونه برتر در این زمینه را معرفی کنیم تا به بهترین شکل فعالیت وب سایت خود را به مدت محدودی متوقف کنید. همچنین اگر نمی‌دانید افزونه‌ها را در وردپرس به چه شکلی نصب کنید، مطلب آموزش نصب افزونه وردپرس را با دقت مطالعه کنید.

افزونه در دست تعمیر وردپرس SeedProd

یکی از افزونه‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید به بهترین شکل ممکن برای وب سایت خود حالت تعمیر و نگهداری را فعال کنید، افزونه SeedProd است که قابلیت‌های جالبی را در این زمینه ارائه می‌دهد؛ اگر بخواهیم یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های این افزونه را بیان کنیم، باید به تغییر متون صفحه تعمیر و نگهداری اشاره کنیم که بسیار مهم است، در واقع با استفاده از این افزونه می‌توانید تعیین کنید که به کاربران دقیقا چه متنی را نمایش دهد.

علاوه بر این مورد، می‌توانید یک شمارشگر معکوس در سایت قرار دهید تا کاربران بتوانند دقیقا مشاهده کنند سایت تا چه تایمی در این حالت قرار دارد و بعد از این تایم هم افزونه به صورت خودکار غیرفعال می‌شود و دیگر نیاز نیست خودتان هم اقدام به غیرفعال کردن آن کنید.

افزونه در دست تعمیر seed prod
افزونه در دست تعمیر وردپرس (seedprod)

دیگر از قابلیت‌هایی که با استفاده از این افزونه می‌توانید در دسترس خود داشته باشید و همین قابلیت هم باعث می‌شود که خیلی در زمینه ساخت صفحات در دست تعمیر پیشروتر باشید، صفحه ساز با روش کشیدن و رهاکردن است که با استفاده از این صفحه ساز داخلی می‌توانید به بهترین شکل ممکن صفحه در دست تعمیر خود را بدون کدنویسی طراحی و اجرا کنید.

افزونه seedprod در حال حاظر در مخزن وردپرس وجود دارد و هم اکنون بیش از 1 میلیون نصب فعال از طریق مخزن وردپرس دریافت کرده که همین باعث می‌شود متوجه محبوبیت این افزونه شویم.


پلاگین در دست ساخت WP Maintenance Mode

یکی دیگر از افزونه‌هایی که شما با استفاده از آن می‌توانید حالت در دست تعمیر را در سایت خود فعال کنید، افزونه WP Maintenance Mode است که قابلیت‌های بسیار زیادی دارد، اگر یکی از قابلیت‌های اصلی این افزونه را بخواهیم به شما توضیح دهیم، باید به تمپلیپ‌های آماده آن اشاره کنیم.

این افزونه یک سری‌ تمپلیت آماده دارد که با استفاده از این تمپلیت‌های آماده می‌توانید به خوبی این صفحه را در سایت خود فعال‌سازی کنید بدون اینکه نیاز باشد خودتان به‌صورت اختصاصی این مورد را در سایت طراحی کنید.

افزونه ساخت صفحه در دست تعمیر wp maintenace mode برای وردپرس
افزونه ساخت صفحه در دست تعمیر wp maintenace mode برای وردپرس

در ضمن توجه داشته باشید که این افزونه خیلی بهینه سازی شده است که همین موضوع باعث می‌شود سایت با مشکل سرعتی مواجه نباشد و سهولت بیشتری در استفاده از آن داشته باشید.


افزونه فارسی در دست تعمیر وردپرس Maintenance

یکی دیگر از افزونه‌هایی که در این زمینه وجود دارد و می‌توانید حالت تعمیر و نگهداری یا حالت به‌روزرسانی در سایت خود را فعال کنید، افزونه Maintenance است که کمک خواهد کرد در سریع‌ترین زمان ممکن این قابلیت را در سایت خود داشته باشید و نیاز نباشد که خودتان به‌صورت اختصاصی این صفحه را در سایت خود طراحی کنید.

این افزونه یک سری تمپلیت آماده دارد که از این تمپلیت‌ها می‌توانید استفاده کنید و دیگر نیاز خودتان برای طراحی این صفحه کدنویسی کنید، فقط نیاز است که بخش‌های این تمپلیت‌ها را در سایت خود شخصی‌سازی کنید، برای مثال نیاز است که لوگو پیشفرض را با لوگو خودتان تعویض کنید تا بتوانید صفحه در دست ساخت بهتر و شخصی‌سازی‌تر شده‌ای داشته باشید.

افزونه صفحه در دست تعمیر Maintenance
افزونه صفحه در دست تعمیر Maintenance

این افزونه در دو نسخه پولی و رایگان عرضه شده است که اگر از نسخه پولی افزونه استفاده کنید، می‌توانید قابلیت‌های بیشتری را برای ساخت این صفحه در سایت خود داشته باشید اما در نسخه رایگان که در مخزن وردپرس وجود دارد یک سری محدودیت‌ها را قرار داده‌اند که این محدودیت‌ها باعث می‌شود کمی در طراحی این صفحه محدود‌تر شوید.


افزونه سایت در دست تعمیر EZP Coming Soon Page

این افزونه به شما کمک می‌کند در سریع‌ترین زمان این صفحه را در سایت خود فعال کنید و بتوانید یک تایمر هم برای آن قرار دهید تا وقتی به زمان موردنظر رسید افزونه به‌صورت خودکار غیرفعال شود و بتوانید سایت را در دسترس کاربران قرار دهید.

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باید از این افزونه استفاده کنید، تمپلیت‌های آماده آن است و همین باعث می‌شود در سریع‌ترین زمان ممکن این صفحه را در سایت فعال کنید و دیگر کاربران به محتویات سایت دسترسی نداشته باشند.

ساخت صفحه در دست تعمیر سریع با افزونه EZP Coming Soon Page
ساخت صفحه در دست تعمیر سریع با افزونه افزونه EZP Coming Soon Page

این افزونه به نسبت افزونه‌های دیگری که معرفی کردیم تعداد نصب کمتری دارد و اما کار کردن با آن هم کمی ساده‌تر به نسبت افزونه‌های دیگر است، اگر می‌خواهید این افزونه را داشته باشید، می‌توانید از طریق مخزن وردپرس که تا کنون 10 هزار نصب فعال دریافت کرده است در دسترس داشته باشید و در سایت خود آن را نصب و راه‌اندازی کنید.


افزونه سایت در حال بروز رسانی است Under Construction

یکی دیگر از افزونه‌های این زمینه، افزونه Under Construction است که تاکنون بیش از 500 هزار نصب فعال از طریق مخزن وردپرس دریافت کرده است، این افزونه تنظیمات سنگینی دارد اما با طراحی که برای پنل تنظیمات داشته است، توانسته که این تنظیمات را به‌مراتب ساده‌تر کند تا بتوانید بهتر و ساده‌تر از آن استفاده کنید.

ساخت صفحه در دست تعمیر وردپرس با  افزونه Under Construction
افزونه Under Construction

به‌صورت پیش‌فرض 5 تمپلیت آماده برای ساخت صفحه در دست تعمیر وجود دارد که به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید این صفحات را بدون نیاز به طراحی اختصاصی فعال کنید، البته توجه داشته باشید که بخش‌های مختلف این تمپلیت‌ها هم قادر خواهید بود که تغییر دهید و نیاز نیست که صرفاً از همین تمپلیت‌های آماده به‌صورت ثابت استفاده کنید.

البته طبق توضیحاتی که در صفحه افزونه وجود دارد، گفته شده که بیش از 200 تمپلیت آماده به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد تا افراد بتوانند با استفاده از آن‌ها هر نوع صفحه‌ای با هر نوع دیزاینی را داشته باشند.


افزونه Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

یکی دیگر از افزونه‌هایی که این قابلیت را در سایت فعال‌سازی می‌کند، افزونهMinimal Coming Soon & Maintenance Mode که قابلیت‌های خوبی را در این زمینه ارائه می‌دهد، اصلی‌ترین تفاوتی که این افزونه به نسبت افزونه‌های دیگر دارد، این است که می‌توانید با استفاده از آن صفحه‌های در دست ساخت مینیمال‌تر و بهتری را طراحی کنید.

این افزونه قابلیت‌هایی برای زیبا سازی صفحه در دست ساخت دارد که همین موارد می‌تواند به مراتب کمک کند صفحات بهتری را برای خود داشته باشید؛ برای مثال یکی از قابلیت‌های زیبا سازی این صفحه، انیمیشن‌های محتوایی و تمپلیت‌های زیبای این افزونه است که می‌تواند تا حد بسیار زیادی به طراحی این صفحات کمک کند کمک کند.

افزونه در دست تعمیر وردپرس - Minimal Coming Soon & Maintenance Mode
افزونه در دست تعمیر وردپرس – Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

با استفاده از این افزونه می‌توانید یک باکس ایمیل هم در صفحه در دست ساخت خود قرار دهید تا وقتی کاربران با این صفحه مواجه شدند، بتوانند ایمیل خود را وارد کنند و هر وقت که سایت دوباره به حالت قبلی برگشت سریعا اطلاع پیدا کنند، این مورد برای شما هم مناسب خواهد بود چرا که می‌تواند ایمیل‌های زیادی را برای بازاریابی ایمیلی دریافت کنید و مشتریان خود را از این طریق افزایش دهید.

خیلی خوب دوستان با بهترین افزونه‌های در دست ساخت آشنا شدید و ما سعی داشتیم به شما کاملاً توضیح دهیم که چطور می‌توانید با استفاده از این افزونه‌ها یک صفحه در دست ساخت برای سایت خود داشته باشید و با استفاده از آن‌ها دسترسی به سایت برای کاربران محدود کنید.


آیا صفحه در دست ساخت بر روی سئو تاثیر گذار است؟

یکی از سوالاتی که افراد اغلب دارند، این است که صفحه در دست ساخت بر روی سئو تاثیر گذار است یا خیر، افرادی هستند که نگران سئو سایت خود هستند و این مورد باعث می‌شود که از این قابلیت استفاده نکنند، در جواب این سوال باید بگوییم خیر این صفحه بر روی سئو تأثیرگذار نیست اما به شرطی که به‌صورت محدود از این صفحه استفاده کنید، یعنی خیلی در سایت نباید فعال باشد و در صورت فعال بودن بر روی سئو رتبه منفی خواهد داشت.

در کل توجه داشته باشید که استفاده از این صفحه خیلی طولانی نشود و به‌صورت محدودی تا چند روز یا نهایت یک هفته از این صفحه استفاده کنید تا نتیجه منفی برای سایت نداشته باشد و روال عادی سایت را پیش ببرید.

بهترین افزونه در دست تعمیر وردپرس کدام است؟

خیلی خوب بین این افزونه‌هایی که ما معرفی کردیم ممکن است سردرگم شده باشد چرا که این افزونه‌ها متعدد بوده‌اند و همین مورد انتخاب یک افزونه برتر کار را سخت می‌کند، در کل باید توجه داشته باشید که هرکدام از این افزونه‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارند و نمی‌توان یکی از آن‌ها را به‌عنوان برترین افزونه شناخت، اما از نظر امکاناتی اگر یک افزونه را نام ببریم باید افزونه seedprod را معرفی کنیم که قابلیت‌های بسیار زیادی را در این زمینه ارائه می‌دهد و می‌توانید با استفاده از این افزونه تقریبا هر نوع صفحه در دست ساختی که می‌خواهید را طراحی کنید. باید توجه داشته باشید که به چه امکاناتی نیاز دارید و طبق همین امکانات یک مورد را برای وب‌سایت خود تعیین کنید و از آن برای ساخت صفحه در دست ساخت استفاده کنید.

جمع بندی

ما قصد داشتیم در مقاله بهترین افزونه در دست تعمیر وردپرس، یک‌سری از افزونه‌ها را معرفی کنیم که با استفاده از این افزونه‌ها می‌توانید صفحه در دست ساخت برای خود طراحی و اجرا کنید که این صفحات ممکن است برای شما بسیار کاربردی باشند و با استفاده از آن‌ها می‌توانید دسترسی به محتوا سایت را محدود کنید، توجه داشته باشید که این افزونه‌ها هر کدام کاربردی هستند و می‌توانند به شما کمک شایسته‌ای کنند، فقط نیاز است که افزونه مورد نیاز خود را طبق نیازی که دارید پیدا کنید و از همان استفاده کنید.

امیدواریم از خواندن مقاله بهترین افزونه در دست تعمیر وردپرس لذت برده باشید و اطلاعات کافی را نسبت به موضوع مقاله کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی درباره این افزونه‌های دارید، می‌توانید از طریق نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا سریعاً شما را راهنمایی کنیم.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!