آموزش افزونه لرن پرس (learn press)

آموزش افزونه لرن پرس (learn press)

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 22, مرداد, 1400

آموزش افزونه لرن پرس: حتما شما هم سایت‌های آموزشی زیادی را دنبال می‌کنید و گاهاً ممکن است از آن‌ها جهت در دسترس داشتن یک سری آموزش استفاده کنید، اگر دقت کنید این وب سایت‌ها یک ساختار اصلی آموزشی دارند که شما طبق این ساختار می‌توانید به آموزش‌ها دسترسی داشته باشید، حالا سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که اصلا چطور می‌توان این ساختار را در سایت‌های وردپرسی هم ایجاد کرد؟ اصلا نگران نباشید چون می‌توانید با استفاده از افزونه‌هایی مانند افزونه لرن پرس این کار را انجام دهید.

با توجه به این موضوع که بتوانید یک وب سایت آموزشی برای خود راه‌اندازی کنید و این نوع ساختار را برای خود داشته باشید، ما در این مقاله آموزش افزونه لرن پرس را آماده کرده‌ایم که شما با این افزونه و آموزش آن بتوانید یک سیستم مدیریت آموزشی عالی برای خود داشته باشید و به ارائه آموزش‌های خود بپردازید.

لرن پرس چیست؟

لرن پرس یکی از بهترین افزونه‌های آموزشی وردپرسی است که به صورت رایگان در مخزن ورپرس وجود دارد و با استفاده از آن می‌توانید برای وب سایت خود یک ساختار آموزشی راه‌اندازی کنید و از این نظر مشکلی نداشته باشید، این افزونه در حال حاظر در سایت‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد و همین مورد هم باعث شده است که محبوبیت زیادی بین کاربران وردپرسی کسب کند.

همان‌طور که گفته شد، لرن پرس یک افزونه آموزشی رایگان است که در مخزن وردپرس وجود دارد که در حال حاضر بیش از 100 هزار نصب فعال از طریق مخزن وردپرس دریافت کرده که می‌توان گفت به نسبت موضوع افزونه یک رقم مناسبی است و می‌تواند انتخاب خوبی برای ساخت سایت‌های آموزشی باشد.

آموزش افزونه لرن پرس | آموزش LearnPress

افزونه لرن پرس قابلیت‌ها و مزیت‌های زیادی دارد که باعث می‌شود یک سیستم آموزشی بهینه و عالی داشته باشید و به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت داشته باشید، در این بخش از مقاله برخی از مزیت‌ها و قابلیت‌های آن را توضیح خواهیم داد که بعد از شناخت کامل نسبت به این افزونه به سراغ آموزش آن برویم.

 • رایگان است: در اول این که، افزونه لرن پرس به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دارد و بدون هیچ هزینه‌ای می‌توانید از مخزن وردپرس آن را جستجو کنید و آن‌را در سایت خود نصب کنید، البته رایگان بودن آن هم به معنی کم بودن امکانات نیست چرا که این افزونه قابلیت‌های بسیار زیاد و عالی دارد که می‌تواند به کمک کند یک سیستم آموزشی حرفه‌ای را طراحی و مدیریت کنید.
 • ترجمه شده به زبان فارسی: این افزونه کاملا به زبان فارسی ترجمه شده است و می‌توانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید، همین که افزونه به زبان فارسی ترجمه شده است کمک خواهد کرد سیستم آموزشی که با استفاده از آن ایجاد کردید را به خوبی مدیریت کنید.
 • امکان صادر کردن مدرک: شما با استفاده از لرن پرس می‌توانید برای دوره‌های آموزشی خود یک مدرک را برای کاربران صادر کنید که این مورد بسیار عالی است و می‌تواند کمک کند که کاربران بیشتر ترغیب به شرکت در دوره شوند و از آن استفاده کنند تا مدرک این دوره را از دریافت کنند.
 • ایجاد آزمون حرفه‌ای: شما می‌توانید برای دوره‌هایی که ایجاد می‌کنید، یک سری آزمون ایجاد کنید که با استفاده از این آزمون می‌توانید سطح دانش کاربران را خیلی بهتر بسنجید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید، این آزمون ساز توسط خود افزونه فراهم شده است و نیاز نیست که برای این امکان افزونه‌های دیگر را در سایت خود نصب و راه‌اندازی کنید.

خیلی خوب تا این بخش به صورت کامل با افزونه لرن پرس آشنا شدید و متوجه شدید که چه مزایایی خواهد داشت، در ادامه به آموزش افزونه لرن پرس می‌پردازیم تا دقیق و واضح تمامی بخش‌های آن را معرفی کنیم و بتوانید با استفاده از آن مدیریت سیستم آموزشی خود را در دست بگیرید.

راه اندازی سیستم آموزش آنلاین وردپرس با LearnPress

این افزونه خیلی جامع است و ما قصد داریم از این بخش مقاله به بعد به صورت کامل تمامی بخش‌ها را مود بررسی قرار دهیم، پس اگر علاقه‌مند هستید که یک وب سایت آموزشی بدون هزینه برای خود راه‌اندازی کنید، این بخش مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

در قدم اول باید این افزونه را در سایت خود نصب و فعال‌سازی کنید، برای نصب افزونه به مخزن وردپرس مراجعه کنید و از این طریق نام لرن پرس را در مخزن وردپرس مورد جستجو قرار دهید تا بتوانید با استفاده از این افزونه شروع کنید که قابلیت آموزش را در سایت خود فعال سازی کنید.

نحوه دانلود و نصب افزونه لرن پرس - راه اندازی سیستم آموزش آنلاین وردپرس با LearnPress
راه اندازی سیستم آموزش آنلاین وردپرس با LearnPress – دانلود و نصب افزونه لرن پرس

بعد از پیدا کردن افزونه در مخزن وردپرس باید بر روی دکمه نصب کلیک کنید و بعد آن را فعال سازی کنید تا این افزونه در سایت شروع به کار کند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه نصب افزونه وردپرس می‌توانید به راهنمای جامع آموزش نصب افزونه وردپرس وبکیما مراجعه کنید.

بعد از این که افزونه را در سایت خود نصب کنید، یک بخش در سایت با عنوان LearnPress ایجاد خواهد شد که می‌توانید با استفاده از آن تنظیمات لرن پرس را در سایت خود داشته باشید، البته توجه کنید که بعد از نصب یک گزینه راه‌اندازی برای شما نمایان خواهد شد و از طریق یک بخش خاص می‌توانید این افزونه را در سایت خود راه‌اندازی کنید.

راه اندازی افزونه لرن پرس - آموزش افزونه لرن پرس
راه اندازی افزونه لرن پرس – آموزش افزونه لرن پرس

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، می‌توانید با استفاده از گزینه quick setup این افزونه را کامل در سایت خود راه‌اندازی کنید و با استفاده از این تنظیمات پیکربندی افزونه را انجام دهید.

نصب افزونه learn press - آموزش LearnPress
نصب افزونه learn press – آموزش LearnPress

بعد از وارد شدن به راه اندازی آسان این افزونه، با تصویر بالا مواجه خواهید شد و می‌توانید با استفاده از رفتن مراحل آن این افزونه را تنظیم کنید، برای رفتن به مرحله بعد باید بر روی دکمه آبی رنگ run setup wizard کلیک کنید و با استفاده از آن شروع کنید که این افزونه را برای سایت خود به خوبی تنظیم کنید.

بخش برگه ها در آموزش افزونه لرن پرس
بخش برگه ها در آموزش افزونه لرن پرس

با استفاده از بخش برگه‌ها می‌توانید برگه‌های مربوط به این افزونه را تعیین کنید، برای مثال می‌توانید برگه دوره‌ها، مشخصات، تسویه حساب و… را به تدریج اضافه کنید و به این افزونه اضافه کنید تا کاربر برای مثال به برگه دوره‌ها مراجعه می‌کند، بتواند تمام دوره‌ها را به خوبی مشاهده کنید و خیلی راحت آن را برای خود تهیه کنید.

تنظیم نحوه پرداخت در آموزش LearnPress
تنظیم نحوه پرداخت در آموزش LearnPress

با استفاده از تب پرداخت، می‌توانید نحوه پراخت هزینه دوره‌ها را تعیین کنید که به صورت پیش‌فرض بر روی پی پال و دلار آمریکا قرار دارد اما اگر می‌خواهید که درگاه ایرانی برای آن اضافه کنید، می‌توانید خیلی سریع افزودنی‌های آن را از اینترنت پیدا کنید و در سایت خود نصب کنید تا بتوانید این بخش را در لرن پرس داشته باشید و واحد پولی ایران را در این افزونه اضافه کنید.

اتمام راه اندازی آسان لرن پرس - آموزش افزونه لرن پرس
اتمام راه اندازی آسان لرن پرس – آموزش افزونه لرن پرس

در آخر هم با صفحه‌ای مانند تصویر بالا مواجه خواهید بود و می‌توانید از طریق دکمه‌های آن یک دوره جدید در سایت خود اضافه کنید و یا کار‌های دیگری برای این افزونه انجام دهید، بعد از انجام پیکربندی ما به پیشخوان وردپرس می‌رویم تا از طریق گزینه لرن پرس در پیشخوان وردپرس ادامه تنظیمات و را توضیح دهیم.

بخش دوره‌ها در آموزش افزونه لرن پرس

اولین بخشی که در افزونه لرن پرس وجود دارد، بخش دوره‌ها است که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات جدیدی مربوط به دوره‌ها و… در سایت خود اضافه کنید.

بخش دوره ها در افزونه لرن پرس
بخش دوره ها در افزونه لرن پرس

اولین تب دوره‌ها است که هر تعداد دوره در افزونه ایجاد کرده باشید، در این بخش برای شما لیست خواهد شد و می‌توانید آن‌ها را به خوبی مدیریت کنید، با کلیک بر روی دکمه افزودن هم می‌توانید یک دوره جدید در سایت خود ایجاد کنید که در ادامه دقیقا به شما توضیح خواهیم دا که چگونه باید دوره در سایت خود با استفاده از افزونه لرن پس اضافه کنید.

با استفاده از تب دسته‌ها می‌توانید دسته بندی‌های مربوط به دوره‌های سایت خود را تعیین کنید که بتوانید بهتر آن‌ها را مدیریت کنید و کاربران هم طبق این دسته بندی‌ها بتوانند به دوره‌های شما دسترسی داشته باشند.

در تب برچسب‌ها هم هر تعداد برچسبی که برای دوره‌های سایت ایجاد شده است را می‌توانید مشاهده کنید و آن‌ها را مدیریت کنید، باید سعی داشته باشید تا حد امکان از برچسب‌ها به درستی استفاده کنید تا بر روی سئو سایت تاثیر منفی نداشته باشد.

بخش درس‌ها در افزونه لرن پرس

یک بخش درس‌ها هم در افزونه لرن پرس وجود دارد که مربوط به درس‌های دوره‌ها است و می‌توانید آن‌ها را به هر دوره اختصاص دهید و این مورد خیلی بر روی یادگیری کاربر تاثیر دارد.

آموزش بخش درس ها در افزونه لرن پرس
بخش درس ها در افزونه لرن پرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید ما می توانیم در قالب یک لینک و فایل جدا در سایت درس‌های جداگانه‌ای برای دوره‌ها داشته باشیم که می‌تواند بسیار مناسب باشد، می‌توانید از این طریق نوع درس را مشخص کنید که تصویری یا متنی و… باشد و حتی می‌توانید مدت‌زمان درس را هم تعیین کنید که بسیار برای ارائه دروس به کاربران مناسب است.

بخش آزمون‌ها در افزونه لرن پرس

یک بخش آزمون‌ها در افزونه لرن پرس وجود دارد، همان‌طور که گفته شد ایجاد آزمون در افزونه لرن پرس توسط خود این افزونه انجام می‌شود و نیاز نیست که افزونه دیگری برای آزمون‌ها در سایت داشته باشیم و همین می‌تواند برای ما کار را خیلی ساده‌تر کند.

آموزش آزمون گرفتن از کاربران با افزونه لرن پرس
بخش آزمون ها در لرن پرس

با استفاده از این بخش می‌توانید آزمون‌های سایت خود را اضافه کنید و هر آزمون را به دوره و درست‌های متفاوتی اختصاص دهید تا کاربر با دیدن رس و یا دوره بتواند این آزمون را شرکت کند و اطلاعاتی که کسب کرده است را محک بزند، این مورد خیلی خیلی عالی است و باید برای دوره‌های خود آزمون‌های دوره‌ای داشته باشید و کاربران را وادار کنید که در آزمون‌ها شرکت کنند.

از طریق جزئیات می‌توانید یک سری سوال جدید برای این آزمون‌ها ایجاد کنید که این سوالات از بخش بعدی افزونه یعنی بخش سوالات فراخوانی می‌شود و در ادامه مقاله به آن به خوبی می‌پردازیم و به شما آموزش آن‌ها را هم ارائه می‌دهیم.

از طریق بخش quiz settings می‌توانید یک سری تنظیمات کلی مربوط به آزمون داشته باشید که مدت زمان آن‌را تعریف کنید و یا تعداد دفعات تکرار آزمون را برای کاربران داشته باشید، در کل این مورد برای تنظیمات آزمون است و می‌تواند کمک کند که آزمون بهتری را برای وب سایت و دوره‌های خود داشته باشید.

بخش سوالات در افزونه لرن پرس

یک بخش سوالات وجود دارد که وابسته به بخش آزمون‌ها است و می‌توانید سوالاتی که می‌خواهید در آزمون‌ها قرار دهید را اینجا وارد کنید و بعد از طریق بخش آزمون‌ها برای هر آزمون آن‌ها را فراخوانی کنید.

تنظیم سوالات متداول در افزونه برن پرس
بخش سوالات در افزونه learn press

همان‌طور که در تصویر بالا می‌ببینید می‌توانید خیلی ساده سوالات را قرار دهید که این مورد بسیار در ارائه آموزش‌ها و ارائه آزمون‌ها مهم است و باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها داشته باشید و بتواند به خوبی آن‌را برای وب سایت خود تنظیم کنید.

آموزش بخش سفارشات در افزونه لرن پرس

یک بخش سفارشات در این افزونه وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید وضعیت سفارشات و تعداد سفارش‌هایی که در دوره‌های بوده را مشاهده کنید، این بخش خیلی مهم است و می‌تواند کمک کند که آمار دقیقی از سفارش‌های خود داشته باشد.

آموزش بخش سفارشات در افزونه learn press
آموزش بخش سفارشات در افزونه لرن پرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید ما هیچ سفارشی نداریم و اگر سفارشی وجود داشته باشد به صورت لیستی در این بخش قرار خواهد گرفت و می‌تواند کمک کند تا حسابرسی بهتری از این سفارش‌ها داشته باشید.

یکی از مزیت‌های این بخش و این افزونه، این است که به ووکامرس نیاز ندارد و تمام سفارش گیری و پرداخت دوره‌ها توسط خود افزونه صورت می‌گیرد که این کمک می‌کند روند سفارش دهی در سایت خیلی ساده‌تر باشد و نیاز نباشد که خیلی تنظیمات پیچیده‌ای برای آن انجام دهید.

آموزش بخش آمار در افزونه لرن پرس

لخش آمار هم مربوط به سفارش گیری و پرداختی‌هایی است که در سایت انجام شده، این بخش بسیار دقیق است و تمام آمار و دیتاهای مربوط به دوره‌ها و آزمون‌ها را بارائه خواهد داد تا شما به ساده‌ترین شکل به تمامی این آمار دسترسی داشته باشید وبا استفاده از این آمار اگر نیاز دارید تحلیل نسبت به وضعیت رشد خود داشته باشد.

آموزش افزونه لرن پرس- آموزش بخش آمار ها در افزونه learn press
آموزش بخش آمار در افزونه لرن پرس

همان‌طور که مشاهده می‌کنید می‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود به صورت تفکیکی آمارهای روزهای اخیر و یا تاریخ‌های خاصی را مشاهده کنید که چقدر فروش در سایت حاصل شده است و تحلیل آماری بسیار عالی از این طریق خواهید داشت.

حتی با استفاده از تب‌های بالا هم می‌توانید به آمار کاربران و دانشجویان جذب شده در سایت نگاهی داشته باشید و به صورت کامل این آمارها را در سایت خود بدون هیچ ابزار دیگری مشاهده کنید.

بخش افزونی‌ها در افزونه learnpress

یک بخش افزودنی‌ها در این افزونه وجود دارد که مربوط به افزودنی‌های خاص خود این افزونه است که با نصب و خرید آن‌ها می‌توانید امکانات این افزونه را افزایش دهید، این افزودنی‌ها خیلی به شما کمک خواهد کرد که سیستم آموزشی خود را رشد دهید.

آموزش بخش افزودنی ها در افزونه لرن پرس
آموزش افزونه لرن پرس – بخش افزونی‌ها در افزونه learnpress

البته اکثر این افزودنی‌ها به صورت پولی عرضه شده است و برای در دسترس داشتن آن‌ها باید اول آن‌ها را خریداری کنید و بعد به استفاده از آن‌ها بپردازید و چون هزینه آن‌ها به صورت دلاری است، ممکن است کمی برای شما گران باشد و کمتر ترغیب به استفاده و خرید آن‌ها شوید.

تنظیمات در آموزش افزونه LearnPress

در افزونه لرن پرس یک بخش تنظیمات وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید بخش‌های مختلف این افزونه را تنظیم کنید که بسیار جامع طراحی شده تا حد بسیار زیادی شخصی سازی داشته باشید، توجه داشته باشید که این تنظیمات بسیار ساده هستند و با چند کلیک می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید.

آموزش تنظیمات افزونه لرن پرس
تنظیمات در افزونه لرن پرس

در تب اول یعنی تنظیمات عمومی می‌توانید یک سری تنظیمات کلی مربوط به افزونه داشته باشید که خیلی تنظیمات خاصی نیستند و می‌توانید به صورت پایه افزونه را برای سایت خود تنظیم کنید، در بخش‌های اول این تب می‌توانید برگه‌های مربوط به دوره را برای سایت خود تنظیم کنید که این برگه‌ها می‌توانند به صورت اختصاصی و فارسی توسط شما ایجاد شوند و آن‌ها را تنظیم کنید.

در بخش بعدی این تب هم می‌توانید تنظیماتی مربوط به واحد پولی آن داشته باشید که بسیار مهم است و باید واحد پولی ریال یا تومان را در سایت داشته باشید تا کاربران بتوانند در سایت به صورت ریالی پرداخت داشته باشند.

تنظیمات دوره ها در افزونه لرن پرس
تنظیمات دوره ها در افزونه لرن پرس

در تب دوره‌ها می‌توانید تنظیماتی مربوط به دوره‌های سایت خود داشته باشید، این مورد بسیار مهم است و قادر خواهید بود با استفاده از آن دوره‌های سایت خود را تنظیم کنید، برای مثال می‌توانید مشخص کنید که دوره‌ها در هر صفحه چند عدد نمایش داده شوند و یا تصاویر مربوط به دوره‌ها با چه سایزی نمایش داده شوند که بسیار بر روی طراحی و زیبایی سایت تاثیر گذار است.

یا یکی دیگر از بهترین قالب‌های این بخش این است که می‌توانید تعیین کنید لینک دوره‌ها به چه شکلی باشد، برای مثال می‌توانید بر روی سفارشی کلیک کنید تا برای هر دوره خودتان به صورت اختصاصی لینک را ایجاد کنید.

تنظیمات مشخصات کاربری در افزونه
تنظیمات بخش مشخصات در افزونه لرن پرس

در تب مشخصات می‌توانید یک سری تنظیمات مربوط به مشخصات کاربران و مدرسان را داشته باشید، برای مثال می‌توانید تعیین کنید که کاربران با چه سایزی بتوانند تصویر پروفایل خود را انتخاب کنند که این مورد مهم است و می‌تواند بر روی سرعت سایت کمک کند.

یا حتی می‌توانید با استفاده از یک بخش آن برای خود در فرم ثبت نام کادرهای جدید ایجاد کنید که بسیار عالی است و می‌توانید با استفاده از این ویژگی فرم ثبت نام هم برای سایت خود شخصی سازی کنید.

افزودن درگاه پرداخت در افزونه لرن پرس
اضافه کردن درگاه پرداخت به افزونه لرن پرس

در تب درگاه‌های پرداخت می‌توانید برای سایت خود یک درگاه جدید اضافه کنید و با استفاده از آن کاربران بتوانند پرداخت ریالی داشتند باشند، البته صورت پیش‌فرض این قابلیت وجود ندارد که همه درگاه‌های ایرانی را برای سایت خود اضافه کنید و شما برای این کار باید بتوانید افزودنی درگاه هر بانک را برای سایت خود تهیه کنید و در سایت نصب کنید.

با توجه به این که افزونه لرن پرس محبوب است می‌توانید برای آن خیلی ساده افزودنی بانک مورد نظر را پیدا کنید و یا از درگاه‌های واسط هم استفاده می‌کنید، می‌توانید از آن افزودنی‌های آن‌ها که اکثرا برای لرن پرس ارائه داده‌اند استفاده کنید.

طراحی ایمیل های دوره ها در افزونه لرن پرس
طراحی ایمیل های افزونه لرن پرس

این بخش بسیار مهم است و می‌توانید با استفاده از آن ایمیل‌ها را در سایت خود تنظیم کنید که می‌تواند به مشتریان کمک کند چه سفارش‌هایی داشته اند، این بخش در حال حاظر جامع‌ترین بخش این افزونه است که با استفاده از آن می‌توانید برای نوع ایمیل‌های ارسالی را تعیین کنید.

یا حتی می‌تواند تعیین کنید که ارسال ایمیل‌ها توسط چه ایمیل باشد و می‌توانید این ایمیل را با سایت خود ست کنید، توجه داشته باشید هر نوع ایمیلی را می‌توانید در این بخش تنظیم کنید اما بهترین نوع این است که شما از یک ایمیل سازمانی استفاده کنید که اعتبار بیشتری دارد و به صورت اختصاصی برای خودتان است که هر مشکلی هم داشته باشد می‌توانید آن‌را خیلی ساده رفع کنید و در این زمینه هیچ مشکلی نداشته باشید.

 حتی می‌توانید با استفاده از این بخش هر ایمیل را برای با هر موضع را برای خود تنظیم کنید و همین مورد باعث می‌شود که حتی ایمیل‌ها هم برای خود شخصی‌سازی کنید، برای مثال می‌توانید با استفاده از یک بخش این تب برای سفارش‌های جدید ایمیل را طراحی کنید تا کاربر بتواند در ایمیل خود فاکتور خرید را مشاهده کند.

نحوه تنظیمات پیشرفته افزونه لرن پرس
تنظیمات پیشرفته در افزونه لرن پرس

با استفاده از تب پیشرفته می‌توانید یک سری تنظیمات متفرقه دیگر داشته باشید، برای مثال می‌توانید یک بخشی از استایل را تنظیم کنید یا قابلیت دیباگ را در افزونه فعال کنید تا هر وقت مشکلی در این افزونه وجود داشت خیلی سریع این افزونه به اطلاع دهد و آن‌را رفع کنید.

این بخش تنظیمات را خیلی جدی بگیرید و بخش به بخش آن‌را در سایت خود بررسی کنید تا بتوانید بهترین تنظیمات را برای سایت خود داشته باشید تا عملکرد عالی را برای خود تجربه کنید.

ابزارها در افزونه لرن پرس

با استفاده از بخش ابزارها می‌توانید در سایت خود یک سری ابزار را برای بخش آموزشی در دسترس داشته باشید تا با استفاده از آن‌ها بتوانید برای وب سایت خود را پیشرفته‌تر کنید، برای مثال می‌تواند یک سری اطلاعات نمونه را در سایت خود فعال کنید تا با استفاده از این اطلاعات متوجه شوید که چگونه دوره‌ها را در سایت خود اضافه کنید و یک راهنمای کامل برای قرارگیری اطلاعات در سایت خود داشته باشید.

آموزش بخش ابزار ها در افزونه لرن پرس
بخش ابزار ها در افزونه لرن پرس

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید 3 تب اصلی وجود دارد که در هر تب یک سری از امکانات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چی یاد گرفتیم؟

در آموزش افزونه لرن پرس یاد گرفتید که چگونه با استفاده از افزونه LearnPress یک سیستم آموزش آنلاین در وب‌سایت خود راه‌اندازی کنید و با استفاده از آن دوره‌های آموزشی خود را به فروش برسانید، در این مقاله افزونه لرن پرس بررسی و آموزش داده شد که یکی از بهترین افزونه‌ها در این زمینه است و می‌توانید با استفاده از آن بهترین قالب‌ها را برای سایت آموزشی داشته باشید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کرده باشید، در ضمن هر سوالی در این زمینه دارید می‌توانی از طریق نظرات این مقاله با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نظرات در “آموزش افزونه لرن پرس (learn press)

 1. شقایق میگوید:

  سلام وقت بخیر.من میخوام صفحه اولیه دوره ها رو شخصی سازی کنم ولی با المنتور نمیشه چطور میتونم اینکار رو انجام بدم؟

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، دقت کنید که شما می‌توانید یک صفحه از صفرتاصد با المنتور برای خودتان طراحی کنید و از آن به عنوان صفحه دوره ها استفاده کنید.

 2. امیر میگوید:

  سلام من این افزونه رو نصب کردم ، میخوام برگه پرداخت و دوره هارو ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، کار با پلاگین لرن پرس بسیار ساده است ولی حتما باید با خود وردپرس آشنایی کامل داشته باشید، موارد مهم در این مقاله توضیح داده شده است اما اگر باز هم نیاز به توضیحات بیشتر دارید می‌توانید به سایت سازنده این پلاگین مراجعه کنید و از آموزش‌های آن استفاده کنید.

 3. مهدیار میگوید:

  سلام ببخشید گفتم اطلاع بدم که مقاله دارای اشتباه تایپی هست ولی خوب مقاله مفیدی هست
  در پاراگراف دوم نوشته شده( یک رفم مناسبی است )
  ممنون از تیم خوب وبکیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + یک =