10 بهترین قالب تک صفحه ای رایگان وردپرس

10+ بهترین قالب تک صفحه ای وردپرس (رایگان)

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 10 فروردین 1403
باید لاگین کنید!

هنگامی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید، ممکن است اطلاعات زیادی برای یک وب سایت تجاری با امکانات کامل و چند صفحه ای نداشته باشید. اگر اینطور است، یک پوسته وردپرس تک صفحه ای دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.

قالب تک صفحه ای وردپرس

یک وب سایت یک صفحه ای به اشتراک گذاری اطلاعات مهم در مورد کسب و کار شما را آسان می کند و حتی تجربه بهتری را برای بازدیدکنندگان شما فراهم می کند زیرا آنها مجبور نیستند روی چندین صفحه کلیک کنند. با این حال، مجبور نیستید ساعت‌ها را صرف جستجوی تم یک صفحه‌ای وردپرس کنید. ما این تحقیق را برای شما انجام داده ایم و بهترین تم های تک صفحه ای رایگان برای وردپرس را در این مجموعه از سری مقالات قالب رایگان وردپرس گردآوری کرده ایم.

Shapely – یک صفحه قالب وردپرس

پوسته Shapely یک پوسته وردپرس همه کاره است که برای انواع سوله ها مناسب است. این موضوع دارای بخش‌های زیادی برای نمایش مهارت‌ها، نمونه کارها، توصیفات و موارد دیگر است. همچنین می‌توانید بخش‌های اختلاف منظر را اضافه کنید که برای افزودن یک فراخوان به عمل عالی هستند.

Shapely – یک صفحه قالب وردپرس

Illdy – پوسته تجاری وردپرس یک صفحه ای

تم Illdy یک انتخاب عالی برای کسب و کارهای کوچک و استارت آپ هایی است که به دنبال آنلاین شدن هستند. این موضوع دارای بخش های مختلفی برای نمایش تاریخچه شرکت، به اشتراک گذاری پروژه ها و مهارت های گذشته و نمایش توصیفات است.

Illdy – پوسته تجاری وردپرس یک صفحه ای

Pixova Lite – قالب وردپرس یک صفحه ای قابل تنظیم

اگر می خواهید وب سایت شما جلوه منظر خیره کننده ای داشته باشد، تم Pixova Lite را امتحان کنید. تم کاملاً پاسخگو است و گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد.

Pixova Lite – قالب وردپرس یک صفحه ای قابل تنظیم

Catch Fullscreen _ قالب وردپرس یک صفحه ای

تم Catch یک تم تک صفحه ای عالی برای وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل است. دارای ویژگی هایی مانند رسانه هدر، محتوای ویژه، نوار لغزنده ویژه، چندین گزینه طرح بندی، نمونه کارها، توصیفات و موارد دیگر است.

Catch Fullscreen _ قالب وردپرس یک صفحه ای

FreeBook – پوسته وردپرس صفحه فرود کتاب الکترونیکی

اگر نیاز به تبلیغ نسخه کتاب آینده خود دارید، موضوع FreeBook عالی است. قطعاتی از کتاب، توصیفات خوانندگان را به اشتراک بگذارید و از بازدیدکنندگان دعوت کنید کتاب را بخرند یا برای دریافت آن ثبت نام کنند.

FreeBook – پوسته وردپرس صفحه فرود کتاب الکترونیکی

Fagri – یک صفحه قالب وردپرس

اگر به دنبال یک پوسته وردپرس تک صفحه ای با ادغام WooCommerce هستید، تم Fagri یک انتخاب عالی است. علاوه بر این، تم بسیار قابل تنظیم، پاسخگو و بهینه شده برای سئو و زمان بارگذاری سریع است.

Fagri – یک صفحه قالب وردپرس

قالب وردپرس نمونه کارها یک صفحه

One Page Portfolio یک قالب چند منظوره خلاقانه وردپرس است. تمیز و مدرن است و به شما امکان می دهد پروژه های گذشته خود را به نمایش بگذارید و دانش خود را به سبک به اشتراک بگذارید.

قالب وردپرس نمونه کارها یک صفحه

BeOnePage – قالب وردپرس خلاقانه یک صفحه ای

تم BeOnePage برای طراحان، هنرمندان، عکاسان، تصویرگران و هر فریلنسر خلاق دیگری عالی است. بخش‌هایی را خواهید یافت که به شما امکان می‌دهد مهارت‌ها و پروژه‌های گذشته خود را به نمایش بگذارید و همچنین گواهی‌های مشتریان قبلی را به نمایش بگذارید.

BeOnePage – قالب وردپرس خلاقانه یک صفحه ای

Parallax One – موضوع تجاری یک صفحه ای

Parallax One یک انتخاب عالی برای یک وب سایت تجاری یک صفحه است. تم کاملاً پاسخگو و آسان برای استفاده است، علاوه بر این که سئو پسند و آماده ترجمه است. همچنین شامل گزینه‌های سفارشی‌سازی فراوانی می‌شود تا این تم را خودتان بسازید.

Parallax One – موضوع تجاری یک صفحه ای

جمع بندی

تم های یک صفحه ای وردپرس زمانی عالی هستند که نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات زیادی در مورد شرکت خود ندارید و زمانی که می خواهید یک تم ساده که سریع بارگذاری می شود، باشید. هر تم تک صفحه ای را برای وب سایت وردپرس خود از این لیست انتخاب کنید و سایت خود را در عرض چند ساعت راه اندازی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

  1. عسل میگوید:

    مرسی از مطلب خوبتون
    بنظرتون برای خرازی سایت تک صفحه ای چی مناسبه؟!

    • پشتیبانی میگوید:

      از بین قالب های معرفی شده داخل همین مقاله می‌توانید یکی را بر اساس نیاز خود استفاده کنید.

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!