سریع‌ ترین قالب های وردپرس رایگان

سریع‌ ترین قالب های وردپرس رایگان

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 19 دی 1402

چرا باید از قالب وردپرس با بارگذاری سریع استفاده کنید؟ هنگامی که برای هر قالب وردپرس جستجو می کنید، به ناچار با بسیاری از موضوعاتی مواجه خواهید شد که بر زیبایی، استایل، مد و زیبایی شناسی تاکید دارند. اینها اغلب به قیمت عملکرد و سرعت تمام می شوند. در نتیجه، بازدیدکنندگان وب سایت شما زمان بارگذاری صفحه بسیار خسته کننده ای را تجربه می کنند که به معنای ناامیدی و از دست دادن تعامل و تبدیل است.

با این حال، زمانی که یک تم سریع است، می تواند تعامل را تا 40٪ افزایش دهد. این به معنای افزایش ترافیک و رتبه بهتر در موتورهای جستجو مانند گوگل است. هنگامی که یک قالب سریع برای وردپرس انتخاب می کنید، کاربران بیشتری نیز جذب خواهید کرد

چرا وب سایت وردپرس من کند است؟

اگر وب‌سایت وردپرس شما به کندی کار می‌کند، مشکلات معمولاً مربوط به صفحات محتوای شماست (که در وردپرس معمولاً «صفحات» نامیده می‌شود). اینها صفحاتی هستند که وقتی بازدیدکننده روی پیوندی غیر از فهرست/صفحه اصلی کلیک می کند، نشان داده می شود. این موارد عبارتند از: پست های وبلاگ، صفحات پرسش و پاسخ، نظرات.

وقتی این صفحات به کندی بارگذاری می شوند، کل سایت شما نیز به کندی بارگذاری می شود. این یک مشکل بزرگ است زیرا بازدیدکنندگان دوست ندارند منتظر بارگذاری صفحات بمانند. یک نظرسنجی توسط Cloudflare نشان داد که اگر یک صفحه بیش از 3 ثانیه طول بکشد، 30٪ از بازدیدکنندگان یک وب سایت را ترک می کنند. به همین دلیل مهم است که مطمئن شوید سریع‌ترین تم وردپرس موجود را انتخاب می‌کنید.

وقتی با هم ترکیب شوند، به زمان بارگذاری سایت شما می افزایند. یک تم بارگذاری سریع باعث بهینه سازی یا حذف کامل آن اجزا می شود. هنگامی که یک تم بارگذاری سریع برای وردپرس انتخاب می کنید، تجربه کاربری بهتری به بازدیدکنندگان خود می دهید و سرعت سایت خود را افزایش می دهید.

چگونه سایت وردپرس خود را سریعتر بارگذاری کنیم؟

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید سایت وردپرس خود را سریعتر بارگذاری کنید. می توانید رویکردی چند جانبه داشته باشید یا روی یک تکنیک تمرکز کنید.

درخواست های HTTP را به حداقل برسانید

هرچه مرورگر شما برای بارگذاری یک صفحه درخواست بیشتری داشته باشد، زمان بیشتری برای بارگیری آن نیاز دارد. هنگامی که یک موضوع بارگذاری سریع برای وردپرس انتخاب می کنید ، نویسنده معمولاً تلاش می کند تا درخواست های مورد نیاز برای بارگذاری یک صفحه را به حداقل برساند. با این حال، می‌توانید با بهینه‌سازی تصاویر و حذف CSS و جاوا اسکریپت اضافی عملکرد را بهبود بخشید.

از افزونه کش استفاده کنید

حافظه پنهان صفحه ای را که قبلا بارگذاری شده است ذخیره می کند تا بازدیدکنندگان بعدی نیازی به بارگیری مجدد آن نداشته باشند. این می تواند به طور چشمگیری زمان بارگذاری را برای بازدیدکنندگان بعدی کاهش دهد. برخی از محبوب ترین افزونه های کش برای وردپرس عبارتند از WP Fastest Cache، Advanced Cache و Cloudflare Traffic Optimization.

از فناوری وب سرور مانند Gzip یا HTTP2 استفاده کنید

فناوری های جدیدتر وب سرور می توانند به کاهش اندازه صفحات شما کمک کنند و در عین حال زمان بارگذاری شما را نیز تسریع کنند. Gzip یک تکنیک فشرده سازی وب سرور است که به کاهش زمان بارگذاری با کاهش اندازه صفحات شما کمک می کند. HTTP2 همچنین در تسریع زمان بارگذاری شما مفید است زیرا امکان درخواست های متعدد را در یک اتصال واحد فراهم می کند. همچنین از فشار سرور پشتیبانی می کند که تأخیر بارگذاری صفحه را کاهش می دهد. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که قالب وردپرس شما از این فناوری ها برای استفاده از آنها پشتیبانی می کند.

از CDN (شبکه تحویل محتوا) استفاده کنید

با استفاده از CDN، می‌توانید فایل‌های تم خود را در سرورهای CDN ذخیره کنید و بازدیدکنندگان آینده می‌توانند از نزدیک‌ترین سرورهای CDN به آن فایل‌ها دسترسی داشته باشند و به سرعت بارگذاری سایت شما کمک کند. شما می توانید CDN را با یک افزونه کش فعال کنید یا می توانید از سرویس CDN مانند Cloudflare استفاده کنید.

منطق و دستکاری DOM را به حداقل برسانید

زمانی که نیاز به نمایش یا تغییر محتوا دارید، قالب وردپرس شما باید دستکاری های زیادی در جاوا اسکریپت DOM انجام دهد. این کد ممکن است به زمان بارگذاری صفحه شما اضافه کند، بنابراین مهم است که فقط در صورت نیاز دستکاری های ضروری DOM را انجام دهید.

از جاوا اسکریپت خطی استفاده کنید

به جای استفاده از منطق پیچیده و چند بخشی جاوا اسکریپت، سعی کنید از یک اسکریپت خطی استفاده کنید که ابتدا بارگیری می شود و سپس در صورت نیاز توابع اضافی را فراخوانی می کند. این به کاهش پیچیدگی جاوا اسکریپت شما کمک می کند، که می تواند زمان بارگذاری شما را افزایش دهد.

asset های قالب را فقط در صورت تقاضا بارگیری کنید

asset هایی مانند تصاویر و فونت ها در پوشه asset های قالب وردپرس شما ذخیره می شوند. با این حال، بارگیری آن ها در هر بازدید از صفحه ضروری نیست. شما می توانید بارگذاری تنبل تصویر را در سایت وردپرس خود پیاده سازی کنید تا فقط asset های تصویر را در صورت تقاضا بارگیری کنید.

مزایای استفاده از قالب وردپرس با بارگذاری سریع

قالب وردپرس با بارگذاری سریعتر تجربه کاربری بهتری را تضمین می کند که منجر به:

  1. افزایش رتبه در موتورهای جستجو: با کاهش زمان بارگذاری، تعداد رتبه بندی صفحات گوگل را افزایش می دهید که منجر به رتبه بندی جستجوی بالاتر می شود.
  2. افزایش رضایت مشتری: کاربران با دسترسی سریع به سایت شما تجربه بهتری خواهند داشت که منجر به افزایش رضایت مشتری و از دست دادن مشتریان بعید است.
  3. تبدیل فروش بالاتر: از آنجا که کاربران می توانند به راحتی خرید کنند یا محصولات را مرور کنند، اگر دکمه هایی برای افزایش تبدیل فروش در نظر بگیرید، احتمالاً فروش شما افزایش می یابد. مشتریان همچنین می توانند به راحتی تبلیغات یا کوپن ها را وارد کنند و آنها را تشویق می کند تا با کسب و کار شما خرید کنند.

پر سرعت ترین قالب های وردرپرس رایگان

قالب های وردپرس با سریع ترین بارگذاری که رایگان هستند را می توان در سراسر اینترنت یافت. با این حال، هنگام انتخاب قالب باید مراقب باشید، زیرا همه آنها برابر نیستند. مطمئن شوید که قالبی را پیدا کنید که با آخرین نسخه وردپرس سازگار باشد و به طور مرتب به روز شود. 

یک تم خوب باعث می شود وب سایت شما عالی به نظر برسد و به سرعت بارگذاری شود و به شما کمک کند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کرده و آنها را به مشتری تبدیل کنید. در این پست ما از سری مقالات قالب وردپرس رایگان این کار را برای شما انجام داده ایم و 15 تا از بهترین قالب های وردپرس را که سریع ترین بارگذاری را دارند را گرد هم آورده ایم . اینها به خوبی بررسی و آزمایش شده اند که سریع، سبک و دارای طرح های عالی هستند. بنابراین نگران نباشید فقط یکی را از لیست انتخاب کنید و سایت خود را در زمان بی سابقه ای راه اندازی کنید.


قالب وردپرس Hello Elementor

قالب وردپرس Hello Elementor

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Suki

قالب وردپرس Suki

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Woostify

قالب وردپرس Woostify

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Page Builder Framework

قالب وردپرس Page Builder Framework

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Astra

قالب وردپرس Astra

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس GeneratePress

قالب وردپرس GeneratePress

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس OceanWP

قالب وردپرس OceanWP

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس PopularFX

قالب وردپرس PopularFX

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Customify

قالب وردپرس Customify

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Zakra

قالب وردپرس Zakra

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Neve

قالب وردپرس Neve

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Go

قالب وردپرس Go

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Twenty Twenty

قالب وردپرس Twenty Twenty

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Responsive

قالب وردپرس Responsive

دانلود و نسخه نمایشی زنده


قالب وردپرس Sydney

قالب وردپرس Sydney

دانلود و نسخه نمایشی زنده


جمع بندی

در انتها امیدواریم که مقاله معرفی سریع ترین و پر سرعت ترین قالب های وردپرس که کاملا نیز رایگان هستند مورد توجه شما قرار گرفته باشد، شما از کدام قالب وردپرس برای افزایش سرعت سایت خود استفاده می‌کنید؟

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!