27 سایت دانلود افکت صوتی بدون کپی رایت

27 سایت دانلود افکت صوتی بدون کپی رایت

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 7 شهریور 1402
باید لاگین کنید!

فرقی نمی‌کند فیلم‌ساز، طراح تبلیغات، یوتیوب‌بر باشید یا بخواهید به محتوای رسانه‌های اجتماعی خود جادو اضافه کنید، جلوه‌های صوتی برای زنده کردن ویدیوهایتان ضروری است! در این مقاله از سری مقالات کسب و کار اینترنتی ما لیستی از 27 بهترین وب سایت های دانلود رایگان جلوه های صوتی بدون حق امتیاز یا همان کپی رایت را جمع آوری کرده ایم که می توانید صداها را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید.


بهترین وب سایت دانلود جلوه های صوتی بدون کپی رایت

1. Freesound

Freesound

Freesound یکی از بزرگ‌ترین آرشیوهای جلوه‌های صوتی شامل قطعه‌های صوتی، ضبط‌شده، بلیپ و غیره است که همگی تحت مجوز Creative Commons منتشر شده‌اند، به این معنی که شما مجاز به استفاده مجدد برای اهداف شخصی هستید. در حالی که Freesound پایگاه داده و انجمن را برای همه باز می کند، شما همچنین فرصتی برای تعامل با دیگر هنرمندان صدا و الهام گرفتن دارید.

سایت اینترنتی:https://freesound.org/


2. Mixkit

Mixkit

Mixkit بیش از 54 میلیون موسیقی بدون حق امتیاز ارائه می دهد که همه آنها را می توان رایگان و بدون ذکر منبع دانلود و استفاده کرد. همچنین ممکن است از تنوع دسته بندی آنها شگفت زده شوید! مطمئناً آنچه را که برای پروژه های ویدیویی بعدی نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

سایت اینترنتی:https://mixkit.co/free-sound-effects/


3. Pixabay

Pixabay

Pixabay به خاطر تصاویر استوک، ویدیوها، و کتابخانه های تصاویرش شناخته شده است. چه بهتر، آنها جلوه های صوتی را نیز ارائه می دهند! اکنون می توانید همه چیز را فقط با یک سایت جمع آوری کنید! Pixabay همچنین به هنرمندان صوتی اجازه می دهد آثار خود را با جهان به اشتراک بگذارند، اگر شاهکارهایی ایجاد کرده اید، حتما آپلود کنید یا به انجمن بپیوندید!

سایت اینترنتی:https://pixabay.com/sound-effects/


4. ZapSplat

ZapSplat

برای کسانی که دوست دارند منابع جدید کشف کنند، Zapsplat قطعا مکان مناسبی برای شماست. این برنامه بیش از 100 صدا را در هفته بارگذاری می کند و همه آنها را می توان فوراً به صورت WAV یا MP3 بارگیری کرد. Zapsplat همچنین خدمات سفارشی شده ای را برای شما ارائه می دهد تا صدای خاصی را درخواست کنید. و مهمتر از همه، برای استفاده تجاری و شخصی رایگان است!

سایت اینترنتی:https://www.zapsplat.com/


5. Epidemic Sound

Epidemic Sound

Epidemic Sound دارای یک فهرست افراطی از جلوه های صوتی بدون حق امتیاز، از جمله کارتون، آب و هوا، صداهای ارواح، یا حتی جلوه های رابط کاربری است. به شما کمک می کند تا انیمیشن یا محتوای YouTube خود را به سطح بعدی برسانید!

طرح اشتراک و قیمت با هدف استفاده متفاوت است و حداقل 144 دلار در سال است. پس از یک دوره آزمایشی رایگان می توانید از صداهای نامحدود لذت ببرید.

سایت اینترنتی:https://www.epidemicsound.com/sound-effects/


6. Videvo

Videvo

Videvo ویدئوهای استوک رایگان و موشن گرافیک را برای استفاده در هر پروژه ای ارائه می دهد، به این معنی که شما می توانید هر چیزی را که برای یک ویدئو نیاز دارید را از طریق یک سایت پیدا کنید. شما می توانید از آنها در تولیدات شخصی و تجاری به صورت رایگان استفاده کنید.

نماد رعد نشان دهنده دانلود پریمیوم است و قیمت با حداقل 20 دلار در ماه شروع می شود.

سایت اینترنتی:https://www.videvo.net/royalty-free-sound-effects/


7. Envato Elements

Envato Elements

Envato Elements “طراحی بدون محدودیت” را به عنوان ارزش اصلی خود می بیند. آنها بیش از 500 هزار افکت صوتی را ارائه می دهند و می توانید با یک رابط کاربری ساده و فیلتر آنها را مرور کنید. مجوز نیز ساده است و به شما حقوق تجاری گسترده ای می دهد، بنابراین می توانید با اطمینان از موارد در پروژه های کاری یا شخصی استفاده کنید.

سایت اینترنتی:https://elements.envato.com/sound-effects


8. PacDV

PacDV

PacDV یک وب سایت قدیمی از سال 2001 است. ممکن است شیک ترین وب سایت نباشد اما همچنان می توانید هر چیزی را که می خواهید پیدا کنید. جلوه های صوتی در PacDV همگی بدون حق امتیاز هستند و در انواع فیلم ها، برنامه های تلویزیونی، بازی ها و پروژه های رسانه ای استفاده شده اند. نقطه ضعف آن ممکن است عدم وجود ابزار جستجو باشد که یافتن یک منبع خاص را کمی دشوار می کند.

سایت اینترنتی:https://www.pacdv.com/sounds/


9. AudioMicro

AudioMicro

AudioMicro موسیقی و جلوه های صوتی بدون حق امتیاز را جمع آوری می کند و یک سیستم جستجوی قوی را فعال می کند و به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید به راحتی پیدا کنید. اگرچه AudioMicro مقداری موسیقی رایگان را ارائه می‌کند، اما اکثر آن‌ها 4.95 دلار برای هر جلوه صوتی دریافت می‌کنند. اگر بودجه اضافی دارید، حتماً برنامه های عضویت آنها را بررسی کنید.

سایت اینترنتی:https://www.audiomicro.com/free-sound-effects


10. Free SFX

Free SFX

Free SFX وب سایتی است که جلوه های صوتی رایگان را برای استفاده تجاری و غیر تجاری ارائه می دهد. شما به راحتی می توانید تمام 4500+ منابع را با ناوبری آنها مرور کنید و فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و تبلیغات خود را زنده کنید!

سایت اینترنتی:https://www.freesfx.co.uk/


11. Sounds Crate

Sounds Crate

آثار روی Sound Crate شاهکار هستند و برای فیلمسازان مناسب هستند. حتی اگر اینطور نباشید، مطمئناً از کیفیت بالای آنها شگفت زده خواهید شد. همه رایگان برای استفاده. و همچنین می‌توانید برخی از فیلم‌ها یا گرافیک‌هایی را پیدا کنید که می‌توان از آنها برای برجسته کردن ویدیوی خود استفاده کرد!

با این حال، مقدار دانلود به 5 محدود است مگر اینکه به یک طرح پولی ارتقا دهید.

سایت اینترنتی:https://soundscrate.com/


12. Partners In Rhyme

Partners In Rhyme

اگر به دنبال جلوه های صوتی مناسب در بازی ها یا برنامه ها هستید، Partners in Rhyme مکان مناسبی برای شماست! هزاران صدای بدون حق امتیاز و با کیفیت در انتظار شما هستند! همه آنها را می توان در فرمت های WAV یا MP3 دانلود کرد و نیازی به ثبت نام نیست.

سایت اینترنتی:https://www.partnersinrhyme.com/pir/PIRsfx.shtml


13. 99sounds

99sounds

99sounds بسیاری از آثار تولید شده توسط بسیاری از طراحان صدا را جمع آوری می کند، از جمله جلوه های صوتی سینمایی، فضای بیرونی، پهپادها. همه آنها با کیفیت بالا و 100٪ بدون حق امتیاز هستند. رابط کاربری تمیز است و هر مجموعه شبیه آلبوم های موسیقی است!

سایت اینترنتی:http://99sounds.org/


14. Orange Free Sounds

Orange Free

Orange Free Sounds مجموعه ای از جلوه های صوتی شامل صداهای ترسناک، صدای خیابان و جلوه های محیطی طبیعت را ارائه می دهد. علاوه بر این، می‌توانید موسیقی پس‌زمینه و حلقه‌ها را نیز در آنجا پیدا کنید، که به شما در ایجاد پروژه‌های ویدیویی یا برنامه‌ها کمک می‌کند.

سایت اینترنتی:http://www.orangefreesounds.com/


15. Adobe Audition

Adobe Audition

Adobe Audition یک مجموعه ابزار جامع برای ایجاد، میکس، ویرایش و بازیابی محتوای صوتی است. آنها کتابخانه بزرگی را فراهم می کنند که مطمئنا به اکثر فیلمسازان کمک خواهد کرد. و همچنین می توانید آنها را در حین استفاده از Premiere ادغام کنید. فوق العاده راحت!

سایت اینترنتی:https://www.adobe.com/products/audition/free-sound-effects.html


16. StoryBlocks

StoryBlocks

StoryBlocks جلوه های صوتی از پیش ضبط شده را برای حرکت داستان شما ارائه می دهد! مجموعه آن شامل صدای چرخشی محیط، انفجارهای کوتاه و غیره است که ویدیوی شما را کاملاً برجسته می کند. اگر قبلاً توسط آثار آنها جذب شده اید، حتماً طرح اشتراک آنها را بررسی کنید!

سایت اینترنتی:https://www.storyblocks.com/audio/sound-effects


17. Free Sound Effects

Free Sound Effects

دو بخش مجزا در جلوه های صوتی رایگان وجود دارد که یکی رایگان و دیگری پولی است. اگر به جلوه های صوتی با کیفیت بهتر نیاز دارید، باید یک بار هزینه برای مجوز خریداری کنید.

سایت اینترنتی:https://www.freesoundeffects.com/


18. BBC Sound Effects

BBC Sound Effects

اکنون بیش از 10 هزار افکت صوتی در جلوه های صوتی BBC موجود است. همه آنها در فرمت WAV هستند و برای استفاده آموزشی و شخصی رایگان هستند. اما برای استفاده تجاری، باید از طریق ProSoundEffects مجوز خریداری کنید.

سایت اینترنتی:http://bbcsfx.acropolis.org.uk/


19. Sonniss GDC 2019 Audio Bundle

Sonniss GDC 2019 Audio Bundle

این مجموعه توسط Sonniss به مناسبت چالش بازی سازان 2019 منتشر شده است. این شامل 50 برچسب طراحی صدای مختلف از جمله Impact Soundworks، Certified Audio، borg Sound، و غیره است.

سایت اینترنتی:https://bedroomproducersblog.com/2019/03/27/sonniss-gdc-2019-audio-bundle/


20. RØDE Ambisonic Library

RØDE Ambisonic Library

کتابخانه RØDE Ambisonic بهترین گزینه برای افرادی است که در فرمت صدای فراگیر 360 درجه کار می کنند. این شامل انواع جلوه های صوتی از ورزشی، شهری گرفته تا طبیعت است. همه بدون حق امتیاز.

اگر شما نیز به نحوه ضبط آن صداها علاقه مند هستید، مطمئن شوید که محصول آنها “Ambisonics” را بررسی کنید.

سایت اینترنتی:https://library.soundfield.com/


21. SoundBible

SoundBible

می توانید جلوه های صوتی را در SoundBible با فرمت WAV یا MP3 دانلود کنید. رابط کاربری تمیز است، به راحتی می توان هر چیزی را پیدا کرد و کار آنها نیز با کیفیت بالا و رایگان است. بدون ذکر منبع، بدون ثبت نام مورد نیاز، چه کسی آن را دوست ندارد!

سایت اینترنتی:http://soundbible.com/


22. SoundEffects+

 SoundEffects+

SoundEffects+ یک کتابخانه جلوه های صوتی است که توسط تیمی از متخصصان صدا تولید شده است. بیش از 5000 منبع رایگان برای دانلود و استفاده بدون ذکر منبع وجود دارد. و آثار آنها مورد اعتماد برخی از شرکت های پیشرو مانند ال جی و سونی است.

سایت اینترنتی:https://www.soundeffectsplus.com/


23. Sound Jay

Sound Jay

ممکن است در ابتدا استفاده از آن کمی دشوار باشد زیرا نوار جستجو ندارد، اما دسته بندی ها در حالت خاص هستند، بنابراین استفاده از آن مشکلی نخواهد داشت. Sound Jay جلوه های صوتی بدون حق امتیاز را ارائه می دهد، آنها با کیفیت هستند و برای استفاده تجاری رایگان هستند.

سایت اینترنتی:https://www.soundjay.com/


24. GameSounds

GameSounds

GameSounds یک لیست انتخاب شده از جلوه های صوتی بدون حق امتیاز در سراسر وب ایجاد می کند. اگر از جابجایی سایت برای یافتن صدایی خاص خسته شده اید یا طراح بازی هستید، این سایت را نباید از دست بدهید!

سایت اینترنتی:https://gamesounds.xyz/


25. FindSounds

FindSounds

FindSounds مانند موتور جستجوی نسخه صوتی گوگل است که به شما کمک می کند هر افکت صوتی را که می خواهید پیدا کنید. و مطمئناً موارد بدون حق امتیازی را پیدا خواهید کرد که می توان بدون نگرانی از آنها استفاده کرد!

سایت اینترنتی:http://www.findsounds.com/


26. Musopen

Musopen

Musopen وب سایتی است که موسیقی کلاسیک با کیفیت بالا و جلوه های صوتی آلات موسیقی را ارائه می دهد. می‌توانید موسیقی‌های آهنگسازان، سازها یا قطعه‌های صوتی را در وب‌سایت مرور یا پیدا کنید، از جمله ترکیب‌های بسیاری از فایل‌های صوتی، مانند آهنگ‌های نوازندگان کلاسیک دوره‌های مختلف، ویولن، ویولن سل، ویولا و سازهای دیگر. چه بهتر، اگر آهنگی را که دوست دارید می شنوید، نت های موسیقی را نیز برای شما به صورت رایگان دانلود می کنند!

سایت اینترنتی:https://musopen.org


27. IBeat

IBeat

آی‌بیت یک کتابخانه منبع از ریتم و جلوه‌های صوتی است که انواع مختلفی از موسیقی‌های متن، ریتم‌ها، مانند ریتم‌های راک، هیپ هاپ، و حتی موسیقی آوازی یا مترونوم دیجیتال را ارائه می‌کند و باعث می‌شود ویدیوهای شما دیگر یکنواخت و خسته‌کننده نباشند!

اگر دی جی هستید یا به دنبال چند بیت ریتم رایگان، لوپ هستید. آی بیت بهترین انتخاب برای شماست.

سایت اینترنتی:https://ibeat.org


جمع بندی

در انتها امیدواریم که مقاله بهترین سایت های دانلود رایگان جلوه های صوتی بدون کپی رایت برای شما مناسب بوده باشد.

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!