بهترین افزونه فهرست مطالب برای وردپرس

بهترین افزونه فهرست مطالب برای وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 24 مرداد 1402

آیا به دنبال بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس هستید؟ فهرست مطالب (ToC) می تواند به بهبود تجربه کاربر در سایت شما کمک کند، که منجر به افزایش زمان ماندگاری و افزایش سئو می شود. متأسفانه، اضافه کردن یکی از آن‌ها می‌تواند پر زحمت باشد، مخصوصاً برای مقاله های طولانی وبلاگ. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و بهترین افزونه های وردپرس لیست بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت. این افزونه ها اضافه کردن فهرست مطالب به پست های وبلاگ شما را بسیار آسان می کند.

بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس

انتخاب افزونه فهرست مطالب مناسب برای سایت وردپرسی شما با توجه به گزینه های موجود بسیار دشوار است. ما کار سخت را از این کار برداشته ایم و فهرستی از انتخاب های متخصص خود را تهیه کرده ایم.


افزونه فهرست مطالب Easy Table

افزونه Easy Table

Easy Table of Contents یکی دیگر از افزونه های عالی است که باید در جستجوی بهترین افزونه جدول نظرات وردپرس در نظر بگیرید. این افزونه دارای بیش از 3000 نصب فعال است که نشان دهنده محبوبیت آن در جامعه وردپرس است.


افزونه Rich Table

افزونه Rich Table

Rich Table of Contents یکی دیگر از افزونه های شگفت انگیز است که باید در فهرست خود داشته باشید. یکی از دلایل این امر سادگی آن است. این برنامه با در نظر گرفتن کاربران غیر فنی طراحی شده است و به شما امکان می دهد با یک کلیک یک فهرست زیبا از مطالب ایجاد کنید.


افزونه Heroic Table of Contents

افزونه Heroic Table of Contents

Heroic Table of Contents یکی دیگر از افزونه های فوق العاده فهرست مطالب برای وردپرس است. این افزونه به راحتی عناوین فرعی شما را شناسایی می کند و به طور خودکار آنها را به ToC شما اضافه می کند. همچنین چندین گزینه سفارشی سازی و یک رابط کاربری بصری را ارائه می دهد که اضافه کردن فهرست مطالب به سایت شما را بسیار آسان می کند.


افزونه Joli Table of Contents

افزونه Joli Table of Contents

Joli Table of Contents یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال یک افزونه فهرست مطالب با کارایی بالا هستند. این افزونه دارای ویژگی هایی است که از بارگیری اسکریپت ها و سبک ها در زمانی که فهرست مطالب نمایش داده نمی شود جلوگیری می کند. این به بارگذاری سریع‌تر صفحات شما کمک می‌کند.


افزونه LuckyWP Table of Contents

افزونه LuckyWP Table of Contents

LuckyWP یکی دیگر از افزونه های محبوب است که باید هنگام جستجوی بهترین افزونه های فهرست مطالب وردپرس در نظر بگیرید. این افزونه اضافه کردن فهرست مطالب مناسب SEO را به صفحات، پست ها یا انواع پست سفارشی آسان می کند.


افزونه فهرست مطالب CM Table of Contents

افزونه CM Table of Contents

CM Table Of Contents یکی دیگر از افزونه های فهرست مطالب وردپرس مبتدی است که به راحتی فهرست مطالب را در هر صفحه یا پست وبلاگ ایجاد می کند. با این حال، علیرغم استفاده آسان، این افزونه دارای ویژگی های غنی نیز است، به خصوص زمانی که نسخه پولی را انتخاب می کنید.


افزونه SimpleTOC Of Contents

افزونه SimpleTOC Of Contents

SimpleTOC یکی دیگر از افزونه های فهرست مطالب با کاربری آسان در مخزن وردپرس است. پس از نصب، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بلوک اضافه کنید و SimpleTOC را در انواع بلوک جستجو کنید. افزونه به طور خودکار فهرست مطالب را به محتوای شما اضافه می کند.


جمع بندی

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب افزونه فهرست مطالب وردپرس مناسب برای سایتتان کمک کرده باشد. ممنون از همراهیتون 😍

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!