بهترین آژانس توسعه وردپرس

14+ بهترین آژانس بین المللی توسعه وردپرس

منتشر شده در تاریخ : 23 تیر 1402

آیا به دنبال یک آژانس توسعه وردپرس برای سفارشی سازی وب سایت خود هستید؟ آژانس های توسعه وردپرس تیمی از متخصصان کدنویسی و طراحی را برای سفارشی کردن سایت شما، مانند ایجاد یک تم یا افزونه سفارشی، گرد هم می آورند. آنها همچنین ممکن است خدماتی مانند مهاجرت و نگهداری وردپرس را همراه با بازاریابی دیجیتال ارائه دهند. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس برخی از بهترین آژانس های توسعه وردپرس را به اشتراک می گذاریم که می توانند به ایجاد وب سایت سفارشی و با کیفیت بالا که به دنبال آن هستید کمک کنند.

چرا از آژانس های توسعه وردپرس استفاده کنیم؟

یکی از بهترین چیزها در مورد وردپرس این است که استفاده از آن آسان است. اکثر مردم برای ایجاد یک وب سایت نیازی به استخدام یک طراح یا توسعه دهنده ندارند.

با این حال، هنگامی که سایت شما شروع به کسب درآمد کرد، ممکن است ساخت یک وب سایت سفارشی،  قالب وردپرس سفارشی یا افزونه های سفارشی را در نظر بگیرید. در این صورت، باید یک توسعه دهنده پیدا کنید تا به شما در انجام کار کمک کند.

می توانید یک توسعه دهنده مستقل برای ایجاد کد مورد نیاز خود استخدام کنید. اما برای مشاغل بزرگتر، اغلب بهتر است از یک آژانس توسعه وردپرس استفاده کنید. این تیمی از متخصصان است که تخصص خود را برای ارائه مجموعه ای از خدمات ترکیب می کنند.

این خدمات می تواند شامل توسعه و طراحی وب سایت، توسعه افزونه و تم، نگهداری وب سایت، مهاجرت وردپرس ، مشاوره، بازاریابی و غیره باشد.

البته، استخدام یک آژانس توسعه وردپرس بیش از یک فریلنسر هزینه دارد، بنابراین معمولاً برای وب سایت های سازمانی و بزرگ استفاده می شود. بسته به نیاز خود، ممکن است بخواهید از چندین توسعه دهنده تم، طراحان وب و آژانس ها نقل قول دریافت کنید.

اگر می‌خواهید از سرعت و امنیت سرویس‌های میزبانی مدیریت شده WordPress.com حداکثر استفاده را ببرید، باید به دنبال آژانسی باشید که شریک VIP WordPress.com است.

با این گفته، بیایید نگاهی به برخی از بهترین آژانس های توسعه وردپرس بیندازیم که می توانید برای ارتقای وب سایت خود به سطح بعدی استخدام کنید.


آژانس وردپرس 10up

آژانس وردپرس 10up

10up یک شرکت طراحی و مشاوره وب با چندین دهه تجربه در سیستم عامل های منبع باز مانند وردپرس است. خدمات آنها شامل طراحی وب سایت، توسعه افزونه های سفارشی و بهینه سازی وب سایت است. آنها همچنین با ارسال وصله ها و استخدام کارکنان اختصاصی برای کار بر روی پروژه WordPress.org ساعت ها به توسعه آن کمک می کنند.

10up همچنین 25 افزونه رایگان، از جمله MPL-Publisher را توسعه داده است، که می تواند به شما کمک کند پست های وبلاگ خود را به یک کتاب الکترونیکی تبدیل کنید . آنها به پروژه اصلی جی کوئری کمک کرده اند و با حمایت از وب سایت خود از بنیاد جی کوئری حمایت مالی کرده اند.

10up همچنین یکی از شرکای طلایی VIP ویژه WordPress.com است. این شرکت فهرستی چشمگیر از مشتریان با برندهایی مانند TechCrunch، WP Engine ، و GoDaddy ، همراه با سازمان هایی مانند مجمع جهانی اقتصاد دارد.


آژانس وردپرس rtCamp

آژانس وردپرس rtCamp

rtCamp یک آژانس طراحی و توسعه جهانی است که متخصص در راه حل های وردپرس در مقیاس سازمانی است. خدمات آنها شامل توسعه تم و پلاگین سفارشی، توسعه WooCommerce و موارد دیگر است. آنها همچنین می توانند وب سایت شما را از پلتفرم دیگری به وردپرس انتقال دهند.

آنها چندین پلاگین و تم رایگان مانند rtMoto و rtPanel برای جامعه ایجاد کرده اند. مانند 10up، آنها شرکای طلایی VIP WordPress.com هستند. مشتریان آنها شامل شرکت های Fortune 500، سازمان های دولتی و برندهای خانگی مانند جنرال الکتریک هستند.


شرکت خدمات وردپرس Human Made

شرکت خدمات وردپرس Human Made

Human Made یک آژانس طراحی و توسعه وردپرس مستقر در بریتانیا است که راه حل های وردپرس درجه یک سازمانی را ارائه می دهد. آنها همچنین یک شریک رسمی VIP WordPress.com هستند. خدمات آنها شامل طراحی و توسعه وردپرس سفارشی، توسعه افزونه، توسعه تم و میزبانی است. آنها با حمایت از 12 مشارکت کننده در پروژه های متن باز مختلف، به جامعه وردپرس کمک می کنند.

آنها همچنین چندین افزونه رایگان و پولی وردپرس، از جمله WP Remote ، BackupWordPress، و WordPress Menu Exporter را ارائه می دهند. آنها در توسعه در مقیاس سازمانی برای مارک های جهانی مانند News UK، USA Today، TechCrunch، Sony، PayPal، Skype، Airbnb و بسیاری دیگر تخصص دارند.


شرکت خدمات وردپرس Multidots

شرکت خدمات وردپرس Multidots

Multidots یک آژانس توسعه وردپرس برنده جایزه با بیش از یک دهه تجربه است. آنها در کمک به کسب و کارها در انتشار محتوا در مقیاس سازمانی تخصص دارند. خدمات آنها شامل توسعه پلاگین سفارشی، توسعه تم، پیاده سازی وردپرس، مهاجرت وردپرس و بهینه سازی وب سایت است.

آنها سازندگان MultiCollab هستند، افزونه‌ای که به شما امکان می‌دهد همکاری‌هایی را مانند Google Docs به ویرایشگر بلوک وردپرس اضافه کنید . آنها همچنین از 7 مشارکت کننده در هسته وردپرس حمایت می کنند و شرکای طلایی VIP WordPress.com هستند.

آنها به شرکت هایی مانند Ask Media Group، PepsiCo، MIT، Warner Bros و Ford کمک کرده اند تا وب سایت های تجاری خود را توسعه دهند. آنها همچنین یک مخزن متمرکز اطلاعات کفش های ورزشی برای Sneaker News ایجاد کردند.


شرکت خدمات وردپرس Fixel

شرکت خدمات وردپرس Fixel

Fixel یک آژانس طراحی کوچک و همه کاره مستقر در اورگان است. این شرکت در سال 2008 تاسیس شد، زمانی که گروهی از فریلنسرها تصمیم گرفتند با ترکیب مهارت های خود به موفقیت بیشتری دست یابند.

خدمات آنها شامل طراحی و توسعه وب و همچنین برندسازی است. آنها می توانند وب سایت های با کیفیت را به سرعت با استفاده از ویرایشگر بلاک وردپرس، از جمله سایت های تجارت الکترونیک و عضویت بسازند.

از آنجایی که آنها یک آژانس کوچک هستند، به جای اینکه از طریق مدیران شرکت کنید، مستقیماً با تیم کار خواهید کرد. این راه اندازی فرآیند را ساده می کند و به شما کمک می کند تا به سرعت به اهداف خود برسید. مشتریان اخیر آنها شامل LegitScript، Lia Griffith و Better Fellow هستند.


آژانس وردپرس Modern Tribe

آژانس وردپرس Modern Tribe

Modern Tribe یک آژانس طراحی و توسعه وردپرس با پیچ و تاب است. آنها یک سازمان مشترک از فریلنسرها و کارشناسان هستند. به طور کلی، آنها 72 هم تیمی با استعداد در 5 کشور و 45 شهر دارند.

Modern Tribe چندین صد وب سایت ساخته است و معمولاً روی بیش از 20 پروژه به طور همزمان کار می کنند. این شرکت طیف گسترده ای از خدمات از جمله تخصص وردپرس، استراتژی، طراحی تجربه کاربر و موارد دیگر را ارائه می دهد.

آنها سازندگان افزونه The Events Calendar هستند که یک  پلاگین مدیریت رویداد محبوب برای وردپرس است که بیش از 15 میلیون دانلود دارد. آنها همچنین به افزونه BigCommerce for WordPress کمک می کنند .

آنها برای 500 شرکت فورچون، مؤسسات دولتی و همچنین شرکت های استارتاپی، وب سایت طراحی کرده و نرم افزار ساخته اند. مشتریان آنها عبارتند از نیویورک تایمز، هاروارد، eBay، موزیلا، MTV و ESPN.


آژانس وردپرس DevriX

آژانس وردپرس DevriX

DevriX یک آژانس توسعه فنی وردپرس اروپایی است. آنها بر تعمیر و نگهداری وردپرس، راه حل های دیجیتال سفارشی شده و توسعه مداوم تمرکز می کنند.

آنها توسعه پلاگین وردپرس سفارشی، طراحی مجدد وب سایت و خدمات نگهداری وب سایت را ارائه می دهند. آنها بر ارائه وب سایت های وردپرس مقیاس پذیر و ایمن در بسیاری از صنایع، از جمله مراقبت های بهداشتی، مالی و تجارت الکترونیک تمرکز می کنند.

DevriX همچنین به طور منظم به پلت فرم اصلی وردپرس کمک می کند. در واقع، آنها 9 مشارکت کننده اصلی وردپرس در تیم دارند. آنها همچنین 14 افزونه رایگان مفید از جمله DX Out of Date و DX Unanswered Comments ارائه کرده اند. مشتریان آنها شامل BBC، Forbes، Inc. و Yahoo!


شرکت خدمات وردپرس WebFX

شرکت خدمات وردپرس WebFX

WebFX یک آژانس توسعه سفارشی وردپرس است که خدمات توسعه وب سایت شخصی را به مشاغل ارائه می دهد. آنها همچنین بر بهینه سازی موتورهای جستجو تمرکز می کنند .

آنها وب سایت های وردپرسی را ایجاد می کنند که واکنش گرا، سازگار با موبایل و سئو بهینه هستند. آنها سابقه ارائه خدمات توسعه برتر وردپرس با نتایج تضمین شده را دارند. مشتریان آنها عبارتند از هیلتون، ورایزون، فوجی فیلم، YMCA، دانشگاه روآن و اتحاد خورشیدی.


آژانس وردپرس Noesis.tech

آژانس وردپرس Noesis.tech

Noesis.tech یک آژانس توسعه وردپرس پیشرو است که راه حل های سفارشی وردپرس را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهد. خدمات آنها شامل طراحی وب سایت، توسعه افزونه های سفارشی و بهینه سازی وب سایت است. آنها راه را برای نوآوری در بسیاری از صنایع، از جمله تجارت الکترونیک، انتشارات الکترونیکی، آموزش الکترونیکی و جامعه الکترونیکی رهبری می کنند.

آنها شرکای برتر نقره‌ای VIP WordPress.com هستند و مشتریان آنها عبارتند از Colgate، Netflix، Kay Beauty، Sharekhan، و The Bombay Canteen.


شرکت خدمات وردپرس The Code Company

شرکت خدمات وردپرس The Code Company

The Code Company شرکت کد یک آژانس برنده جایزه است که خدمات توسعه وردپرس را با تخصص در انتشارات دیجیتال ارائه می دهد.خدمات آنها شامل توسعه تم وردپرس سفارشی، توسعه تجارت الکترونیک و بهینه سازی وب سایت است. آنها همچنین توسعه و مهاجرت وردپرس، ادغام های پیچیده و عملکرد سفارشی، و مشاوره رسانه ای و انتشاراتی را ارائه می دهند.

آنها با شرکت های رسانه ای و ناشران دیجیتال در هر اندازه، از استارت آپ های کوچک گرفته تا سازمان های بزرگ جهانی کار می کنند. مشتریان آنها عبارتند از eBay Ads، California Sun، The Dispatch، Mumbrella و Pedestrian Group.


آژانس وردپرس Alley

آژانس وردپرس Alley

Alley یک آژانس وردپرس بسیار معتبر است که در ایجاد تجربیات دیجیتال سفارشی برای ناشران، موسسات غیرانتفاعی، موزه‌ها و برندها تخصص دارد. خدمات آنها شامل توسعه وردپرس سفارشی، بهینه سازی وب سایت و سیستم های گردش کار ویرایشی است.

آنها شرکای VIP WordPress.com هستند و چندین بسته منبع باز جدید برای توسعه دهندگان PHP، جاوا اسکریپت و وردپرس منتشر کرده اند. آلی با برخی از بزرگ‌ترین نام‌های رسانه‌ای و انتشاراتی از جمله نیویورکر و نشنال جئوگرافیک کار کرده است.


آژانس وردپرس Americaneagle.com

آژانس وردپرس Americaneagle.com

Americaneagle.com یک آژانس معتبر توسعه وردپرس و شریک VIP WordPress.com است که طیف گسترده ای از خدمات وب را به مشاغل در هر اندازه ارائه می دهد.

آنها خدمات مختلفی از جمله طراحی و توسعه سفارشی وردپرس، توسعه تجارت الکترونیک، ادغام های پیچیده، مهاجرت وردپرس و بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهند.

آنها به طور فعال با حمایت از رویدادهای WordCamp به جامعه وردپرس کمک می کنند . آنها همچنین از طریق تیم توسعه دهندگان با تجربه وردپرس خود به کد اصلی وردپرس، تم ها و افزونه ها کمک می کنند.

آنها به دلیل ایجاد وب سایت های برنده جوایز برای مشاغل در هر اندازه، از استارتاپ های کوچک گرفته تا شرکت های Fortune 500 شناخته شده اند. مشتریان آنها عبارتند از WeatherTech، وزارت آموزش نیویورک، Werner، و State Electric Supply Co.


شرکت خدمات وردپرس XWP

شرکت خدمات وردپرس XWP

XWP یک شرکت توسعه وب سایت وردپرس با خدمات کامل است که در استرالیا مستقر است. آنها می توانند یک وب سایت جدید با تمام ویژگی های مورد نیاز شما بسازند و طراحی کنند. از طرف دیگر، آنها می توانند تم ها و افزونه های موجود یا شخصی شده سایت قدیمی شما را سفارشی کنند.

آنها در توسعه وب سایت ها، تم ها و افزونه های سفارشی متخصص هستند. آنها همچنین می توانند وب سایت فعلی شما را از پلتفرم دیگری به وردپرس انتقال دهند.

آنها علاوه بر کار با مشتریان، به WordPress.org کمک می کنند، از جمله مشارکت های منظم در نسخه های اصلی وردپرس. آنها همچنین به بسیاری از افزونه های رایگان وردپرس کمک کرده اند.

XWP یک آژانس شریک ویژه WordPress.com با تیمی جهانی از کارشناسان وردپرس است. مشتریان آنها عبارتند از Pantheon، Rolling Stone، Jetpack ، Unsplash، GoDaddy و Clodinary.


آژانس وردپرس WPExperts

آژانس وردپرس WPExperts

WPExperts یک آژانس دیجیتال پاکستانی است که در خدمات توسعه وردپرس تخصص دارد. آنها شرکای VIP WordPress.com هستند و راه حل های سفارشی وردپرس را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهند.

خدمات آنها شامل توسعه تم و افزونه سفارشی، انتقال و نگهداری وردپرس و بازاریابی دیجیتال است. آنها توسعه دهندگان گواهی شده برای WooCommerce ، BuddyPress، LearnDash ، AffiliateWP ، Easy Digital Downloads و موارد دیگر هستند.

مشتریان WPExperts از صنایع مختلفی از جمله تجارت الکترونیک، مراقبت های بهداشتی و آموزش می آیند. برخی از مشتریان آنها عبارتند از Zillow، Square، Stripe، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و Sony Pictures.


بهترین آژانس وردپرس کدام است؟

به نظر ما، بهترین آژانس های توسعه وردپرس 10up ، rtCamp ، Human Made ، Multidots و Fixel هستند. اگر به وب سایتی نیاز دارید که سریع ساخته شود، بهترین آژانس وردپرس فیکسل است . آنها یک تیم کوچک و پاسخگو دارند که می توانند به سرعت یک وب سایت با طرح گوتنبرگ بسازند.

از طرف دیگر، اگر به شخصی نیاز دارید که ایده های سفارشی خاص شما را توسعه دهد، 10up و Human Made انتخاب های عالی هستند. آنها دهه ها تجربه در ایجاد وب سایت ها و پلاگین های سفارشی دارند و با برخی از بزرگترین برندهای جهان کار کرده اند.

اما اگر به یک پروژه پیچیده وردپرس مانند یک وب سایت تجارت الکترونیک یا آموزش الکترونیکی بزرگ نیاز دارید چه؟ در این مورد، ما rtCamp و Multidots را توصیه می کنیم زیرا آنها در کمک به مشتریان در سطح سازمانی در مقیاس جهانی تخصص دارند.

جمع بندی

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا بهترین آژانس توسعه وردپرس را برای وب سایت خود انتخاب کنید و بهترین آژانس های توسعه وردپرس مورد نیاز خود را پیدا کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!