مدرس دوره

نبی عبدی

زمان ویدیو

10:26 دقیقه

برو به دیگر جلسات

کار با پلاگین‌های وردپرس

برای دانلود ویدیو

وارد شوید

ساخت اسلایدر وردپرس با Master Slider

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 4 آبان 1402
باید لاگین کنید!

ساخت اسلایدر در وردپرس با افزونه Master Slider اسلایدساز حرفه ای: با یکی دیگر از جلسات دوره جامع صفرتاصد آموزش وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم، در این جلسه می خواهیم ساخت اسلایدر در وردپرس با استفاده از افزونه Master Slider را به شما آموزش دهیم. پس اگر می خواهید ساخت اسلایدر در وردپرس را یاد بگیرید این آموزش را تا انتها مشاهده کنید.

همچنین اگر مایل هستید تا ساخت اسلایدر با بهترین افزونه اسلایدر ساز وردپرس را به صورت رایگان یاد بگیرید، آموزش روولوشن اسلایدر را حتما دنبال کنید.

بررسی کلی افزونه Master Slider

Master Slider یک اسلایدر تصویر و ویدیوی سازگار با سئو و ریسپانسیو است که واقعاً روی همه دستگاه‌های اصلی کار می‌کند. همچنین افزونه Master Slider با استفاده از بهترین شیوه های کدنویسی وردپرس در قسمت فرانت و بک اند ساخته شده است. این باعث شده تا مستر اسلایدر به یک پلاگین کارآمد و قوی در وردپرس تبدیل شود. با هر قالبی از جمله تم های پیش فرض وردپرس کار می کند.

دانلود رایگان افزونه Master Slider

افزونه مستر اسلایدر به صورت دو ورژن رایگان و پرو منتشر شده است که شما می‌توانید نسخه رایگان آن را از این لینک از مخزن وردپرس به صورت رایگان دانلود کنید، اگر نمی‌دانید چگونه افزونه وردپرس نصب کنید، آموزش نصب افزونه وردپرس را مشاهده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

  1. حسنا میگوید:

    آموزشتون خیلی خوب بود.فقط آخرش را نگفتید چطوری در صفحه اول جزو خبرها بگذاریم هم توضیح می دادید.ولی بازم عالی بود.ممنونم

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!