بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس

5+ بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402
باید لاگین کنید!

اگر به دنبال یک افزونه رأی‌گیری برای وبسایت خود در وردپرس هستید، افزونه رأی‌گیری وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که به سادگی نظرسنجی در وبسایت خود اجرا کنید، که این اقدام باعث مشارکت فعال افراد و بازدیدکنندگان شما می‌شود. این رویکرد موثری برای افزایش تعامل با کاربران در حین جمع‌آوری نظرات است. در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس نگاهی به این افزونه ها می اندازیم.

افزونه‌ رای گیری برای وردپرس

افزونه‌های رای‌گیری وردپرس به شما این اجازه را می‌دهد، تا تعامل کاربران را در سایت خود افزایش دهید. این اقدام تضمین می‌کند که کاربران برای تجربه‌ی بهتر، زمان بیشتری را در وبسایت شما صرف کنند. کسب‌وکارهایی که توجه خاصی به بهبود تجربیات کاربری با سرمایه‌گذاری در ایجاد تجربیات معنادار، تعاملی و مثبت در وب‌سایت خود می‌پردازند، دارای تمایل به برقراری ارتباط بهتر با کاربران هستند.

افزونه رأی‌گیری وردپرس امکان افزودن نظرسنجی‌ها و آزمون‌ها به وبسایت شما را فراهم می‌سازد، که این اقدام می‌تواند تعامل کاربران را بهبود بخشد. به عنوان مثال، در صورت اداره یک وبلاگ آشپزی، امکان دارد از بازدیدکنندگان خواسته شود که نظر خود را درباره دستور پخت غذای بعدی بیان کنند. به همین ترتیب، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید از کاربران خواهش کنید که در مورد محصولات نظر دهند، در ادامه، برخی از مزایای استفاده از افزونه رأی‌گیری وردپرس آورده شده است:

افزایش تعامل کاربران: با اضافه کردن یک افزونه نظرسنجی، فرصت می‌دهید که کاربران بیشتری از زمان خود را در وب‌سایت شما صرف نمایند. این عمل منجر به افزایش تعاملات کاربری از صفحات وبسایت می‌گردد.

تشکیل انجمن: اینکه به کاربران اجازه داده شود در وب‌سایت شرکت کنند و نظرات خود را ابراز کنند، احساس حضور در جامعه را برای آنها فراهم می‌کند. این اقدام به بهبود شناخت برند شما کمک می‌کند.

گردآوری بازخورد: با استفاده از افزودن نظرسنجی‌ها، امکان جمع‌آوری بازخورد ارزشمند مشتریان به شما اعطا می‌شود، که این اطلاعات می‌توانند به بهبود عملکرد و کیفیت کسب‌وکار شما کمک میکند.


بهترین افزونه های رایگان نظرسنجی

افزونه WP-Polls

افزونه WP-Polls

WP-Polls یک افزونه رایگان برای ایجاد نظرسنجی و گرفتن رأی در وب‌سایت‌های وردپرس است. با اینکه این افزونه با ویژگی‌های ساده و ابتدایی خود ظاهر می‌شود، اما به عنوان یک ابزار جامع، عالی عمل می‌کند و توانایی راه‌اندازی بهترین گزینه‌ها را فراهم می‌کند.


افزونه YOP Poll

افزونه YOP Poll

YOP Poll این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی نظرسنجی را در هر بخش از وبسایت وردپرس خود ایجاد و درج کنید. از فرم‌های تک و چند سواله پشتیبانی می‌کند و همچنین امکاناتی مانند مرتب‌سازی سوالات، نمایش نتایج، نمایش/پنهان کردن جزئیات، تنظیم مجوزهای رأی‌دهی و حتی مدیریت مسدودیت کاربران را ارائه می‌دهد.


افزونه Poll Maker

افزونه Poll Maker

Poll Maker این افزونه با داشتن یک سازنده نظرسنجی مدرن، به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی نظرسنجی‌های خود را طراحی نمایید. با پنج نوع نظرسنجی مختلف و ده‌ها گزینه تم، از جمله هفت تم آماده، این افزونه قابلیت ایجاد نظرسنجی را با سهولت بیشتری فراهم می‌کند.


افزونه WP Poll Maker

افزونه WP Poll Maker

WP Poll Maker این افزونه رای‌گیری رایگان برای وردپرس، امکان ساخت آسان نظرسنجی‌ها را برای وبسایت شما فراهم می‌کند. این افزونه شامل یک سازنده نظرسنجی است که به شما اجازه می‌دهد سوالات نظرسنجی خود را طراحی کرده و تنظیمات فردی نظرسنجی را تنظیم نمایید.


افزونه WP-PostRatings

افزونه WP-PostRatings

WP-PostRatings این افزونه، متمایز از یک پلاگین نظرسنجی یا مسابقه است، اما اگر به دنبال ابزاری برای جلب رای کاربران به مقالات خود هستید، WP-PostRatings گزینه‌ای مناسب برای شماست.


افزونه Crowdsignal Forms

افزونه Crowdsignal Forms

Crowdsignal Forms می توانید با ایجاد تم خود از ابتدا طراحی و ظاهر نظرسنجی را سفارشی کنید. این افزونه دارای تم های از پیش ساخته شده است که می توانید از آنها استفاده کنید.


جمع بندی

بسیاری از افزونه‌های رایگان رای‌گیری برای وردپرس به شما این امکان را می‌دهند که به سهولت یک صفحه رأی‌گیری در وب‌سایت خود ایجاد کنید. با این حال، برای اطمینان از مشارکت فعال کاربران در نظرسنجی‌های شما، لازم است سوالات نظرسنجی را جذاب و جامع برای مخاطبان خود طراحی کنید. به عنوان مثال، سوالاتی را مطرح کنید که با توجه به مخاطب هدف خود جذاب باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!