بهترین افزونه گزارش گیری ووکامرس

بهترین افزونه گزارش گیری ووکامرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 11 دی 1402

بهترین افزونه گزارش گیری ووکامرس راه اندازی فروشگاه های ووکامرس بدون شماره های ردیابی، دستور العملی برای فاجعه است. به یاد داشته باشید، بازارهای تجارت الکترونیک روز به روز رقابتی تر می شوند. اگر در گزارش گیری و تجزیه و تحلیل خود کوتاهی کنید، ممکن است زحمات خود را هدر دهید و به نتایج دلخواه نرسید.

شما باید اعداد و شاخص های عملکرد را دنبال کنید تا استراتژی هایی برای موفقیت طراحی کنید. و با تعداد زیادی افزونه در دسترس، ردیابی اعداد و تولید گزارش آسان‌تر از همیشه است. اگر صاحب یک فروشگاه ووکامرس هستید یا قصد دارید یک فروشگاه داشته باشید، در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس می توانید این موارد را پیدا کنید.

افزونه گزارش ووکامرس

اکنون که تجزیه و تحلیل مختصر و اعداد ابزارها را مرور کردید، بیایید یک نمای دقیق در مورد هر یک از آنها داشته باشیم:

افزونه Metorik

افزونه Metorik

Metorik یک ابزار پولی است و می تواند به شما کمک کند فروشگاه های خود را افزایش دهید. این ابزار بیش از 100 ویژگی را ارائه می دهد و می توانید آن را به مدت 30 روز به صورت رایگان امتحان کنید.


افزونه Beeketing

افزونه Beeketing

Beeketing گزینه عالی دیگری برای ردیابی و گزارش عملکرد فروشگاه ووکامرس شما است. این محصول دارای نسخه رایگان و پولی است. البته، تفاوت هایی در گزینه های پولی و رایگان وجود خواهد داشت، اما رایگان برای اکثر فروشگاه های مبتدی و متوسط ​​کافی است.


افزونه Firebase

افزونه Firebase

Firebase Analytics یک افزونه ووکامرس است که باید آن را برای ردیابی پیشرفت و گزارش آمار ووکامرس زیر رادار خود نگه دارید. این یک افزونه پولی است که با Firebase پیوند می‌یابد. این افزونه یک رابط بصری دارد و اکثر صاحبان فروشگاه می توانند آن را به راحتی مدیریت کنند.


افزونه User Activity Log

افزونه User Activity Log

User Activity Log این افزونه نه تنها یک ابزار قوی برای گزارش دهی از عملکرد کاربران است، بلکه به ویژه در زمینه ثبت گزارشات فعالیت‌های کاربران بسیار مؤثر عمل می‌کند.


افزونه Simple History

Simple History این افزونه، یکی از پرطرفدارترین افزونه‌های ثبت گزارشات برای وردپرس محسوب می‌شود که تا کنون بیش از 100 هزار بار نصب فعال از مخزن وردپرس را به خود اختصاص داده است.


جمع بندی

راه اندازی فروشگاه ووکامرس بدون پروتکل های گزارش دهی مناسب می تواند شما را در تاریکی رها کند. شما فقط می توانید امیدوار باشید که بهترین نتایج را به دست آورید، اما تکیه بیش از حد به شانس، استراتژی خوبی برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک نیست.

به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!