آموزش جامع طراحی قالب وردپرس [0 تا 100 طراحی قالب WordPress]

در این دوره طراحی قالب‌ های حرفه‌ای و پیشرفته وردپرس را از صفرتاصد یاد خواهید گرفت، هدف ما از انتشار این دوره این است: یک قالب وردپرس خوب و حرفه‌ای طراحی کن و تا آخر عمر ازش پول دربیار…! شما با گذراندن این دوره می‌توانید هر نوع قالب وردپرس حرفه‌ای را طراحی کنید و آن را آماده فروش کرده و در مارکت‌ پلیس های فروش قالب و افزونه وردپرس برای فروش قرار دهید. طراحی که در دوره جامع آموزش UI و UX طراحی کردیم و در دوره جامع آموزش HTML و CSS تبدیل به قالب html کردیم را در این دوره همان قالب HTML را تبدیل به یک قالب حرفه‌ای وردپرس خواهیم کرد.

قیمت دوره:

995 هزار تومان

%62 تخفیف معادل 1,6 میلیون تومان

دموی آنلاین قالب کیماشاپ:
دموی آنلاین قالب وردپرس کیماشاپ که در این دوره طراحی شده است، را می‌توانید با کلیک روی لینک روبرو مشاهده کنید. مشاهده دموی قالب کیماشاپ

ویدیوهایی از بخش های مختلف دوره

دوره جامع آموزش طراحی قالب وردپرس

حتما می‌دانید که دوره‌ جامع آموزش UI و UX و دوره جامع آموزش HTML و CSS که در بخش آکادمی سایت وبکیما منتشر شده است، این دوره‌ها دقیقا برای این در وبکیما منتشر شدند تا برای عزیزانی که به طراحی قالب های وردپرس حرفه‌ای علاقمند هستند، این بستر فراهم شود تا بتوانند طراحی قالب وردپرس را به صورت اصولی و از صفر تا صد به صورت عملی و پروژه محور یاد بگیرند.در دوره طراحی قالب وردپرس وبکیما، یاد می‌گیرید که چگونه هر نوع قالب وردپرس را با امکاناتی فوق‌العاده و حرفه‌ای طراحی کنید، سپس آن را آماده فروش کرده و در مارکت‌ پلیس‌های فروش قالب و افزونه وردپرس، مثل تم فارست، ژاکت و راستچین برای فروش قرار دهید.

سرفصل های دوره

از آنجا که هسته وردپرس با استفاده از زبان جذاب PHP طراحی شده است، بنابراین باید در ابتدا، با زبان PHP آشنا شوید، زبان PHP یک زبان بسیار حرفه‌ای است و هم‌اکنون حدود 80 درصد سایت‌های کل دنیا با استفاده از این زبان طراحی شده‌اند، زبان PHP یک زبان بسیار پیشرفته است و ما در این دوره فقط در حدی با آن آشنا خواهیم شد که بتوانیم قالب‌های وردپرس را طراحی کنیم.

در این دوره طراحی که در دوره جامع آموزش UI و UX طراحی کردیم و در دوره جامع آموزش HTML و CSS تبدیل به قالب html کردیم را در نهایت تبدیل به یک قالب وردپرس حرفه‌ای می‌کنیم، این پروسه از صفرتاصد به صورت پروژه محور انجام می‌شود به صورتی که در انتهای دوره شما سورس یک قالب وردپرس حرفه‌ای را خواهید داشت، بعد از گذراندن دوره شما می‌توانید هر نوع قالب HTML را به یک قالب وردپرس حرفه‌ای تبدیل کنید!

توجه داشته باشید، درست است که نام این دوره، دوره جامع آموزش طراحی قالب وردپرس است، اما در این دوره قرار نیست که فقط یک قالب وردپرس ساده طراحی کنیم! ما قرار است که یک قالب وردپرس فروشگاهی کامل طراحی کنیم، و این بدین معنی است که بعد از تبدیل قالب HTML به قالب وردپرس، قدم بعدی تبدیل به قالب ووکامرس است و اینکه قالب را به یک قالب فروشگاهی کامل هم برای محصولات فیزیکی و هم برای محصولات دانلودی تبدیل کنیم.

اگر قالب های حرفه‌ای وردپرس، که رکودهای فروش را شکسته‌اند، مشاهده کنید، متوجه می‌شوید که همگی یک ویژگی یکسان دارند و آن هم این است که هر قالب پرفروشی دارای یک پنل تنظیمات حرفه‌ای است تا خریدار و کاربر قالب بتواند قالب را بنابر سلیقه و نیاز خود تغییر داده و آن را شخصی سازی کند، در این دوره طراحی 2 مدل پنل تنظیمات کاملا حرفه‌ای را یاد می‌گیرید تا در نهایت بتوانید یک قالب وردپرس مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی کنید.

اگر فقط کمی در حوزه وردپرس تجربه داشته باشید حتما می‌دانید که صفحه ساز المنتور هم‌اکنون به صفحه ساز شماره یک جهان تبدیل شده است و اگر قالبی که طراحی می‌کنید با المنتور سازگار نباشد، بعید است که فروش خوبی داشته باشد، در این دوره نحوه سازگار کردن قالب وردپرس را از صفرتاصد یاد می‌گیرید، تا در نهایت بتوانید یک قالب سازگار با پرطرفدارترین صفحه ساز جهان طراحی کنید!

بعد از سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور، نوبت آن است که المان‌هایی اختصاصی برای قالب وردپرس مان طراحی کنیم تا زمانی که کاربر می‌خواهد سایت خودش را توسط قالب ما و المنتور طراحی کند، از این المان‌های اختصاصی استفاده کرده و در نهایت سایت حرفه‌ای و زیبایی را راه‌اندازی کند، توجه کنید که در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه از یک کد HTML خام یک ویجت اختصاصی برای المنتور طراحی کنید.

بعد از این همه زحمت که برای طراحی یک قالب وردپرس حرفه‌ای می‌کشید اگر بدون لایسنس گذاری آن را منتشر کنید، ممکن است که افراد سودجو یک بار قالب را از شما بخرند و روی ده‌ها سایت مختلف آن را نصب کنند، یا حتی سناریوی بدتر این است که افراد سودجو قالب شما را در بازار سیاه به قیمت بسیار پایین تر برای فروش قرار دهند و اینجوری باعث شوند که زحمات شما هدر رود! ب لایسنس گذاری با قابلیت تنها نصب روی یک دامنه از این موارد جلوگیری خواهیم کرد.

هر چقدر هم که یک قالب وردپرس حرفه‌ای طراحی کنید و هر چقدر هم که روی پنل تنظیمات و المان‌های اختصاصی آن کار کنید، اگر قالب وردپرسی که طراحی می‌کنید، قابلیت آپدیت خودکار از پیشخوان وردپرس نداشته باشد، قالب شما فروش زیادی نخواهد داشت! در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه یک سرور آپدیت خودکار برای قالب وردپرس خود طراحی کنید تا فقط افرادی که لایسنس معتبر دارند بتوانند از پیشخوان سایت خود قالب را آپدیت کنند.

این دوره برای چه افرادی توصیه می شود؟

 • افرادی که می‌خواهد به صورت کامل و حرفه‌ای وارد حوزه طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس شوند
 • افرادی که می‌خواهند از طراحی قالب وردپرس درآمدهای فوق‌العاده کسب کنند
 • افرادی که طراحی سایت با وردپرس را بلد هستند و می‌خواهند قالب‌های اختصاصی و حرفه‌ای طراحی کنند
 • افرادی که می‌خواهند در حوزه طراحی بک‌اند وب‌سایت‌های وردپرسی فعالیت کنند
 • افرادی که می‌خواهند در یک شرکت معتبر به عنوان یک وردپرس کار ماهر مشغول کار شوند
 • افرادی که می‌خواهند شرکت و کسب‌وکار اینترنتی خودشان را راه‌اندازی کنند
 • افرادی که می‌خواهند به صورت فریلنسری و در منزل خود از طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس به کسب درآمد بپردازند
این دوره برای چه افرادی توصیه نمی شود؟
 • افرادی که هیچ علاقه ای به طراحی سایت ندارند
 • افرادی که علاقه‌ای به کسب درآمد از طراحی سایت ندارند
 • افرادی که طراحان سایت ماهری هستند و می توانند از طریق برنامه‌نویسی قالب‌های وردپرس حرفه‌ای را طراحی کنند.

پشتیبانی 4 بعدی!

تمام دانشجویان وبکیما پس از ثبت نام در دوره به سامانه پشتیبانی ویژه دسترسی دارند و  می‌توانند از تیم مشاوره و پشتیبانی آکادمی وبکیما استفاده کنند، بنابراین خیالتان راحت باشد، چون هر مشکلی که داشته باشید می‌توانید خیلی سریع از پشتیبانی کمک بگیرید.

پشتیبانی با ۴ روش:

 1.  امکان ثبت تیکت در سامانه پشتیبانی
 2. پشتیبانی از طریق تلفن و داخلی مخصوص پشتیبان
 3. ارتباط از طریق تلگرام با پشتیبان ویژه دوره
 4. اتصال به کامپیوتر دانشجو و بررسی مشکل
 
پشتیبانی ۴ بعدی وبکیما
نبی عبدی مدیر آکادمی وبکیما

مدرس این دوره کیست؟

 • نبی عبدی، مدیر و موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما
 • راه اندازی سایت وبکیما از صفر و رساندن آن به رتبه الکسای 500 ایران در کمتر از 6 ماه
 • مشاور و مدرس دوره های آموزشی کسب و کار اینترنتی
 • طراح و سازنده دوره های آموزش کسب درآمد از اینترنت
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • طراح تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) وب سایت و اپلیکیشن ها
 • نویسنده کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

39 دیدگاه برای آموزش جامع طراحی قالب وردپرس [0 تا 100 طراحی قالب WordPress]

 1. سیدوحید محمدی

  سلام
  بنده معلم هستم و قصد شرکت در دوره متخصص وردپرس را داشتم .
  میخوام وب سایت اموزشی خودم را کامل طراحی کنم و سوالی که داشتم این که تو قسمت پلاگین نویسی می تونم lms مخصوص سایتم را خودم بنویسم؟

  قصد طراحی یک سایت بزرگ آموزشی برای معلمان را دارم.

  • پشتیبانی

   درود، بله شما می‌توانید با گذراندن دوره متخصص وردپرس و دوره صفر تا صد هر مدل سایتی که بخواهید را طراحی کنید.

 2. ala

  سلام وقتتون به خیر ببخشید می خواستم بپرسم در این دوره برای طراحی قالب وردپرس مباحث سئو هم مطرح می شود؟

  • پشتیبانی

   درود، بله تمامی موارد مهم سئو که در طراحی و برنامه‌نویسی قالب وردپرس باید رعایت کنید پوشش داده شده است.

 3. مهیار

  سلام وقت بخیر
  آیا در اموزش تون یاد میدید که سایت رو خیلی تمیز برای موبایل هم درست کنیم؟

  • پشتیبانی

   درود، بله اگر ویدیوهای معرفی و سایت طراحی شده را چک کنید وب سایتی که در این دوره طراحی می‌کنیم کاملا ریسپانسیو برای موبایل و تبلت است.

 4. پشتیبانی

  درود، بله قالب کیماشاپ آموزش داده میشود.

 5. محمد

  سلام
  فایل قالب html ای که در این آموزش داینامیک کردنش اموزش داده شده هم توی این دوره قرار داده شده ؟
  سورس کد هر جلسه چی ؟ اونا هم قرار گرفتن؟

  • پشتیبانی

   درود بر شما، بله تمامی فایل های HTML و تمامی سورس کدها به ازای هر جلسه در اختیار دانشجویان عزیز قرار می‌گیرد.

 6. aida

  سلام من میخوام این دوره رو بگیرم منتها دوره های قبلی آموزش UI و UX و آموزش HTML و CSS را شرکت نکرده ام. در واقع من الان فایل html آماده ندارم که بخوام به قالب تبدلیلش کنم توی این دوره این هم از اول طراحی میشه؟

  • پشتیبانی

   درود بر شما، اگر با HTML و CSS آشنایی ندارید، بهتر است که حتما قبل از شرکت در این دوره، دوره آموزش HTML و CSS را بگذرانید.

 7. محمدرضا

  سلام خدمت شما
  آیا اگر تگ های html و css رو بلد باشیم ولی هیچگونه قالب html رو طراحی نکرده باشیم لازمه دوره آموزش html و css شما رو تهیه کنیم یا خیر؟

  • پشتیبانی

   درود بر شما، توجه داشته باشید که مهم‌ترین پایه طراحی سایت همین html و css است و اگر تسلط کافی به آن نداشته باشید، طراحی قالب وردپرس برای شما بسیار مشکل‌تر خواهد بود.

 8. یاسین

  سلام خسته نباشید
  آیا در این دوره از جاوا اسکریپت استفاده می‌کنید و جاوا اسکریپت رو هم آموش میدید؟
  Php رو به صورت کامل آموزش میدید یا فقط فانشن های وردپرس برای php رو آموزش میدید؟
  رابط کاربری رو با css طراحی میکنیم؟
  یعنی بعدش میتونیم سایتی مشابه سایت شما یعنی وبکیما طراحی کنیم؟
  بعدش به صورت اختصاصی قالب های مختلفی رو میتونیم طراحی کنیم؟
  مدت زمان این دوره چقد هست؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • پشتیبانی

   درود، در این دوره از جاوا اسکریپت استفاده می کنیم، اما برای یادگیری جاوا اسکریپت می‌توانید به صفحه دوره آموزش جاوا اسکریپت واقعی مراجعه کنید، PHP فقط در حد نیاز برای طراحی سایت های وردپرسی آموزش داده می‌شود، همچنین اگر می‌خواهید به طراحی رابط کاربری و HTML و CSS دوره نیز دسترسی داشته باشید به صفحه دوره 0 تا 100 آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید، بعد از گذراندن این دوره هر نوع سایتی را می‌توانید به سادگی طراحی کنید.

 9. رضایی

  سلام
  ببخشید در بخش سازگاری با المنتور
  آیا همه صفحات سایت رو میشه با المنتور ویرایش کرد مثل قالب امپراطور یا دیجی لند
  که هم میشه هدر ساخت با المنتور هم فوتر و ….
  و اینکه فکر کنم توی دموی قالب طراحی شده بخش علاقه مندی استاتیک هست نه؟

  • پشتیبانی

   درود بر شما، بله تمامی صفحات و بخش های مختلف سایت را می‌توانید توسط المنتور ویرایش کنید، و بخش علاقمندی ها هم به صورت کامل داینامیک است و به خوبی کار می‌کند.

 10. arad.narges72 (خریدار محصول)

  سلام و عرض ادب
  آقای عبدی من سوال دارم
  دانشجوی دوره هستم و تا الان درست پیش رفتم ولی تو قسمت function.php که میخوام script و style هارو لینکدهی کنم لینک هام رو نمیخونه،، تو قسمت open source لینکها هست ولی وقتی میزنم روشون پیدا نمیکنه
  مشکلش چیه؟
  وقتی تو قسمت header.php بودن درست کار میکردن
  ممنون

  • پشتیبانی

   درود بر شما، لطفا برای دریافت پشتیبانی از حساب کاربری خود تیکت ارسال کنید.

 11. parsania

  سلام،تو این دوره طریقه ساخت پنل کاربری آموزش داده میشه؟

  • پشتیبانی

   درود بر شما، بله یک پنل کاربری کامل برنامه نویسی و آموزش داده می‌شود.

 12. علی

  سلام
  خسته نباشین، چرا توی معرفی دوره از مشخصات قالب نهایی هیچ معرفی نشده، و اینکه اصلا معلوم نیست چه نوع قالبی طراحی خواهین کرد و این باعث تردید در خرید میشه،
  قاعدتا کاربر باید قالب نهایی را ببیند تا بتونه تصمیم بگیره

  • پشتیبانی

   درود بر شما، در زیر ویدیوی معرفی و تقریبا در ابتدای صفحه می‌توانید دکمه مشاهده دموی آنلاین سایت را مشاهده کنید.

 13. احمد (خریدار محصول)

  من از دوره تهیه کردم،از مدرس دوره کمال تشکر رو دارم ..
  دوره برای بنده بسیار مفید و کاربردی بود…
  ممنونم بابت تلاش شبانه روزی شما و تیم خیلی خوبتون.

  • پشتیبانی

   درود بر شما، بسیار خوشحال هستیم که دوره آموزش طراحی قالب وردپرس وبکیما برای شما مفید و کاربردی بوده است، ممنون از شما که به تیم وبکیما اعتماد کردید.

 14. کیانوش

  سلام تنظیمات قالب با cmb2 و redux آموزش داده میشه؟

  • پشتیبانی

   درود، تنظیمات قالب با فریم‌ورک قدرمند ریداکس آموزش داده می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

آخرین ساعات جشنواره بلک فرایدی! ... تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش جامع طراحی قالب وردپرس [0 تا 100 طراحی قالب WordPress]
آموزش جامع طراحی قالب وردپرس [0 تا 100 طراحی قالب WordPress]
%62 تخفیف معادل 1,6 میلیون تومان