تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس :
در مقالات قبلی آموزش ووکامرس ، آموزش تنظیمات ووکامرس را با مقاله پیکربندی تنظیمات همگانی ووکامرس شروع کردیم .در مقاله بعد با پیکربندی محصولات در ووکامرس همراه شما بودیم همچنین تنظیمات حمل ونقل ووکامرس را در مقاله قبل گفتیم حالا نوبت به تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس و آموزش پیکربندی پرداخت در ووکامرس می رسد. پس برای آموزش تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.  

آموزش پیکربندی پرداخت در ووکامرس

برای تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس ، ابتدا به پیشخوان وردپرس رفته و از منوی ووکامرس > پیکربندی را انتخاب کنید. در تب تنظیمات ووکامرس ، تب پرداخت در ووکامرس را انتخاب کنید تا به صفحه تنظیمات پرداخت ووکامرس وارد شوید:  

آموزش پیکربندی پرداخت در ووکامرس
تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس

درگاه های  پیشفرض پرداخت در ووکامرس

زمانی که ووکامرس را نصب می کنید خود ووکامرس چندتا درگاه پرداخت ووکامرس را بصورت پیشفرض دارد که می تونید نصب کنید و برای تسویه حساب مبلغ محصولات استفاده کنید که در زیر آن ها را لیست کرده ایم:  

  • انتقال مستقیم بانکی : اجازه پرداخت توسط BACS معمولا بعنوان انتقال مستقیم به بانک معروف می باشد.
  • پرداخت چک : پرداخت وجه با چک. این روش پرداخت آفلاین همچنین می تواند به عنوان پرداخت های آزمایشی نیز استفاده شود.
  • پرداخت هنگام دریافت : پرداخت هزینه خرید هنگام تحویل در محل.
  • پی پال : درگاه پرداخت پی پال برای ووکامرس
  • Pay.ir : تنظیمات درگاه پرداخت Pay.ir برای افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

آموزش تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس

هر کدام از روش های پرداخت ووکامرس را که در بالا نام بردیم خواستید فعال کنید کافیست دکمه ی روبروی آن را به حالت فعال درآورید. تا در صفحه تسویه حساب ووکامرس کاربران بتونند روش های پرداختی که شما تنظیم کرده اید را انتخاب کنند. البته در عمل هیچکدام از روش های پرداخت در ووکامرس زیاد کاربردی نیست و برای فروشگاه های اینترنتی که میخوان تسویه حساب بصورت آنی و آنلاین باشه باید درگاه های بانکی یا درگاه های واسط رو نصب کرد.

در مقالات آینده راجع به درگاه های بانکی و واسط بصورت مفصل بحث خواهیم کرد و بهتون آموزش تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس (درگاه های پرداخت آنلاین) را خواهیم داد. اگه فروشگاه شما از قابلیت پرداخت در محل پشتیبانی می کند می تونید از بین روش های پرداخت پیشفرض ووکامرس ، روش پرداخت هنگام دریافت را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس شما می تونید چند درگاه پرداخت در ووکامرس را هم زمان فعال کنید و در صفحه تسویه حساب مشتری هر کدام را که خواست می تواند انتخاب کند.  

جمع بندی

در انتها امیدارم که آموزش تنظیمات درگاه پرداخت ووکامرس مورد پسند شما قرار گرفته باشه اگه سوالی در این رابطه داشتید در قسمت دیدگاه های سایت با ما در ارتباط باشید. ممنون از همراهیتون 😉  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *