افکت متن در CSS

سورس کد افکت های سه بعدی و نئون در متن

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 1 مرداد 1401
باید لاگین کنید!

سورس کد افکت متن در CSS

افکت متن در CSS را در این سورس کد از سری سورس کدهای طراحی سایت و در این آموزش طراحی سایت مورد بررسی قرار دادیم و شما در این پروژه یاد می گیرید که چگونه با استفاده از چند خط کد CSS افکت های جذاب متنی برای پروژه های طراحی سایت خود بسازید.

معمولا برای طراحی و ساخت تبلیغات های وب سایت ها از سایه های متن با رنگ بندی های خاص استفاده می شود که با استفاده از این آموزش می توانید انواع متن های سایه دار را برای تبلیغات های سایت خود طراحی کنید و در پروژه های طراحی سایت خود استفاده کنید.  

افکت متن در CSS
افکت متن در CSS

زبان برنامه نویسی سورس کد افکت متن

در این سورس کد از سری سورس کدهای طراحی سایت با استفاده از دو زبان پرکاربرد طراحی سایت HTML & CSS یک افکت ۳ بعدی متن بسیار جذاب و یک افکت نئون متن بسیار زیبا را طراحی کرده ایم. شما با استفاده از این سورس کد می توانید افکت های متنی بسیار جذابی را در پروژه های طراحی سایت خود پیاده سازی کنید.  

دستور اصلی استفاده شده این سورس کد

کد اصلی برای تولید افکت های ۳ بعدی و افکت های لامپ نئون متن در css کد text-shadow می باشد که ما با استفاده از این کد این سورس کد را برای شما آماده کرده ایم. شما هم با استفاده از این قطعه کد می توانید انواع سایه های مختلفی از متون را تهیه کنید و از آن ها استفاده کنید تنها کافی است که استفاده از این قطعه کد را در پروژه های خود یاد بگیرید.

CSS Syntax

text-shadow: h-shadow v-shadow blur-radius color|none|initial|inherit;

موارد استفاده text-shadow

از موارد استفاده از text-shadow و افکت نوشته ها در CSS ، برای سایه دار کردن انواع متن و نوشته در طراحی سایت است.  

چه مرورگر هایی از دستور text-shadow پشتیبانی می کنند؟

خاصیت افکت در CSS یا همان text-shadow در تمامی مرورگرهای مدرن مثل مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس و سافاری و … به جز مرورگر اینترنت اکسپلورر IE پشتیبانی می شود.   برای یادگیری بیشتر در رابطه با دستور text-shadow و ساخت افکت ها و سایه های متنی زیبا به لینک CSS text-shadow Property مراجعه کنید.  

دانلود افکت نئون متن در CSS

در ادامه می تونید این سورس کد کاربردی را بصورت کاملا رایگان از آکادمی وبکیما دانلود کنید و در پروژه های خود استفاده کرده یا برای یادگیری از آن استفاده کنید. در هر صورت امیدوارم که از این سورس کد استفاده لازم را ببرید.

عضویت در سایت وبکیما

مخصوص اعضای سایت وبکیما

این مطلب مخصوص اعضای سایت آکادمی وبکیما است، اگر عضو سایت هستید وارد حساب کاربری خود شوید در غیر اینصورت می توانید به صورت رایگان عضو سایت شده و به مطالب رایگان سایت دسترسی کامل داشته باشید

4.4/5 - (10 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!