تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

تبلیغات در گوگل با نوین مارکتینگ

منتشر شده در تاریخ : 10 شهریور 1400
باید لاگین کنید!

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد. بدون تردید گوگل محبوب ترین موتور جستجو جهان است و میانگین پیش از 3 میلیارد نفر در روز برای بر طرف کردن نیازهای خود در گوگل جستجو می کنند.

حالا تصور کنید که بتوانید در گوگل تبلیغات کنید آن هم در بهترین جایگاه تبلیغاتی و بر اساس نیاز مشتری. فرض کنید سایتی در زمینه خرید گوشی دارید و همیشه لینک یک گوگل هستید. روزانه هزاران نفر این عبارت را در گوگل جستجو می کنند و سایت شما نیز در گوگل همیشه برای کاربران نمایش داده شود. فقط بخش کوچکی از این کاربران از شما خرید کنند، فروش شما متحول می شود. به همین دلیل است که شعار گوگل در تبلیغات این است که از طریق گوگل می توانید فروش خود را متحول کنید.

اما سرویس Google ADS برای کاربران ایرانی محدود شده است و از طرفی اگر بخواهید با کمترین هزینه برای سایت خود تبلیغات کنید نیاز دارید تا یک مجموعه تخصصی این کار را انجام دهد و کمپین های شما را بهینه برای کند.

شرکت نوین مارکتینگ به عنوان نماینده رسمی گوگل در ایران کمپین‌های تبلیغات در گوگل را به صورت بهینه و کم هزینه ارائه می‌کند. 

هزینه تبلیغات در گوگل به صورت مناقصه‌ای مشخص می‌شود و به این صورت که شما برای یک کلمه قیمتی را مشخص می‌کنید، رقیبتان قیمتی دیگر و به این ترتیب گوگل میانگین قیمتی که کاربران حاضر به پرداخت آن هستند را پیدا می کند.

تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل

برخی از ویژگی ها تبلیغات در گوگل

  • آگهی گوگل ادز هوشمند و هدفمند بوده و تنها برای کسانی قابل مشاهده است که به دنبال کالا و خدمات شما هستند.
  • هزینه تبلیغات در گوگل ادز تنها به ازای کلیک روی آگهی شما از شارژ شما کسر می شود.
  • امکان تعیین سقف هزینه مصرفی روزانه برای تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز.
  • امکان تعیین کشوری (منطقه جغرافیایی) که تبلیغات در آنها نمایش داده شود.
  • امکان تعیین زبان هایی که تبلیغات گوگل ادز برای آنها نمایش داده شود.
  • امکان تعیین بازه زمانی ساعات نمایش تبلیغات در گوگل ادز.
  • امکان تعیین هزینه کلیک هر کلمه کلیدی و کاهش هزینه با بهبود نرخ تبدیل ppc

سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل

برخی از این روش ها مانند انجام بهینه سازی سایت به زمان طولانی تری نیاز دارد تا رتبه شما را در سرچ گوگل به رتبه اول گوگل ارتقا دهد. ولی رسیدن به رتبه اول گوگل با سئو، ماندگارتر است و برای مدت زمان طولانی و اگر سئو ادامه داشته و روش های بهینه سازی سایت متوقف نشود، به احتمال زیاد شما همیشه در رتبه اول گوگل باقی بمانید. در صورتی که تمایل به بهینه سازی سایت خود (سئو) برای رسیدن به رتبه اول گوگل دارید، کافی است با طراحی سایت 24 تماس بگیرید و افزایش فروش اینترنتی خود را با رسیدن به رتبه اول گوگل مشاهده نمایید.

اما گاهی شما زمان کافی برای رسیدن به رتبه اول گوگل را ندارید. در این صورت شما می توانید راه دوم یعنی تبلیغات در گوگل را به کار ببرید. در این صورت شما تبلیغاتی هدفمند و کم هزینه در گوگل خواهید داشت که هر یک از مشتریان و مخاطبان شما که کالا یا خدمات شما را در گوگل سرچ کنند، تبلیغ شما اولین انتخابی است که به آنها نمایش داده خواهد شد.
بدین ترتیب شما می توانید با صرف هزینه اندک (حتی مطابق با هر کلیکی که روی تبلیغ شما در گوگل می شود) به رتبه اول گوگل ارتقا پیدا نمایید.
تبلیغات در گوگل روشی بسیار هدفمند و قابل کنترل برای رسیدن به رتبه اول گوگل است. چرا که به شما امکان برنامه ریزی کامل روی تبلیغتان را می دهد. مثلاً شما می توانید زمان نمایش تبلیغات در گوگل خود را مشخص نمایید. همچنین می توانید از گزارش های گوگل در مورد تبلیغ شما مانند میزان بازدید و … مطلع شوید. در این صورت می توانید با انتخاب جملات و کلید واژه های کاربردی تر، در سرچ های بیشتری از مخاطبانتان رتبه اول گوگل باشید.

این مطلب صرفا یک رپورتاژ آگهی است و جنبه تبلیغاتی داشته و آکادمی وبکیما نه آن را تایید و نه رد می‌کند و همچنین هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!