ورود به وردپرس با یک کلیک با Nextend Social Login and Register

ورود به وردپرس با یک کلیک با Nextend Social Login and Register

منتشر شده در تاریخ : 18 دی 1402
باید لاگین کنید!

ورود به وردپرس با یک کلیک Nextend Social Login and Register: اگر تا به حال به عنوان کاربر ثبت نام کرده اید یا سعی کرده اید وارد حساب کاربری خود در یک وب سایت وردپرسی شوید، می دانید که گاهی اوقات ممکن است یک کار طاقت فرسا باشد. این بدان معنی است که می دانید کاربران وب سایت شما نیز همین احساس را دارند. با این حال، راه بسیار بهتری برای کاربران سایت شما برای ثبت نام و ورود به سایت شما وجود دارد. می توانید با استفاده از یک افزونه صاف به نام Nextend به آنها اجازه دهید با استفاده از پروفایل های اجتماعی وارد شوند.

بیایید نگاهی به افزونه اجتماعی Nextend بیندازیم و ببینیم چه چیزی را ارائه می دهد. سپس، در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس من با شما تنظیمات را بررسی می‌کنم تا بتوانید افزونه را در وب‌سایت وردپرس خود نصب کنید.

Next End اجتماعی ورود و ثبت نام

Next End اجتماعی ورود و ثبت نام

Nextend Social Login and Register یا به فارسی افزونه ورود و ثبت نام بعدی اجتماعی یک افزونه بسیار سبک و آسان برای استفاده است. متمایز است زیرا حرفه ای و روان است و گزینه های ثبت نام و ورود بیشتری را به کاربر می دهد.

پس از نصب، به کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت شما امکان ثبت نام و ورود به سایت شما را با استفاده از نمایه های اجتماعی خود می دهد. این ایده آل است زیرا آنها را مجبور نمی کند که زمان ارزشمندی را برای پر کردن فرم ثبت نام پیش فرض که وردپرس ارائه می دهد صرف کنند. کاربران شما دیگر مجبور نخواهند بود منتظر ایمیل های تأیید اعتبار باشند یا نام کاربری و رمز عبور خود را پیگیری کنند. افزونه Nextend Social تمام این موارد را بر عهده دارد.

این افزونه به راحتی با فرم ثبت نام پیش فرض در وردپرس ادغام می شود. هر یک از کاربران فعلی سایت شما می توانند حساب های اجتماعی خود را از صفحه نمایه خود اضافه یا حذف کنند.

کاربران می توانند هر تعداد پروفایل اجتماعی را که می خواهند پیوست کنند. محبوب ترین ها فیس بوک، گوگل و توییتر هستند. تا زمانی که این پروفایل های اجتماعی توسط شما (صاحب سایت) تنظیم و پیکربندی شده باشند، همه کاربران فعلی و آینده به استفاده از آنها برای ثبت نام و ورود به سیستم دسترسی دارند.

عملکرد و ویژگی ها

این افزونه دارای قابلیت ها و ویژگی هایی است. برخی از اصلی ترین آنها عبارتند از:

 • با یک کلیک ثبت نام و ورود با استفاده از فیس بوک، گوگل و توییتر
 • کاربران فعلی می توانند حساب ها را متصل کنند
 • یک URL تغییر مسیر سفارشی را تعریف کنید
 • نمایش تصاویر نمایه اجتماعی به عنوان آواتار
 • ویجت ورود و کد کوتاه
 • طرح های خود را مطابق با سایت خود سفارشی کنید
 • نصب و راه اندازی آسان
 • هوش مصنوعی تمیز و کاربرپسند

اساساً، افزونه Nextend تمام ابزارها و عملکردهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی امکان ثبت پروفایل اجتماعی و ورود به سیستم توسط کاربران سایت خود را فراهم کنید.

توجه: این افزونه دارای نسخه حرفه ای است. این کارکرد را گسترش می دهد و به سایر ورودی های پروفایل اجتماعی دسترسی می دهد. با این حال، تنظیمات زیر بر اساس نسخه رایگان است، زیرا همه چیزهایی را که نیاز دارید، از جمله گزینه ورود رایگان به فیس بوک، در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه را نصب و فعال کنید

قبل از اینکه بتوانید قابلیت ورود به پروفایل اجتماعی را به کاربران سایت خود ارائه دهید، ابتدا باید نصب و فعال کنید افزونه Nextend Social Login. می توانید این کار را با رفتن به صفحه افزونه ها در داشبورد مدیریت وردپرس خود انجام دهید.

به سادگی افزونه را با نام جستجو کنید و آن را از آنجا نصب و فعال کنید.

Install-Activate-Nextend

پس از نصب و فعال سازی افزونه، باید به صفحه تنظیمات و تنظیمات اصلی دسترسی داشته باشید. برای انجام این کار روی Settings > ورود اجتماعی پس از فعال شدن افزونه، این مورد را در قسمت منوی سمت چپ داشبورد خود خواهید دید.

Install-Activate-Nextend

این شما را به صفحه اصلی راه اندازی می کند که در آن می توانید افزونه را به دلخواه خود پیکربندی کنید و به کاربران اجازه دهید تا گزینه های ورود و ثبت نام پروفایل اجتماعی را انتخاب کنید.

Nextend Social Access را برای وردپرس پیکربندی کنید

در این مرحله باید در صفحه تنظیمات اصلی افزونه باشید. دو تب اصلی را خواهید دید. این شامل:

 • ارائه دهندگان
 • تنظیمات جهانی

قبل از انتخاب و راه‌اندازی ارائه‌دهندگان نمایه اجتماعی که به آنها اجازه می‌دهید، سریعاً روی برگه «تنظیمات جهانی» کلیک کنید و اجازه دهید آن را پیکربندی کنیم.

تنظیمات عمومی

تب Global Settings تعدادی تنظیمات فرعی در خود دارد. ما فقط روی سه مورد اول تمرکز می کنیم، زیرا بقیه فقط در صورتی در دسترس هستند که نسخه حرفه ای افزونه را داشته باشید.

اینها به سادگی همه گزینه های تنظیمات عمومی در زیر تب global هستند. ادامه دهید و اینها را همانطور که می خواهید پیکربندی کنید.

Global-General

تنظیمات حریم خصوصی

سپس، تنظیمات حریم خصوصی را در مورد نحوه مناسب برای وب سایت خود تنظیم کنید.

Global-Privacy

تنظیمات وارد شدن

اینها تنظیمات جهانی برای صفحه ورود هستند. این را چگونه می خواهید برای وب سایت خاص خود تنظیم کنید.

Login Form

بقیه تب ها برای نسخه حرفه ای هستند، بنابراین فقط آن ها را فعلا رها کنید.

تنظیمات ارائه دهندگان

پیش بروید و اکنون که تنظیمات جهانی شما در جای خود قرار دارد و ذخیره شده است، روی برگه «Providers» کلیک کنید. خواهید دید که بسیاری از ارائه دهندگان ورود به سیستم اجتماعی موجود نمایش داده می شوند.

Providers

همانطور که می بینیم، فیس بوک، گوگل و توییتر همگی در این نسخه رایگان ارائه شده اند. آنها به سادگی باید پیکربندی شوند.

ما قصد نداریم همه آنها را در آموزش پیکربندی کنیم، اما بیایید روی یکی از فیس بوک کلیک کنیم و آن را با هم به سرعت انجام دهیم.

روی کادر فیس بوک در دکمه «شروع به کار» کلیک کنید تا باز شود.

توجه: می‌توانید روی هر یک از آنها کلیک کنید و به سادگی دستورالعمل‌های پیکربندی را برای فعال کردن آن پلتفرم اجتماعی دنبال کنید.

وردپرس فیس بوک اتصال

پس از وارد شدن به بخش اتصال فیس بوک، پنج پیوند تب را مشاهده خواهید کرد. این شامل:

 • شروع شدن
 • تنظیمات
 • دکمه ها
 • همگام سازی داده ها
 • استفاده

شروع شدن

اگر SSL ندارید و پروتکل HTTPS را اجرا نمی کنید، باید قبل از حرکت به جلو آن را برطرف کنید.

Facdbook-Geting-Started

احتمالاً ایده خوبی است که SSL را نصب کنید، زیرا Google پروتکل HTTPS را ترجیح می دهد. ناگفته نماند که باعث می شود سایت شما در دید بازدیدکنندگان و همچنین مرورگر کروم ایمن تر به نظر برسد.

تنظیمات

اینجا جایی است که شناسه برنامه و راز برنامه خود را تنظیم می کنید. فقط روی لینک کلیک کنید و دستورالعمل را دنبال کنید تا آن را دریافت کنید.

Facebook-Settings

دکمه ها

دکمه های خود را در زیر پیوند این برگه پیکربندی کنید.

Facebook-Buttons

همگام سازی داده ها

این ویژگی تنها در صورت استفاده از نسخه حرفه ای افزونه Nextend در دسترس است.

Facebok-Sync-Data

استفاده

در اینجا، کدهای کوتاه و پیوندهای افزونه را پیدا خواهید کرد.

Facebook-Usage

به سادگی تمام تنظیمات خود را ذخیره کنید و اکنون گزینه ثبت نام و ورود به سیستم اجتماعی فیس بوک برای کاربران شما در دسترس است. می توانید از طریق سایر گزینه های ورود به سیستم اجتماعی موجود بروید و همه آنها را تنظیم کنید.

چرا اجازه دسترسی به ورود اجتماعی به وردپرس را می دهیم؟

اگر به یک وب سایت اجازه ورود یا ثبت نام از طریق چیزی مانند اتصال وردپرس فیس بوک را بدهید، در این صورت به بازدیدکنندگان خود گزینه های آسان تری برای ورود به سیستم می دهید. به آنها اجازه می دهید ثبت نام وردپرس و صفحه ورود در وقت آنها صرفه جویی می کند و به آنها دسترسی آسان از طریق نمایه های رسانه های اجتماعی آنها می دهد.

هنگام استفاده از افزونه Nextend Social، چندین گزینه ورود به سیستم با استفاده از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی را در اختیار کاربران سایت خود قرار می دهید. این به شما امکان می دهد اطلاعات مربوطه مورد نیاز را از کاربر دریافت کنید، در حالی که به آنها اجازه می دهد یک راه سریع و کارآمد برای ورود به سیستم داشته باشید.

نیازی نیست کسی فرم ثبت نام یا هر چیز دیگری را پر کند، زیرا داده های مناسب به طور خودکار از نمایه اجتماعی انتخابی کاربر خارج می شود.


جمع بندی

امکان ثبت نام به کاربران سایت و ورود به سایت وردپرس شما با استفاده از پروفایل های اجتماعی کار سختی نیست. شما به سادگی باید ابزار مناسب را برای انجام آن پیدا کنید. مطمئناً، شما می توانید کد خود را بنویسید و بسازید، اما افزونه Nextend همه این کارها را یکپارچه برای شما انجام می دهد. فقط آن را در سایت خود نصب کنید، آن را با استفاده از دستورالعمل های بالا پیکربندی کنید، و یک راه عالی برای ثبت نام کاربران در وب سایت باز خواهید کرد.

به یاد داشته باشید، پروفایل های اجتماعی این روزها بسیار بزرگ هستند و بیشتر همه آنها را دارند. این یک راه عالی دیگر است که می توانید اجازه استفاده از آنها را بدهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!