ایموجی یا شکلک ها در وردپرس 😉

ایموجی یا شکلک ها در وردپرس 😉

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 26 مهر 1402

ایموجی ها در وردپرس: در این آموزش 0 تا 100 وردپرس می خواهیم استفاده از ایموجی در وردپرس رو بهتون یاد بدیم، ایموجی ها در وردپرس یا همان شکلک ها (😀 😁 😂 😃 😄 😅 😆 😉 😊 😋 😎 😍)! در وردپرس، یک قابلیت سرگرم کننده و کاربردی در سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستند و اگر دوست دارید استفاده از ایموجی ها در وردپرس رو به خوبی یاد بگیرید مقاله آموزش و مدیریت ایموجی ها در وردپرس را تا انتها مطالعه بفرمایید.

ایموجی ها یا همان شکلک ها در دنیای ارتباطات امروز جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند، به طوری که تصور دنیای شبکه های اجتماعی بدون ایموجی ها واقعا غیر ممکن است! ایموجی ها دوست داشتنی و سرگرم کننده هستند، شما بدون اینکه حتی یک کلمه بنویسید با ارسال یک ایموجی می توانید کلی از احساساتتان را بیان کنید، برای همین استفاده از شکلک ها در شبکه های اجتماعی تا این حد رواج یافته است.

مدیریت و استفاده از ایموجی ها در وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس هم از قافله ایموجی ها عقب نمانده و استفاده از شکلک ها را برای کاربران خود فراهم کرده است. پس اگر شما از علائم مخصوص شکلک ها که در همه دستگاهها یکسان است در مطالب خود استفاده کنید در قسمت کاربری سایت ایموجی مورد نظر نمایش داده خواهد شد برای مثال اگر از دو علامت نقطه ویرگول و پرانتز { ;  و ) } البته در کنار هم استفاده کنید ایموجی 😉 در صفحه مطلب نمایش داده می شود.

فعال کردن ایموجی ها در وردپرس

خب برای فعال سازی ایموجی ها در وردپرس به پیشخوان ساتتان رفته و از گزینه تنظیمات > نوشته را انتخاب کنید تا صفحه گزینه های نوشتن باز شود سپس تیک گزینه زیر را فعال کنید تا ایموجی ها در وردپرس شما فعال شود.

فعال کردن ایموجی ها در وردپرس
فعال کردن شکلک ها در وردپرس

تغییر شکل ایموجی ها در وردپرس

برای تغییر شکل ایموجی ها در وردپرس می توانید از افزونه های گوناگونی که در این زمینه هستند استفاده کنید، اما اگر می خواهید مثل حرفه ای ها سایتتان را مدیریت کنید بهترین راه برای تغییر شکل ایموجی ها این است که به پوشه /wp-includes/images/smilies/ در فایل منیجر هاست خود مراجعه کنید و از آنجا هر شکلکی که خواستید را با ایموجی جدید جایگزین کنید.

در بروزرسانی های جدید وردپرس ایموجی ها را طوری برنامه ریزی کرده اند که سایت شما در هر دستگاهی که باز شود به صورت خودکار از ایموجی های همان دستگاه نمایش داده می شود مثلا اگر سایت شما در یک موبایل اپل باز شود ایموجی هایی که در سایتتان قرار دادید به صورت پیش فرض از همان دستگاه اپل نمایش داده خواهد شد.

استفاده از ایموجی های سایت wordpress.com 

سایت wordpress.com شامل ایموجی های زیبایی است که اکثر کاربرهای سایت های وردپرسی تمایل دارند که از آنها استفاده کنند، اگر شما هم دوست دارید تا از این ایموجی ها در مطالب و نظرات سایتتان استفاده کنید، می توانید با افزونه ای که مخصوص این کار در سایت گیت‌هاب وجود داره این کار را انجام دهید.

از مزیت های ایموجی ها در وردپرس این است که فرمت ایموجی ها بصورت svg. است، و همانطور که می دانید تصاویر svg. را هرچقدر بزرگ کنید از کیفیت آن کاسته نخواهد شد.

افزونه قرار دادن شکلک ها در وردپرس

برای اینکه ایموجی های سایت wordpress.com را به سایت خود اضافه کنید کافیه افزونه ای که در زیر لینک آن را قرار داده ایم  را با استفاده از آموزش نصب افزونه وردپرس نصب کنید.

بعد از نصب افزونه نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و خود افزونه تمام کارها را انجام خواهد داد.


جمع بندی

خب امیدواریم که مقاله مدیریت ایموجی ها در وردپرس مورد توجه شما همراهان آکادمی وبکیما قرار گرفته باشد و بتوانید ایموجی های سایت وردپرسی خودتان را مدیریت کنید، اگر شما هم نکته ای در رابطه با شکلک ها در وردپرس می دانید در قسمت دیدگاهها با ما درمیان بگذارید تا به این مقاله اضافه کنیم.

5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین ساعات جشنواره بلک فرایدی! ... تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب