سورس کد درخت کریسمس

سورس کد درخت کریسمس HTML & CSS

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 1 مرداد 1401

دانلود رایگان سورس کد درخت کریسمس

سورس کد درخت کریسمس را در این سورس کد از سری سورس کدهای طراحی سایت برای شما آماده کرده ایم که می توانید در انتهای همین صفحه به صورت رایگان این سورس کد را دانلود کرده و در پروژه های طراحی قالب وردپرس یا پروژه های طراحی سایت خود استفاده کنید.  

سورس کد درخت کریسمس
سورس کد درخت کریسمس

زبان برنامه نویسی سورس کد درخت کریسمس

پروژه درخت کریسمس با لامپ های چشمک زن که جلوه بسیار زیبایی دارد به زبان های HTML & CSS نوشته شده است و توجه داشته باشید که در این پروژه از زبان برنامه نویسی جی کوئری استفاده نشده است و تمامی جلوه های آن با CSS طراحی شده است.  

هدف از این سورس کد

شما در این سورس کد یاد خواهید گرفت که چگونه با چند خط کد css می توانید جلوه های بسیار زیبایی را به تصاویر و بنر های سایت خود اضافه کنید.  

معرفی کد پر کاربرد nth-child در CSS

یکی از پر استفاده ترین کدهای css در سورس کد درخت کریسمس کد nth-child است که با استفاده از آن می توانید سلکتور مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده و استایل های مورد نیاز را بدون اینکه نیاز به استفاده از یک کلاس اضافی باشه به سلکتور مورد نظر اعمال کنید. در ادامه سینتکس استفاده از این کد پر کاربرد را برای تان آورده ایم.

CSS Syntax nth-child

:nth-child(number) {
  css declarations;
}

  سورس کد درخت کریسمس با همین دستور ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با طرز استفاده از کد nth-child در css به صفحه CSS :nth-child() Selector مراجعه کنید.  

در ادامه می توانید سورس کد درخت کریسمس را به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید.

عضویت در سایت وبکیما

مخصوص اعضای سایت وبکیما

این مطلب مخصوص اعضای سایت آکادمی وبکیما است، اگر عضو سایت هستید وارد حساب کاربری خود شوید در غیر اینصورت می توانید به صورت رایگان عضو سایت شده و به مطالب رایگان سایت دسترسی کامل داشته باشید

5/5 - (2 امتیاز)

نظرات در “سورس کد درخت کریسمس HTML & CSS

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!