آموزش کار با افزونه شمارش معکوس در وردپرس

5+ افزونه شمارش معکوس در وردپرس

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 10 مرداد 1402

بحث دعوت به اقدام در کسب و کار اینترنتی بسیار مهم است و باعث خواهد شد که کاربران خریدی در سایت داشته باشند و یا یک اقدامی در سایت داشته باشند تا نرخ CTA در سایت افزایش پیدا کند، المان‌های بسیار زیادی برای افزایش CTA وجود دارد که باید از آن‌ها استفاده کنید.

یکی از این المان‌ها شمارش معکوس در وردپرس است که می‌تواند بسیار عالی باشد و کاربر را ترغیب کند که کاری را در سایت انجام دهد، در مقاله آموزش کار با افزونه شمارش معکوس در وردپرس از سری مقالات آموزش وردپرس، می‌خواهیم بیشتر درباره شمارش معکوس در سایت توضیح دهیم تا بیشتر با آن آشنا شوید و بتوانید با افزونه‌های شمارش معکوس در وردپرس که معرفی می‌کنیم، بتوانید با استفاده از آن‌ها در سایت خود شمارش معکوس داشته باشید.

نحوه کارکرد و کاربردهای شمارش معکوس

شاید هنوز درباره کاربرد این مورد خیلی اطلاعاتی نداشته باشید و نتوانید به‌خوبی تشخیص دهید که در چه بخشی می‌توانید از آن استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید که بسیار تاثیر گذر است و کاربر را ترغیب به استفاده از یک تخفیف یا پر کردن یک فرم و یا حتی می‌تواند ترغیب به خرید یک کالا کند که بسیار برای افزایش فروش کاربردی است.

قطعا تاکنون در شبکه‌های اجتماعی هم مانند اینستاگرام این شمارش معکوس را دیده‌اید و از آن‌ها استفاده کرده‌اید، با استفاده از شمارش معکوس شما می‌توانید خیلی ساده به کاربر توضیح دهیم که چقدر دیگر زمان مانده برای استفاده از یک تخفیف و یا پر کردن یک فرم و این موضوع باعث می‌شود کاربر خیلی بیشتر ترغیب شود تا آن محصول را خریداری کند.

 نحوه کارکرد و کاربردهای شمارش معکوس در وردپرس
نحوه کارکرد و کاربردهای شمارش معکوس در وردپرس

تصویر بالا نمایش دهنده یک نوع شمارش معکوس است که می‌تواند بسیار پرکاربرد باشد و دقیقا، روز، ساعت، دقیقه و ثانیه استفاده از یک چیزی را نمایش داده است. سال‌ها قبل با همین شمارش معکوس توانستیم در یک لندینگ فروش کالا کاربران زیادی را ترغیب کنیم که محصول ما را خریداری کنند و همین موضوع باعث شد در چند ساعت ده‌ها سفارش را دریافت کنیم و به همین دلیل است ما استفاده از شمارش معکوس را پیشنهاد می‌کنیم.


5 افزونه برتر شمارش معکوس در وردپرس

افزونه‌های زیادی برای شمارش معکوس در وردپرس وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها خیلی ساده این المان را در سایت خود داشته باشید و آن را در بخش‌های مختلف سایت خود استفاده کنید، اما همه آن‌ها نمی‌توانند کاربردی باشند چرا که برخی از آن‌ها امکانات کافی را در اختیار ما قرار نمی‌دهند و برخی از آن‌ها هم خیلی قدیمی شده‌اند و دیگر امروزه کاربردی برای ما نخواهند داشت پس در این بخش با ما همراه باشید.

افزونه Countdown Timer

افزونه شمارش معکوس در وردپرس Countdown Timer
افزونه شمارش معکوس Countdown Timer

یکی از بهترین افزونه‌های شمارش معکوس که می‌توانید به سادگی از آن استفاده کنید و شمارش معکوس عالی داشته باشید، افزونه Countdown Timer است که قابلیت‌های خوبی دارد، توجه داشته باشید که این افزونه در حال حاضر 10 هزار نصب فعال دارد و به عنوان یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های شمارش معکوس وردپرس شناخته می‌شود.


افزونه شمارش معکوس Countdown Timer Ultimate

افزونه شمارش معکوس وردپرس Countdown Timer Ultimate
افزونه شمارش معکوس وردپرس Countdown Timer Ultimate

این افزونه به صورت رایگان عرضه شده است و همین موضوع هم باعث شده افراد زیادی از آن استفاده کنند، استفاده از این افزونه بسیار ساده است و اصلا نیاز نیست در این زمینه تخصصی داشته باشید و خیلی ساده می‌توانید با چند کلیک و یک سری تنظیمات شمارش معکوس برای خود داشته باشید.


افزونه شمارشگر وردپرس Evergreen Countdown Timer

افزونه شمارشگر معکوس در وردپرس Evergreen Countdown Timer
افزونه شمارشگر وردپرس Evergreen Countdown Timer

این افزونه به صورت کلی با افزونه‌های صفحه ساز هم سازگار است و می‌توانید با استفاده از آن‌ها در بخش‌های مختلف سایت خود از شمارشگر‌ها استفاده کنید که این موضوع برای شما مناسب خواهد بود. در حال حاضر این افزونه 7 هزار نصب فعال از طریق مخزن وردپرس دریافت کرده است و می‌توان گفت که بهترین امکانات را برای این مورد دارد و اگر قصد دارید شمارشگر حرفه‌ای داشته باشید نیاز است حتما از این افزونه استفاده کنید.


افزونه HurryTimer

افزونه HurryTimer

با وجود اینکه یک افزونه پریمیوم است، نسخه رایگان HurryTimer ویژگی های پیشرفته ای برای ایجاد شمارش معکوس استاندارد و همیشه سبز ارائه می دهد. این افزونه از کوکی ها و شناسایی IP برای ایجاد کمپین های همیشه سبز با راه اندازی مجدد دستی و خودکار استفاده می کند. همچنین اقدامات مختلف انقضا را برای افزایش ترافیک و بهبود تجربه مشتری ارائه می دهد.


افزونه شمارس معکوس SeedProd

افزونه شمارس معکوس SeedProd

افزونه سازنده وب سایت عالی برای ایجاد صفحات فرود است. تم های مختلف از پیش ساخته شده و قالب های صفحه فرود پس از نصب آماده استفاده هستند، سفارشی کردن آنها نیز با ویرایشگر کردن و رها کردن بدون دردسر است. بهترین بخش در مورد این افزونه وردپرس این است که حالت به زودی با قابلیت شمارش معکوس دارد که با یک کلیک فعال می شود.


آموزش ساخت شمارش معکوس در سایت با افزونه Countdown Timer Ultimate

با توجه به آمار نصب افزونه‌هایی که معرفی کردیم پر نصب‌ترین آن‌ها افزونه Countdown Timer Ultimate است که بسیار قابلیت‌های خوبی هم در این زمینه دارد و می‌توانید با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن شمارش معکوس در سایت داشته باشید، با توجه به این آمار نصب قصد داریم در این بخش مقاله به صوت کامل این افزونه را آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده از آن شمارش معکوس داشته باشید.

آموزش ساخت شمارش معکوس در وردپرس با افزونه Countdown Timer Ultimate
آموزش ساخت شمارش معکوس در وردپرس با افزونه Countdown Timer Ultimate

بعد از نصب افزونه از طریق مخزن وردپرس یک گزینه در پیشخوان وردپرس به وجود خواهد آمد با نام Countdown Timer که می‌توانید با استفاده از آن تنظیمات افزونه را در دسترس داشته باشید و شمارشگر در سایت خود ایجاد کنید، همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید باید بر روی add time کلیک کنید تا بتوانید یک شمارش‌گر جدید برای خود ایجاد کنید.

آموزش افزونه Countdown Timer Ultimate

در بخش اول باید یک عنوان برای شمارش‌گر خود بنویسید تا بتوانید بعدا که این شمارش‌گر‌ها زیادی شده‌اند آن‌ها را به خوبی مدیریت کنید.

  • Expiry Date & Time: از طریق این گزینه می‌توانید تاریخ دقیق شروع و با این شمارش گر را با روز، ساعت، دقیقه و ثانیه تنظیم کنید تا فعال شود و طبق همان تنظیمات پیش برود.
  • Timer Label: با استفاده از این گزینه می‌توانید مقدار‌های شمارشگر را تنظیم کنید که بر اساس، روز، ساعت، دقیقه و ثانیه می‌تواند باشد و هر کدام را که خواستید می‌توانید غیرفعال یا فعال کنید.

غیر از این تنظیماتی که گفته شد بقیه تنظیمات همگی به صورت کامل در نسخه پریمیوم افزونه در دسترس هستند و به همین دلیل توضیحات را افزایش نمی‌دهیم تا مقاله طولانی و خسته کننده نشود.

توجه داشته باشید که از شورت کد کنار صفحه هم می‌توانید استفاده از شمارشگر را در هر بخشی که می‌خواهید داشته باشید و نیاز نیست که خیلی فرآیند پیچیده‌ای را برای قرار دادن آن در سایت داشته باشید. تا این بخش خیلی ساده توانستید که شمارشگر برای خود ایجاد کنید بدون این که هیچ‌گونه کد نویسی انجام دهید و یا به دانش کد نویسی به صورت کلی مسلط باشید.

ساخت شمارش معکوس با صفحه ساز

اگر از صفحه ساز‌ها برای طراحی سایت خود استفاده کرده‌اید و این افزونه‌ها را در سایت خود نصب دارید می‌توانید با استفاده از المان‌های آن‌ها هم در سایت شمارش معکوس داشته باشید بدون این که افزونه‌ای را نصب کنید، برای مثال صفحه ساز المنتور دارای المان شمارش معکوس بسیار عالی و جذابی است که خیلی ساده می‌توانید از آن استفاده کنید.


جمع بندی

شمارش معکوس در سایت‌های وردپرسی بسیار مهم است و در صفحه فرود‌های تبلیغاتی به صورت حرفه‌ای استفاده می‌شود تا کاربران را ترغیب کرد که اقدام سریع‌تری داشته باشند، در این مقاله سعی داشتیم بیشتر درباره شمارش معکوس در وردپرس به شما اطلاعات ارائه دهیم تا با آن آشنا شوید و بتوانید با افزونه‌هایی که معرفی می‌کنیم به بهترین شکل ممکن شمارش معکوس در سایت خود ایجاد کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!