بهترین افزونه آپلود فایل وردپرس

بهترین افزونه آپلود فایل وردپرس (رایگان و پولی)

منتشر شده در تاریخ : 25 مرداد 1402

بهترین افزونه آپلود فایل وردپرس را در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس و بهترین افزونه های وردپرس برای شما عزیزان معرفی کرده ایم. فرم ها بهترین راه برای برقراری ارتباط بین شما و مشتریانتان از طریق وب سایت وردپرس شما هستند. می‌توانید یک فرم اصلی را در هر صفحه‌ای قرار دهید تا اطلاعات تماس، درخواست پشتیبانی، بازخورد کاربر را جمع‌آوری کنید، یا همانطور که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت، فایل‌ها را با استفاده از افزونه آپلود فایل برای وردپرس بپذیرید.


افزونه آپلود فایل WPForms

افزونه آپلود فایل WPForms

WPForms یک افزونه محبوب فرم وردپرس است که توسط هزاران سایت برای جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان استفاده می شود. با استفاده از روش ساخت بصری کشیدن و رها کردن، می توانید به راحتی یک فیلد ارسال برای آپلود فایل به فرم خود اضافه کنید.


افزونه آپلود فایل Gravity Forms

افزونه آپلود فایل Gravity Forms

Gravity Forms یکی دیگر از افزونه های قدرتمند فرم وردپرس برای گرفتن سرنخ، بازخورد و فرم های پشتیبانی است. همراه با یک ابزار سازنده کشیدن و رها کردن برای جمع آوری فرم های وب سایت شما و بیش از 30 فیلد سفارشی برای جمع آوری تقریباً هر نوع داده ای که می خواهید ارائه می شود.


افزونه File Upload Types

افزونه File Upload Types

افزونه WPForms انواع فایل‌هایی را که بازدیدکنندگان می‌توانند آپلود فایل‌ها در وردپرس را از طریق یک فرم تکمیل کنند، محدود می‌کند. انواع آپلود فایل یک افزونه رایگان است که این محدودیت ها را رفع می کند و به شما امکان می دهد قالب های فایل مجاز اضافی مانند ZIP، XML و SVG را تنظیم کنید.


افزونه Forminator

افزونه Forminator

Forminator یک پلاگین فرم ساز از WPMU DEV برای استقرار آسان هر نوع فرم اعم از تماس، پرداخت، ایمیل، ثبت بازخورد یا آپلود فایل است. فیلد آپلود فرم‌های Forminator اجازه می‌دهد تا فایل‌های تک و چندتایی را داشته باشید.


افزونه آپلود فایل File Manager

افزونه آپلود فایل File Manager

File Manager برای مدیرانی که می خواهند راه قدرتمندی برای رابط با فایل های سرور خود بدون ترک وردپرس داشته باشند، بهترین است. به علاوه، رایگان است. توسعه‌دهندگان همچنین افزونه‌های پولی را برای آپلود فایل‌ها از وردپرس به فضای ذخیره‌سازی ابری ارائه می‌کنند.


افزونه آپلود فایل Big File Uploads

افزونه آپلود فایل Big File Uploads

Big File Uploads در پس‌زمینه سایت شما اجرا می‌شود و فضای سرور شما را با مشکل مواجه نمی کند. برای تنظیمات، می‌توانید حداکثر محدودیت اندازه آپلود را تعیین کنید، این افزونه یک کار را انجام می دهد و آن را به خوبی انجام می دهد.


افزونه WooCommerce

افزونه WooCommerce

WooCommerce درخواست‌های سفارشی مشتریان را دریافت می‌کنند، به روش‌هایی نیاز دارند تا مشتریان آنچه را که در محصول سفارشی خود می‌خواهند نشان دهند. یکی از راه های انجام این کار این است که به مشتریان اجازه دهید فایل هایی را با مشخصات خود آپلود کنند.


افزونه Ninja Forms

افزونه Ninja Forms

Ninja Forms یک بازیکن بزرگ در اکوسیستم وردپرس است که بیش از یک میلیون بار دانلود شده است. این فرم ساز رایگان کشیدن و رها کردن به هر کسی اجازه می دهد بدون نیاز به کدنویسی فرم های تماس شیک را جمع آوری کرده و در سایت خود قرار دهد.


افزونه آپلود فایل Contact Form 7

افزونه آپلود فایل Contact Form 7

Contact Form 7 یک راه حل رایگان است که یک فیلد آپلود فایل را به فرم ساز شما اضافه می کند. همچنین می‌توانید هر زمان که فایلی ارسال می‌شود، اعلان‌های ایمیل را فعال کنید.


جمع بندی

با هر یک از این افزونه های معتبر، به بازدیدکنندگان اجازه می دهید فایل های خود را سریع و کارآمد برای شما ارسال کنند. با این حال، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که با ارائه دهنده هاست خود بررسی کنید که کاربران مجاز به ارسال چه فایل هایی هستند. بسیاری از این افزونه ها فایل های اصلی وردپرس شما را تغییر می دهند تا محدودیت های ذخیره سازی را تغییر دهند و محدودیت های نوع فایل را آزاد کنند.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!