معرفی بهترین افزونه‌های پیامکی برای وردپرس

بهترین افزونه‌ پیامک وردپرس + کد تخفیف پنل پیامک

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 31 فروردین 1402

در این مقاله از سری مقالات بهترین افزونه‌ های وردپرس از سایت وبکیما قصد داریم تا بهترین افزونه‌های پیامکی مربوط به وردپرس را به شما معرفی کنیم، شما با نصب افزونه‌های پیامکی وردپرس در سایت خودتان می‌توانید قابلیت‌های جدیدی را به سایت وردپرسی خود اضافه نمایید تا در حالت‌های مختلف به کاربران سایت شما پیامک از طریق وب‌سرویس پیامک ارسال شود و بهترین سایت پنل اس ام اس که در مجموعه وبکیما نیز از آن استفاده می‌کنیم را به شما معرفی می‌کنیم تا شما هم بتوانید با کمک افزونه وردپرس قابلیت‌های هیجان انگیزی را به سایت خود اضافه نمایید و سایت شما به پنل ارسال پیامک متصل شود.

افزونه پیامک دیجیتس

افزونه پیامک دیجیتس بهترین افزونه پیامکی وردپرس
افزونه پیامک دیجیتس بهترین افزونه پیامکی وردپرس

افزونه دیجیتس بهترین افزونه وردپرسی برای ورود و ثبت‌نام با شماره موبایل می‌باشد که به شما کمک می‌کند بتوانید قابلیت ثبت‌نام کاربر با شماره موبایل را در سایت خودتان مانند دیجی‌کالا، اسنپ و… انجام دهید و فیلد اجباری ایمیل موقع ثبت‌نام را در سایت خودتان حذف نمایید.

شرکت سامانه پیامکی فراز اس ام اس افزونه دیجیتس را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید از طریق این افزونه شیوه ثبت‌نام در سایت خود را به‌کلی متحول کنید، دقت داشته باشید که با نصب افزونه دیجیتس نرخ عضویت و ثبت‌نام در سایت شما به شدت بیشتر می‌شود زیرا فرم ثبت‌نام در سایت وردپرسی شما بسیار ساده‌تر خواهد بود پیشنهاد می‌کنیم حتماً همین امروز این افزونه را در سایت خود نصب نمایید.

افزونه پیامک ووکامرس

افزونه پیامک ووکامرس قابلیت ارسال پیامک بعد از خرید از فروشگاه اینترنتی را به سایت شما اضافه می‌کند با نصب افزونه پیامک حرفه‌ای ووکامرس و اتصال به پنل پیامک خدماتی فراز اس ام اس در حالت‌های مختلف می‌توانید برای مشتری سایت، مدیر سایت و فروشنده محصول پیامک ارسال نمایید و از آنجا که افزونه پیامک ووکامرس فراز اس ام اس به‌صورت اختصاصی توسعه داده شده است از وب‌سرویس ارسال پترن استفاده می‌کند و پیامک‌های خرید محصول از سایت با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال می‌شود.

افزونه پیامک گرویتی فرم

همان‌طور که می‌دانید گرویتی فرم بهترین فرم ساز وردپرس است و افزونه پیامک گرویتی فرم قابلیت ارسال پیامک اطلاع‌رسانی بعد از تکمیل فرم را به سایت شما اضافه می‌کند با نصب افزونه پیامک gravity forms می‌توانید بعد از تکمیل فرم به مدیر سایت یا کاربر تکمیل‌کننده فرم پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کنید. افزونه پیامک گرویتی فرم توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود و قابلیت تأیید شماره موبایل و ارسال کد فعال‌سازی به شماره موبایل در افزونه گرویتی فرم را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا کاربر سایت شما قبل از اینکه بتواند فرم را ارسال کند شماره موبایل خود را تأیید کند.

افزونه پیامک نظرات در سایت برای وردپرس

نظرات سایت شما مهم‌ترین بخش تعامل کاربر با سایت شما است در وب فارسی متأسفانه به نظرات با تأخیر بسیار زیاد پاسخ داده می‌شود یا اصلاً پاسخ داده نمی‌شود اما نظرات سایت می‌تواند در تولید محتوای منحصربه‌فرد به شما کمک کند و باعث بهبود رتبه سایت شما شود فقط کافی است تا کاربر سایت شما متوجه شود که نظر کاربر برایتان مهم است و حتماً به این کامنت پاسخ می‌دهید.

شما با نصب افزونه اطلاع‌رسانی پیامکی بعد از پاسخ به نظر می‌توانید کاربر سایت را ارسال پاسخ آگاه نمایید و از این‌پس کاربران سایت شما از آنجاکه می‌دانند شما به نظرات پاسخ می‌دهید همواره سؤالات خود را در سایت شما جستجو می‌کنند که باعث افزایش تعداد کامنت ها و بهبود رتبه سایت شما می‌شود.

برای دانلود افزونه ارسال پیامک بعد از پاسخ به نظر در سایت، به سایت فراز اس ام اس مراجعه نمایید.

افزونه پیامک بوکلی

افزونه پیامک بوکلی - نوبت دهی آنلاین حرفه ای
افزونه پیامک بوکلی – نوبت دهی آنلاین حرفه ای

افزونه بوکلی قابلیت نوبت‌دهی اینترنتی را به سایت شما اضافه می‌کند شما با نصب افزونه بوکلی می‌توانید سیستم نوبت‌دهی اینترنتی را در سایت خود فعال نمایید.

برای اینکه بعد از رزرو اینترنتی نوبت، بیمار از انجام شدن صحیح مطمئن شود و همچنین پیامک اطلاع‌رسانی به پزشک یا منشی مطب ارسال ‌شود، می‌توانید افزونه پیامک بوکلی را به‌صورت رایگان از سامانه پیامک فراز اس ام اس دانلود نمایید تا بتوانید سایت خود را به افزونه بوکلی متصل نمایید.


افزونه پیامک رستریک کانتت

افزونه پیامک رستریک کانتت
افزونه پیامک رستریک کانتت

این روزها سایت‌های اشتراک پولی و عضویت ویژه به لطف سایت متمم جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و سایت‌های معتبر بسیار زیادی مانند مدیر سبز، سوخت جت و… از این سیستم برای کسب درآمد استفاده می‌کنند و افزونه رستریک کانتت پرو قابلیت فروش عضویت طلایی را به سایت‌های وردپرسی اضافه می‌کند اما متأسفانه خیلی از کاربران سایت تمدید اشتراک را فراموش می‌کنند.

بنابراین نرخ تمدید عضویت در سایت‌های اشتراک پولی همواره به‌خاطر فراموشی تمدید عضویت با ریزش همراه است اما شما با نصب افزونه پیامک رستریک کانتت پرو می‌توانید قبل از اتمام اشتراک ویژه به کاربر سایت این موضوع را اطلاع‌رسانی کنید و از ریزش کاربرانی که عضویت طلایی داشته‌اند جلوگیری کنید و از این طریق تعداد اعضای عضویت طلایی سایت خود را افزایش دهید.

این افزونه توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس توسعه داده شده است و شما با نصب این افزونه می‌توانید این قابلیت را به سایت خود اضافه نمایید.


افزونه پیامک EDD

EDD  یا همان EASY DIGITAL DOWNLOAD  فروشگاه ساز محبوب وردپرس برای راه‌اندازی فروشگاه دانلودی و فروش فایل است به کمک افزونه پیامک edd می‌توانید از فروش‌های سایت خود در کمتر از چند ثانیه مطلع شوید و از مشتری تشکر کنید حتی می‌توانید لینک دانلود فایل را برای شماره موبایل مشتری خود ارسال کنید تا مشتری شما بتواند همان لحظه از طریق موبایل نسبت به دانلود فایل خریداری شده اقدام کند.

افزونه پیامک edd قابلیت ذخیره شماره موبایل مشتریان در دفترچه تلفن سامانه پیامکی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید شماره موبایل مشتریان خود را در سامانه پیامک ذخیره کنید و در جشنواره‌های ویژه کاربران سایت خود را از این موضوع مطلع نمایید.

افزونه پیامک افیلیت

Affiliate wp یکی از قوی‌ترین افزونه‌های وردپرسی برای راه‌اندازی سیستم همکاری در فروش برای وردپرس است و شیوه اطلاع‌رسانی این افزونه وردپرسی به کاربران از طریق ایمیل است، ثبت‌نام در سایت، تأیید حساب کاربری یا ارجاع جدید (بازاریابی موفق) از طریق ایمیل به مدیر سایت یا بازاریاب سایت اطلاع‌رسانی می‌شود.

اما متأسفانه ایمیل مانند گذشته در ایران محبوب نیست به همین دلیل شرکت فراز اس ام اس افزونه پیامک affiliate wp را توسعه داده است تا در قابلیت‌های مختلف به مدیر سایت و بازاریاب سایت شما پیامک اطلاع‌رسانی ارسال شود و بازاریابان شما از فروش‌های موفقی که به‌خاطر بازاریابی آنها در سایت انجام شده است خوشحال باشند و برای بازاریابی محصولات در سایت شما وقت بیشتری را صرف کنند.

برای خرید سامانه پیامک خدماتی و اتصال سایت وردپرس به سایت تان پیشنهاد می‌کنیم در سایت فراز اس ام اس با کد تخفیف webkima ثبت‌نام کنید، اگر هم تجربه‌ استفاده از سامانه پیامکی فراز اس ام اس داشته‌اید لطفاً با کاربران وبکیما به اشتراک بگذارید.

توصیه مهم تیم آکادمی وبکیما

اگر می خواهید یک پنل پیامکی فوق حرفه ای برای سایت و کسب و کار خود داشته باشید قطعا شرکت فراز اس ام اس را انتخاب کنید، به جرات می توان گفت که خدمات این شرکت در حد فوق العاده ای است و خیال شما را از بابت پنل پیامک راحت می کند. برای تهیه پنل پیامک و استفاده از کد تخفیف webkima از دکمه زیر استفاده کنید:


5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!