ارسال مقاله به ازای دریافت شارژ کیف پول

سلام به شما همراهان خوب وبکیما 
در این بخش از سایت برای شما کاربران فعال شرایطی را تدارک دیده ایم که با استفاده از آن می توانید کسب درآمد کرده و دوره های آموزشی مورد نیاز خود را از وبکیما بدون نیاز به پرداخت هزینه دریافت کرده و استفاده کنید تنها کافیست کمی وقت گذاشته و راجع به موضوعات مورد علاقه خود مقاله ای بنویسید و آن را از این بخش برای ما ارسال کنید. بعد از ارسال مقاله تیم تولید محتوای سایت مقاله شما را بررسی کرده و اگر استانداردهایی که در ادامه نوشته ایم را رعایت کرده باشید به ازای هر کلمه 50 تومان کیف پول شما شارژ شده که با استفاده از آن می توانید هر دوره آموزشی که نیاز دارید را تهیه کنید.

توجه: هزینه مقاله تنها به صورت شارژ کیف پول بوده و تنها برای پرداخت هزینه دوره های آموزشی وبکیما قابل استفاده است و به صورت نقدی قابل پرداخت نخواهد بود.

نکته مهم: اگر نوشتن مقاله در این بخش برای شما کار سختی است می‌توانید مقاله خود را در ابزار Google Docs بنویسید، در این صورت می‌توانید تمامی مقاله را به همراه تصاویر آماده کنید و در انتها خروجی بگیرید و مقاله آماده و نهایی را به آیدی @webkimaa در تلگرام ارسال کنید.

نحوه محاسبه قیمت مقاله ارسالی شما

نحوه محاسبه قیمت مقاله شما و مقداری که کیف پول تان شارژ می شود به این صورت است که :

تعداد کلمات ارسال شده را ضرب در 50 کنید می شود مقدار پولی که بعد از ارسال مقاله کیف پولتان شارژ می شود. برای مثال اگر شما یک مقاله 3000 کلمه ای ارسال کنید، 3000 ضربدر 50 میشود 150,000 تومان و بعداز ارسال و تایید مقاله، کیف پول شما به اندازه 150,000 تومان شارژ خواهد شد.

استانداردهای تایید مقاله

  • حداقل تعداد کلمات مقاله باید 1500 کلمه باشد
  • به هیچ عنوان از سایت‌های دیگر کپی نشده باشد، (حتی یک جمله) دقت کنید که کپی بودن یا نبودن مقاله توسط ابزارهای دقیق بررسی می‌شود و اگر مقاله کپی باشد به صورت کامل رد خواهد شد و با فرد مورد نظر در این مورد همکاری نخواهیم کرد.
  • موضوع مقاله باید با سایت وبکیما مرتبط باشد (یکی از دسته بندی های اصلی را انتخاب کنید)
  • اشتباهات املایی و نگارشی نداشته باشد
  • به صورت خلاصه یک مقاله خوب و مرتب باشد
  • مقاله دارای تصاویر مرتبط و بهینه شده باشد
  • سایز تصویر شاخص باید 675×1200 پیکسل باشد
  • تصاویر داخل مطلب هم باید همگی روی سایز 1200 پیکسل تنظیم شوند و حتما توسط نرم‌افزار فتوشاپ یا سایت tinypng بهینه شوند
  • تصاویر را آماده کنید و در یک فایل ZIP قرار دهید، سپس در یکی از سایت‌های اشتراک گذاری فایل آن‌ها را آپلود کنید و لینک تصاویر را در انتهای مقاله قرار دهید
  • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید، آیدی پشتیبان تلگرام: @webkimaa

کاربر گرامی برای اینکه بتوانید هزینه نوشتن مقاله خود را در کیف پول خود دریافت کنید باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید مراحل ارسال مقاله را طی کنید.