ارسال مقاله به ازای دریافت شارژ کیف پول

سلام به شما همراهان خوب وبکیما 
در این بخش از سایت برای شما کاربران فعال شرایطی را تدارک دیده ایم که با استفاده از آن می توانید کسب درآمد کرده و دوره های آموزشی مورد نیاز خود را از وبکیما بدون نیاز به پرداخت هزینه دریافت کرده و استفاده کنید تنها کافیست کمی وقت گذاشته و راجع به موضوعات مورد علاقه خود مقاله ای بنویسید و آن را از این بخش برای ما ارسال کنید. بعد از ارسال مقاله تیم تولید محتوای سایت مقاله شما را بررسی کرده و اگر استانداردهایی که در ادامه نوشته ایم را رعایت کرده باشید به ازای هر کلمه 50 تومان کیف پول شما شارژ شده که با استفاده از آن می توانید هر دوره آموزشی که نیاز دارید را تهیه کنید.

توجه: هزینه مقاله تنها به صورت شارژ کیف پول بوده و تنها برای پرداخت هزینه دوره های آموزشی وبکیما قابل استفاده است و به صورت نقدی قابل پرداخت نخواهد بود.

نحوه محاسبه قیمت مقاله ارسالی شما

نحوه محاسبه قیمت مقاله شما و مقداری که کیف پول تان شارژ می شود به این صورت است که :

تعداد کلمات ارسال شده را ضرب در 50 کنید می شود مقدار پولی که بعد از ارسال مقاله کیف پولتان شارژ می شود. برای مثال اگر شما یک مقاله 3000 کلمه ای ارسال کنید، 3000 ضربدر 50 میشود 150,000 تومان و بعداز ارسال و تایید مقاله، کیف پول شما به اندازه 150,000 تومان شارژ خواهد شد.

استانداردهای تایید مقاله

  • حداقل تعداد کلمات مقاله باید 1500 کلمه باشد
  • به هیچ عنوان از سایت های دیگر کپی نشده باشد (حتی یک جمله)
  • موضوع مقاله باید با سایت وبکیما مرتبط باشد (یکی از دسته بندی های اصلی را انتخاب کنید)
  • اشتباهات املایی و نگارشی نداشته باشد
  • به صورت خلاصه یک مقاله خوب و مرتب باشد
  • مقاله دارای تصاویر مرتبط و بهینه شده باشد

کاربر گرامی برای اینکه بتوانید هزینه نوشتن مقاله خود را در کیف پول خود دریافت کنید باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید مراحل ارسال مقاله را طی کنید.