دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو🤩 نسخه 3.14.0

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 2, تیر, 1402

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو:
در این مقاله از سری مقالات آموزش المنتور برای شما همراهان گرانقدر آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما، افزونه صفحه ساز پیشرفته Elementor Pro را برای شما قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آن سایت های زیبایی را برای خود طراحی کنید.

افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال:
اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه =>
خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال
دیدن فرمایید.

شما می توانید لینک دانلود رایگان افزونه المنتور پرو، این صفحه ساز ارزشمند و حرفه ای را در انتهای همین صفحه مشاهده کنید و آن را دانلود کنید و در پروژه های طراحی سایت خود از آن استفاده کنید.

جدول اعلام بروز رسانی ها برای دانلود رایگان افزونه المنتور پرو:
تاریـــخ 2 تیر 1402 => بروزرسانــــی شده به نسخه 3.14.0

معرفی افزونه صفحه ساز المنتور پرو

افزونه های صفحه ساز وردپرس در رقابت سختی با هم هستند و هر روز شاهد معرفی یک قابلیت جدید در افزونه های صفحه ساز وردپرس هستیم.

اما در این بین افزونه المنتور پرو بعد از عرضه شدن به مارکت های وردپرسی توانست خیلی زود رقیب صفحه ساز های قدر جهان شود با اینکه افزونه المنتور هنوز عمر زیادی ندارد توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. بزارید کمی در رابطه با قابلیت ها و امکانات بی نظیر این افزونه وردپرس بهتون بگم.

قابلیت های بی نظیر افزونه وردپرس Elementor Pro

اگه بخوام از امکانات و قابلیت های بی نظیر افزونه المنتور پرو براتون بگیم به احتمال خیلی زیاد باید یک مثنوی هزار ویک صفحه ای بنویسیم!

ولی بذارید به صورت خلاصه خدمتون عرض کنم که شما با استفاده از افزونه المنتور پرو می توانید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت مدرن و حرفه ای را تنها با افزونه المنتور پرو طراحی کنید .

یعنی شما هر سایتی که در اینترنت میبنید و دوست دارید نمونه اش را طراحی کنید تنها کافیه سری به افزونه المنتور خود بزنید و شروع کنید و طراحی سایت خود را انجام دهید.

شما با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور پرو ، و با استفاده از عناصر مختلف و امکانات مختلفی که افزونه المنتور در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید انواع صفحات را برای سایت خود طراحی کنید و کاربران سایت خود را از طراحی های خارق العاده افزونه المنتور شگفت زده کنید.

افزونه المنتور پرو وابسته به قالب وردپرس نیست

افزونه صفحه ساز Elementor Pro به هیچ قالب وردپرسی وابسته نیست در حقیقت شما می توانید تنها با استفاده از قالب های پیش فرض خود وردپرس و صرفا تنها با استفاده از افزونه المنتور پرو یک سایت حرفه ای و زیبا و با تمامی امکانات طراحی کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

طراحی مدرن ترین سایت ها بدون یک خط کدنویسی تنها با افزونه المنتور پرو

با استفاده از افزونه صفحه ساز حرفه ای و فوق العاده المنتور پرو می توانید جدیدترین متدهای طراحی روز جهان را در سایت خود پیاده کنید بدون این که نیاز باشه برنامه نویسی یاد بگیرید با اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام دهید.

تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز شما برای استفاده در المنتور پرو در نظر گرفته شده و آماده شده اند و تنها کافیست با دراگ اند دراپ عناصر مورد نیاز خود را در قسمت مربوطه قرار دهید و طرح خود را کامل کنید.

جعبه چرخشی در افزونه المنتور پرو

دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان
دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان

یکی از المان های جالب و کاربردی در المنتور پرو المان جعبه چرخشی است که با استفاده از آن می توانید باکس های چرخشی ایجاد کنید و کاربران سایت خود را شگفت زده کنید و به سایت خود طرحی مدرن ببخشید.

ابزارک های مدرن و روز دنیا با افزونه وردپرس Elementor Pro

دانلود Elementor Pro 100% رایگان
دانلود Elementor Pro 100% رایگان

با داشتن افزونه المنتور پرو روی سایت خود دیگر از افزونه های جانبی که تنها برای یک قابلیت اضافی نصب می کنید راحت می شوید و تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز برای طراحی یک سایت مدرن را به صورت یک جا در اختیار خواهید داشت.

یک صفحه را از صفر با المنتور پرو طراحی کنید

دانلود افزونه Elementor Pro رایگان
دانلود افزونه Elementor Pro رایگان

در افزونه المنتور پرو با استفاده از قابلیت Canvas می توانید یک برگه را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید یعنی حتی می توانید فوتر و هدر را هم حذف کرده و خودتان با سلیقه خودتان طراحی کنید و حتی می توانید از این طراحی در دیگر قسمت های سایت خود استفاده کنید.

المان جدول قیمت گذاری در افزونه المنتور پرو Elementor Pro

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

در بالا خدمت تون عرض کردم که اگه بخوام تمامی امکانات و قابلیت های افزونه وردپرس المنتور پرو Elementor Pro را براتون بنویسم یک کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای شایدم بیشتر خواهد شد!

یکی دیگه از المان های پرمصرف در طراحی سایت حرفه ای ، المان جدول قیمت گذاری است که برای داشتن یک جدول قیمت گذاری در سایت خود یا باید از صفر کدنویسی کنید یا که افزونه ای برای این کار نصب کنید اما با استفاده از افزونه وردپرس المنتور پرو شما تمام این امکانات را در اختیار خواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

بسیار خوب حالا که با امکانات و قابلیت های افزونه المنتور پرو آشنا شدید ، نوبتی هم که باشه نوبت به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو می رسه!

افزونه المنتور پرو رایگان! مگه داریم؟ مگه میشه؟!

آره عزیزان چرا نشه! ما در آکادمی وبکیما تصمیم گرفتیم از آنجا که در حال حاضر ایران توسط مارکت پلیس اونتو و زیر مجموعه آن تم فارست تحریم شده و کاربران ایرانی امکان خرید مستقیم افزونه ها و قالب های وردپرسی را ندارند، افزونه ها و قالب هایی که استفاده زیادی دارند را به صورت رایگان برای دانلود قرار بدیم و برای اولین افزونه رایگان هم المنتور پرو را انتخاب کردیم چون هم خیلی کاربردی و هم طرفدار بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است.

افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال: اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال دیدن فرمایید.

دانلود افزونه المنتور پرو Elementor Pro رایگان نسخه 3.14.0


دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور

برای دسترسی به آموزش جامع طراحی سایت با افزونه المنتور می توانید از لینک زیر اقدام کنید، دوره آموزش المنتور وبکیما یک دوره جامع برای شروع کار با افزونه المنتور پرو است، پیشنهاد می کنیم حتما از صفحه زیر دیدن فرمایید.

از این به بعد می‌توانید قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس پراستفاده را ( آن هم جدیدترین نسخه و بدون مشکل ) به صورت کاملا رایگان از آکادمی وبکیما دانلود کنید. همراهان عزیز توجه داشته باشید که به دلیل برخی محدودیت‌ها، نمی‌توانیم تمامی قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس را در سایت برای دانلود رایگان قرار دهیم برای همین با عضویت در کانال تلگرام آکادمی وبکیما می‌توانید به صدها قالب و افزونه وردپرس به‌صورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. عضویت در کانال تلگرام وبکیما

4.1/5 - (48 امتیاز)

نظرات در “دانلود رایگان افزونه المنتور پرو🤩 نسخه 3.14.0

 1. سارا میگوید:

  سلام
  “دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور”
  این کجا بکار میاد؟ نصبش کنیم؟ چظور بسایت اضافه کنیم؟
  برای homepage هس؟ یا چی؟

  • پشتیبانی میگوید:

   درود، بله از لندینگ پیج‌های المنتور می توانید در طراحی بخش های مختلف سایت استفاده کنید، نحوه استفاده از آن ها در کانال یوتیوب وبکیما آموزش داده شده است.

 2. سارا میگوید:

  سلام ضمن تشکر
  من از تلگرام دریافت با پسورد وبکیما باز و دوباره زیپ و نصب و فعال کردم
  اما ویجتهای پرو فعال نشد
  در پیشخوان-افزونه ها- contact &activate المنتور پرو رو بزنیم با نزنیم؟؟؟
  یا مشکل جای دیگس؟

  • پشتیبانی میگوید:

   درود، آخرین نسخه در کانال تلگرام قرار گرفت، لطفا آن را نصب کنید.

 3. hossein.shahraji میگوید:

  سلام وقتتون بخیر
  من با افزونه المنتور پرو به یه مسئله‌ای برخوردم:
  من وقتی میخوام یک صفحه رو ویرایش کنم باز نمیشه و ارور میده که «پیشنمایش قادر به بارگذاری نیست»
  Error 500
  حافظه اختصاص داده شده هم 1024 مگابایت است
  نسخه 3.13.1 Elementor Pro
  نسخه المنتور 3.13.4 (اسم افزونه المنتور هست – فارسی نوشته)
  افزونه المنت پک رو غیرفعال کردم درست شد دوباره فعال کردم همینطوری ارور داد (یجا خوندم یکی کامنت گذاشته بود برای اون با این افزونه المنت پک تداخل داشت)
  ولی من به این افزونه نیاز دارم و باید از المنت پک استفاده کنم
  تا الان هم به این مشکل نخورده بودم

  • پشتیبانی میگوید:

   مشکلی که در حال مواجهه با آن هستید، ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. در اینجا چند راهنمایی برای رفع مشکل شما آورده شده است:

   1. بررسی سرور و محدودیت‌ها: مطمئن شوید که سرور شما به صورت صحیح پیکربندی شده باشد و محدودیت‌های حافظه و زمان اجرا مناسبی داشته باشد. برای اطمینان از این موضوع، با میزبان وب خود تماس بگیرید و مشکل را با آنها در میان بگذارید.
   2. بررسی تداخل با افزونه‌ها: ممکن است افزونه‌های دیگری که در وبسایتتان فعال هستند با المنتور پرو تداخل ایجاد کنند. در این صورت، بررسی کنید که آیا با غیرفعال کردن تمامی افزونه‌ها مشکل حل می‌شود یا خیر. اگر مشکل برطرف شد، افزونه‌ها را به ترتیب فعال کنید تا افزونه‌ای که با المنتور پرو تداخل دارد را شناسایی کنید. سپس با توسعه‌دهنده یا پشتیبانی افزونه مربوطه تماس بگیرید و مشکل را اطلاع دهید تا بتوانند راهنمایی لازم را ارائه کنند.
   3. بروزرسانی نرم‌افزار: مطمئن شوید که نسخه‌های المنتور پرو و المنت پک و وردپرس به روز هستند. بروزرسانی نرم‌افزارها به طور معمول مشکلات را برطرف می‌کند و امکان بروز مشکلات کاهش می‌یابد.
   4. غیرفعال کردن کش: اگر از افزونه کش برای بهینه‌سازی وبسایتتان استفاده می‌کنید، آن را غیرفعال کنید و سپس مجدداً تلاش کنید. گاهی اوقات کش می‌تواند باعث بروز مشکلاتی شود، بنابراین تست بدون کش کردن را انجام دهید.

   اگر هیچ یک از راهکارهای فوق برای حل مشکل شما موثر نبود، بهتر است با توسعه‌دهنده وبسایت یا متخصص وردپرس مشورت کنید تا مشکل را بررسی و راه حل مناسبی را پیدا کنید.

 4. حجت صباحیان میگوید:

  دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور انجام دادم اما نمی دانم کجا آنها را بارگزاری کنم که بتوانم در افزونه المنتور پرو از آن استفاده کنم. ممنون می شوم توضیح کامل بفرمایید

 5. مهرداد میگوید:

  سلام ممنونم از اینکه رایگان گذاشتی برا دانلود
  ی سوال داشتم منوی پایین نشون نمیده که شامل (مشاهده آنلاین،ناوبری و تنظیمات و..)تنظیمات خاصی داره برا فعال شدن؟

  • پشتیبانی میگوید:

   درود بر شما، دقت کنید که در حال حاضر این نسخه قدیمی هست و باید نسخه جدید را تهیه کرده و استفاده کنید.

 6. مهدی میگوید:

  سلام و درود

  چگونه المنتور پرو را نصب کنم؟

  • پشتیبانی میگوید:

   درود بر شما، نصب افزونه المنتور هم دقیقا مطابق با دیگر افزونه های وردپرس است با این تفاوت که باید ابتدا نسخه رایگان المنتور را نصب کرده سپس نسخه پرو را نصب کنید.

 7. ایزدی میگوید:

  سلام وقت بخیر
  پسورد فایلهای زیپتون چیه؟
  من خواستم از لندینگ پیج ها استفاده کنم اما نیاز به پسورد داره!!

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، رمز فایل‌های ZIP که از سایت دانلود می‌کنید webkima.com است.

 8. آرمین میگوید:

  سلام
  من وقتی داخل المنتور شروع کار رو میزنم لود نمیشه
  المنتور پرو

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، معمولا این موارد به دلیل تداخل افزونه المنتور با قالب سایت یا دیگر افزونه‌هاست.

 9. محمد سپهر میگوید:

  سلام من وقتی میخواهم این افزونه را نصب کنم برای من ارور
  پرونده بارگذاری شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.
  رو میده باید چیکار کنم؟

 10. soheil میگوید:

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار جناب آقای نبی عبدی.
  اول از همه تشکر میکنم بابت تدریس جذابتون و فن بیان خوبی که که در دوره جامع وردپرس داشتید، بسیار بسیار جامع و زیبا مطالب رو آموزش میدادید خیلی دوره خوبی بود ازتون سپاسگزارم 😊🌹

  یک سؤال داشتم اینکه:
  صفحه لندینگ چیه؟ 😕
  تو هر سایتی میرم انقدر پیچیده توضیح دادند که آدم متوجه نمیشه

  ممنون میشم جواب بدید 😊

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، در ابتدا خوشحالیم که دوره‌های آموزشی وبکیما برای شما مفید واقع شده است، صفحات لندینگ به صفحاتی از سایت می‌گن که یک هدف خاص را دنبال می‌کنند، به عنوان مثال صفحه جشنواره فروش وبکیما یک صفحه لندینگ برای جشنواره فروش است. سعی خواهیم کرد به زودی در این رابطه یک محتوای آموزشی کامل منتشر کنیم.

   • soheil میگوید:

    خیلی ممنونم بابت توضیح خوبتون
    از استاد بابت تدریس فوق العادشون تشکر کنید. 😊🌹

 11. مریم میگوید:

  سلام نسخه جدید المنتور پرو که می‌خوام از حالت فشرده خارج کنم خطا میده برای قالب آوادا و… هم به همین مشکل برخوردم میشه راهنمایی کنید.

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، چه خطایی دریافت می‌کنید؟ از خطایی که دریافت می‌کنید اسکرین شات ارسال کنید.

 12. مریم میگوید:

  سلام وقت بخیر اگر افزونه المنتور پرو را خریداری کنم آیا المان های ووکامرس هم دارد مثل سبد خرید، درگاه پرداخت و…
  یا فقط نسخه آخرین که قیمت آن 459 شامل آلمان های ووکامرس میشه؟

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، بله مواردی که فرمودید از امکانات افزونه المنتور پرو است. اما درگاه پرداخت خیر! شما باید تسلط کافی به طراحی سایت با المنتور داشته باشید تا بتوانید یک وب‌سایت کامل را تنها با استفاده از افزونه المنتور پرو طراحی کنید، پیشنهاد می‌کنیم فعلا از همین نسخه رایگان این صفحه استفاده کنید و به جای آن از دوره آموزش المنتور پیشرفته وبکیما استفاده کنید تا بتوانید یک وب‌سایت کامل را به راحتی از صفرتاصد طراحی کنید.

 13. Arezu میگوید:

  سلام لندینگ پیج هارو چطوری تو وردپرس پیاده کنیم

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، نحوه استفاده از لندینگ پیج‌های المنتور در دوره آموزش المنتور رایگان وبکیما به صورت کامل آموزش داده شده است.

 14. سمیرا میگوید:

  سلام و خسته نباشید
  ممنون از آموزشای عالیتون
  روی سایت نسخه المنتور فری نصبه و قسمت المان های پایه فعاله
  اگه پرو نصب کنم برای سایت مشکلی که پیش نمیاد و اینکه المنتورها که فرقی با هم نداره ؟
  منظورم اینه پرو نصب نصب کنم با فری همخوانی نداشته باشه و طراحیای قبلی خراب بشه

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، افزونه المنتور رایگان و المنتور پرو مکمل یکدیگر هستند و باید هر 2 همزمان نصب باشند.

 15. امیررضا میگوید:

  سلام خدا خیرتون بده امکاناتم در حد پرو شده. من رشتم مهندسی مکانیک هست برای راه اندازی فروشگاهم برا کاهش هزینه هام خودم اقدام به یادگیری ساخت وبسایت کردم.خیلی سپاسگزارم

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، خوشحالیم که مطالب سایت برای شما مفید واقع شده است.

 16. مهران میگوید:

  سلام من قبلا از صفحه ساز ویژوال کامپوزیر استفاده میکردم الان میخوام از المنتور استفاده کنم احیانا مشکلی برای سایتم پیش نمیاد ؟ممنون میشم راهنمایی فرمایید

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، دقت کنید که سایت‌های ویژوال کامپوزری بهتر است که از همان ویژوال کامپوزر استفاده کنند، چون اگر بخواهید صفحه ساز خود را تغییر دهید کل وب‌سایت شما باید تغییر کند.

 17. امیرحسین میگوید:

  مرسیییی ،
  خیلی ناراحتم که اینقدر دیر با سایت باارزش شما آشنا شدم

  • پشتیبانی میگوید:

   ممنون از همراهی شما.

 18. پریسا میگوید:

  سلام من ازکجا باید نسخه رایگان المنتور پرو رو دانلود کنم؟

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، از داخل همین صفحه، در انتهای صفحه اگر دقت کنید لینک دانلود قرار دارد.

 19. محمد میگوید:

  سلام و عرض ادب خدمت اعضای محترم سایت
  برای من یه مشکلی پیش اومده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
  متاسفانه امکان اتصال به کتابخانه آنلاین المنتور برای من مقدور نیست یعنی نمی تونم از قالب های آماده المنتور استفاده کنم
  می دونید مشکل از کجاست ؟

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، برای اتصال به کتابخانه المنتور برای استفاده از قالب‌های آماده باید المنتور پرو را از صفحه خرید افزونه المنتور پرو تهیه کنید.

 20. کورش میگوید:

  من فایلی جهت بارگذاری فونتها در المنتور پرو ندارم …. از کجا می تونم تهیه کنم ؟

  • پشتیبانی میگوید:

   اگر منظورتان فونت است می‌توانید از کانال تلگرام وبکیما دانلود کنید.

 21. کورش میگوید:

  سلام : شما بی نظرید … اگر چه در آکادمی دیگری ثبت نام و هزینه کرده ام ….. ولی از وقتی با آکادمی شما آشنا شدم و روش تدریس تون را دیدم قید هزینه رو زدم و مطالب و اشکالاتم را از سایت شما تهیه و رفع می کنم …. خداوند یار و یاورتون و رزقتون پر برکت

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام و احترام، باعث افتخار ماست که توانسته‌ایم با انتشار آموزش‌های کاربردی رضایت عزیزانی چون شما را جلب کنیم، امیدواریم که بتوانیم همواره این راه را ادامه دهیم…

 22. سینا میگوید:

  لطفا نسخه 3.3.4 را قرار دهید

  • پشتیبانی میگوید:

   جدیدترین نسخه افزونه المنتور پرو برای دانلود رایگان قرار گرفت.

 23. حسنی فر میگوید:

  سلام
  لطفا نگارش 3.3.3 رو هم بزارین

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، جدیدترین نسخه افزونه المنتور پرو برای دانلود رایگان قرار گرفت.

 24. سین میگوید:

  تشکر ولی من نمیتونم template های المنتور رو دانلود کنم. ایا بخاطر اینه که لایسنس ندارم ؟

 25. آرمان میگوید:

  درود بر شما بزرگوار
  اول از هر چیز بابت محتوای آموزشی با ارزشتون سپاسگزارم
  سوال بنده این هست: با 3 جیمیل مختلف با پسوردهای متفاوتِ هر جیمیل، اقدام به ثبت نام در سایت مرجع می‌کنم، ایراد پسورد می‌گیره که واقعا عجیب شده.
  راه حلی برای ثبت نام و رفع مشکل دارید؟
  سپاس فراوان

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، در وبسایت المنتور باید پسورد را به صورت امن انتخاب کنید، به عنوان مثال باید از اعداد، حروف اضافه، حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید تا پسورد شما مورد تایید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را وارد کنید چون هر زمان پاسخ کامنت شما داده شود از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

جشنواره بزرگ فروش ... تا 67 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب