دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو🤩 نسخه 3.14.0

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 2 تیر 1402
باید لاگین کنید!

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو:
در این مقاله از سری مقالات آموزش المنتور برای شما همراهان گرانقدر آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما، افزونه صفحه ساز پیشرفته Elementor Pro را برای شما قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آن سایت های زیبایی را برای خود طراحی کنید.

افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال:
اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه =>
خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال
دیدن فرمایید.

شما می توانید لینک دانلود رایگان افزونه المنتور پرو، این صفحه ساز ارزشمند و حرفه ای را در انتهای همین صفحه مشاهده کنید و آن را دانلود کنید و در پروژه های طراحی سایت خود از آن استفاده کنید.

جدول اعلام بروز رسانی ها برای دانلود رایگان افزونه المنتور پرو:
تاریـــخ 2 تیر 1402 => بروزرسانــــی شده به نسخه 3.14.0

معرفی افزونه صفحه ساز المنتور پرو

افزونه های صفحه ساز وردپرس در رقابت سختی با هم هستند و هر روز شاهد معرفی یک قابلیت جدید در افزونه های صفحه ساز وردپرس هستیم.

اما در این بین افزونه المنتور پرو بعد از عرضه شدن به مارکت های وردپرسی توانست خیلی زود رقیب صفحه ساز های قدر جهان شود با اینکه افزونه المنتور هنوز عمر زیادی ندارد توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. بزارید کمی در رابطه با قابلیت ها و امکانات بی نظیر این افزونه وردپرس بهتون بگم.

قابلیت های بی نظیر افزونه وردپرس Elementor Pro

اگه بخوام از امکانات و قابلیت های بی نظیر افزونه المنتور پرو براتون بگیم به احتمال خیلی زیاد باید یک مثنوی هزار ویک صفحه ای بنویسیم!

ولی بذارید به صورت خلاصه خدمتون عرض کنم که شما با استفاده از افزونه المنتور پرو می توانید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت مدرن و حرفه ای را تنها با افزونه المنتور پرو طراحی کنید .

یعنی شما هر سایتی که در اینترنت میبنید و دوست دارید نمونه اش را طراحی کنید تنها کافیه سری به افزونه المنتور خود بزنید و شروع کنید و طراحی سایت خود را انجام دهید.

شما با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور پرو ، و با استفاده از عناصر مختلف و امکانات مختلفی که افزونه المنتور در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید انواع صفحات را برای سایت خود طراحی کنید و کاربران سایت خود را از طراحی های خارق العاده افزونه المنتور شگفت زده کنید.

افزونه المنتور پرو وابسته به قالب وردپرس نیست

افزونه صفحه ساز Elementor Pro به هیچ قالب وردپرسی وابسته نیست در حقیقت شما می توانید تنها با استفاده از قالب های پیش فرض خود وردپرس و صرفا تنها با استفاده از افزونه المنتور پرو یک سایت حرفه ای و زیبا و با تمامی امکانات طراحی کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

طراحی مدرن ترین سایت ها بدون یک خط کدنویسی تنها با افزونه المنتور پرو

با استفاده از افزونه صفحه ساز حرفه ای و فوق العاده المنتور پرو می توانید جدیدترین متدهای طراحی روز جهان را در سایت خود پیاده کنید بدون این که نیاز باشه برنامه نویسی یاد بگیرید با اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام دهید.

تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز شما برای استفاده در المنتور پرو در نظر گرفته شده و آماده شده اند و تنها کافیست با دراگ اند دراپ عناصر مورد نیاز خود را در قسمت مربوطه قرار دهید و طرح خود را کامل کنید.

جعبه چرخشی در افزونه المنتور پرو

دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان
دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان

یکی از المان های جالب و کاربردی در المنتور پرو المان جعبه چرخشی است که با استفاده از آن می توانید باکس های چرخشی ایجاد کنید و کاربران سایت خود را شگفت زده کنید و به سایت خود طرحی مدرن ببخشید.

ابزارک های مدرن و روز دنیا با افزونه وردپرس Elementor Pro

دانلود Elementor Pro 100% رایگان
دانلود Elementor Pro 100% رایگان

با داشتن افزونه المنتور پرو روی سایت خود دیگر از افزونه های جانبی که تنها برای یک قابلیت اضافی نصب می کنید راحت می شوید و تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز برای طراحی یک سایت مدرن را به صورت یک جا در اختیار خواهید داشت.

یک صفحه را از صفر با المنتور پرو طراحی کنید

دانلود افزونه Elementor Pro رایگان
دانلود افزونه Elementor Pro رایگان

در افزونه المنتور پرو با استفاده از قابلیت Canvas می توانید یک برگه را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید یعنی حتی می توانید فوتر و هدر را هم حذف کرده و خودتان با سلیقه خودتان طراحی کنید و حتی می توانید از این طراحی در دیگر قسمت های سایت خود استفاده کنید.

المان جدول قیمت گذاری در افزونه المنتور پرو Elementor Pro

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

در بالا خدمت تون عرض کردم که اگه بخوام تمامی امکانات و قابلیت های افزونه وردپرس المنتور پرو Elementor Pro را براتون بنویسم یک کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای شایدم بیشتر خواهد شد!

یکی دیگه از المان های پرمصرف در طراحی سایت حرفه ای ، المان جدول قیمت گذاری است که برای داشتن یک جدول قیمت گذاری در سایت خود یا باید از صفر کدنویسی کنید یا که افزونه ای برای این کار نصب کنید اما با استفاده از افزونه وردپرس المنتور پرو شما تمام این امکانات را در اختیار خواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

بسیار خوب حالا که با امکانات و قابلیت های افزونه المنتور پرو آشنا شدید ، نوبتی هم که باشه نوبت به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو می رسه!

افزونه المنتور پرو رایگان! مگه داریم؟ مگه میشه؟!

آره عزیزان چرا نشه! ما در آکادمی وبکیما تصمیم گرفتیم از آنجا که در حال حاضر ایران توسط مارکت پلیس اونتو و زیر مجموعه آن تم فارست تحریم شده و کاربران ایرانی امکان خرید مستقیم افزونه ها و قالب های وردپرسی را ندارند، افزونه ها و قالب هایی که استفاده زیادی دارند را به صورت رایگان برای دانلود قرار بدیم و برای اولین افزونه رایگان هم المنتور پرو را انتخاب کردیم چون هم خیلی کاربردی و هم طرفدار بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است.

افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال: اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال دیدن فرمایید.

دانلود افزونه المنتور پرو Elementor Pro رایگان نسخه 3.14.0


دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور

برای دسترسی به آموزش جامع طراحی سایت با افزونه المنتور می توانید از لینک زیر اقدام کنید، دوره آموزش المنتور وبکیما یک دوره جامع برای شروع کار با افزونه المنتور پرو است، پیشنهاد می کنیم حتما از صفحه زیر دیدن فرمایید.

از این به بعد می‌توانید قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس پراستفاده را ( آن هم جدیدترین نسخه و بدون مشکل ) به صورت کاملا رایگان از آکادمی وبکیما دانلود کنید. همراهان عزیز توجه داشته باشید که به دلیل برخی محدودیت‌ها، نمی‌توانیم تمامی قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس را در سایت برای دانلود رایگان قرار دهیم برای همین با عضویت در کانال تلگرام آکادمی وبکیما می‌توانید به صدها قالب و افزونه وردپرس به‌صورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. عضویت در کانال تلگرام وبکیما

4.2/5 - (49 امتیاز)

دیدگاه و پرسش

 1. محمدمهدی میگوید:

  من نصب کرد دیدم درقسمت افزونه ها زده بروز رسانی داره هرچی میزنم هم اکنون بروزرسانی کن میزنه غیرمجاز باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   برای آپدیت افزونه به جدیدترین نسخه شما هر بار باید تشریف بیارید از همین صفحه نسخه جدید را دانلود کنید و افزونه را به صورت دستی آپدیت کنید، اگر می‌خواهید از پیشخوان وردپرس خود عملیات بروزرسانی را به صورت خودکار انجام دهید، لایسنس المنتور پرو را باید از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو تهیه کنید.

 2. حامد میگوید:

  من آخرین نسخه المنتور 3.3 را از اینجا دانلود و طبق فرمایشتون از طریق هاست نصب کردم اما این ارور رو میده
  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/…./public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/elementor-pro.php:1) in /home/…../public_html/wp-admin/includes/misc.php on line 1310

  • پشتیبانی میگوید:

   آقا حامد عزیز افزونه المنتور پرو که به صورت رایگان در این صفحه قرار دارد، یک بار دیگر هم چک شد و مشکلی نداشت، لطف کنید یک بار دیگر افزونه را از همین صفحه دانلود کنید و این بار از طریق پیشخوان نصب را انجام دهید.

   • حامد میگوید:

    خدا خیرتون بده درست شد ممنونم

 3. behzad میگوید:

  با سلام خدمت وب سایت خوب وب کیما

  مشکلی که بنده دارم این هست که در یک برگه ای که ایجاد کردم اون برگه شامل المنت های مختلفی اعم از بخش، آیکون ، سربرگ و .. هست از یک جایی به بعد دیگه هر المنتی اضافه میکنم و دکمه به روز رسانی رو میزنم اون لود سبز رنگ هنگام به روز رسانی
  تا نصفه می رود و استاپ می شود و دکمه با ز هم در حالت به روز رسانی قرار میگیرد و تغییرات اعمال نمی شود.
  ممنون میشم کمکم کنید اگر مشکلی مشابه من وجود داشته است

  • نبی عبدی میگوید:

   سلام، این مشکل معمولا به دلیل پایین بودن کیفیت هاست است، احتمالا رم هاست شما پایین است که این مشکل را دارید.

 4. mohamadtohidlo میگوید:

  وقت بخیر
  من بعد از اتمام دانلود وارد وردپرس میشم قسمت بارگذاری هم فایل فشرده رو انتخاب میکنم و نصب میزنم اما نصب نمیشه و خطا هم میزنه
  این بسته نمیتواند نصب شود. پوسته، پرونده استایل Style.css را کم دارد
  لطفا راهنمایی فرمایید

 5. sikgol میگوید:

  لطفا نسخه 3.2.2 را قرار دهید

  • پشتیبانی میگوید:

   جدیدترین نسخه افزونه المنتور پرو برای دانلود رایگان قرار گرفت.

 6. سعید میگوید:

  وقت بخیر
  با تشکر از سایت خیلی خوبتون ، لطف میکنید آخرین نسخه المنتور (3.2.2) را برای دانلود روی سایت بگذارید.
  با تشکر

  • پشتیبانی میگوید:

   جدیدترین نسخه قرار گرفت.

 7. محمد میگوید:

  میخواستم ببینم این نسخه رایگانی که الان قابل دانلود هست با نسخه ای که ۶۹ هزار تومانه فرقی داره

  • پشتیبانی میگوید:

   فرقش این هست که در نسخه پولی شما به دموهای آنلاین المنتور و آپدیت خودکار افزونه از پنل وردپرس نیز دسترسی دارید.

 8. خمسه میگوید:

  ممنون از مطالبتون .من یک سوال برام پیش اومده و اون هم اینه این لندینگ پیج هارو کجا ی سایت باید اپلود کرد

  • پشتیبانی میگوید:

   لندینگ پیج چیست؟ در بازاریابی اینترنتی لندینگ پیج یا به انگلیسی landing page به صفحاتی از سایت شما گفته می‌شود که برای هدفی خاص طراحی شده است، برخی از این اهداف عبارتند‌از: جمع‌آوری ایمیل کاربران علاقمند، پر کردن فرم استخدام، ثبت‌نام در سایت و … باشد، به این صفحات در سایت لندینگ پیج گفته می‌شود، حال برای طراحی این نوع صفحات می‌توانید از لندینگ پیج‌های المنتور استفاده کنید (البته دقت کنید که با استفاده از لندینگ پیج‌های آماده المنتور علاوه بر این صفحات می‌توانید صفحات دیگری را نیز طراحی کنید)

 9. sam میگوید:

  ببخشید نمی دونم چرا اما افزونه ی المنتور که از سایت خودتون نصب کردن با لا نمیاد

  • پشتیبانی میگوید:

   به احتمال بسیار زیاد قالب سایت‌تان یا افزونه‌های نصب شده روی سایت شما با افزونه المنتور تداخل دارد، لطفا ابتدا تداخل افزونه‌ای را بررسی کنید.

 10. fahimeh میگوید:

  وقت بخیر
  من نمیتونم هیچ نوشته ای یا برگه ای اضاف یا ویرایش کنم و ارور میده که شما مجاز به ویرایش نیستید..
  و همچنین هنگام ویرایش با المنتور پرو هم اون صفحه برام لود نمیشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • پشتیبانی میگوید:

   به احتمال بسیار زیاد شما دسترسی ندارید که نوشته‌ یا برگه‌ای در سایت منتشر کنید، سطح دسترسی اکانت خود را بررسی کنید.

 11. ابراهیم میگوید:

  ببخشید تمامی افزونه هایی که توی سایت وبکیما قرار داره ، اورجینال هستش؟یا توی کد های افزونه ها دستکاری شده

  • پشتیبانی میگوید:

   افزونه‌ها اورجینال هستند و مشکلی ندارند.

 12. ahmad میگوید:

  داخل افزونه دستکاری ای شده؟
  بعضی از سایتها میان به افزونه ها این چیزارو اضافه مکنن که مثلا داخل پیشخوان مطالب سایت هاشون نمایش داده بشه.
  ممنون

  • پشتیبانی میگوید:

   هیچ کد اضافه‌ای داخل افزونه قرار نگرفته است و دقیقا همان افزونه اورجینال سایت اصلی المنتور است.

 13. شهاب میگوید:

  الهی شکر بابت وجود شما خوبان

 14. محمد قبادی میگوید:

  سلام.ایا یک پلاگین مثل joine.chat وجود داره تا زمانیکه کاربر وارد میشه بلافاصله راهنمایش کرد؟داخل سایت های زیادی دیدم.
  ممنون از سرعت پاسخ گویی شما.

 15. طاها آریایی مهر میگوید:

  سلام دوباره.من بعد از خرید بسته فوق حرفه ای المنتور، سعی کردم که قالب های هدیه رو نصب کنم اما موقع نصب پوسته، خطای نبودن فایل style.css رو داد. امکانش هست راهنماییم کنید؟

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، لطفا برای این نوع مشکلات از حساب کاربری خود تیکت ارسال کنید.

 16. طاها آریایی مهر میگوید:

  بعد از خرید و نصب نسخه فوق حرفه ای ،تا چندسال، افزونه المنتور پرو و سایر افزونه های همراهش ،به صورت خودکار بروزرسانی میشن؟

  • پشتیبانی میگوید:

   تا زمانی‌که آن افزونه از طرف سازنده اصلی پیشتیبانی شود.

 17. طاها آریایی مهر میگوید:

  سلام.من نسخه فوق حرفه ای شما رو تهیه کردم.آیا تمامی قالب ها و افزونه ها، دارای قابلیت بروزرسانی خودکار هستند و اوریجینال اند؟

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، دقت کنید که در نسخه فوق حرفه‌ای که تهیه کرده‌اید فقط افزونه وجود دارد، آن ۲ قالب به عنوان هدیه برای شما قرار داده شده است، و بروزرسانی قالب‌ها به صورت دستی انجام می‌شود، همچنین تمامی محصولات وبکیما اورجینال هستند.

 18. محمد قبادی میگوید:

  خیلی ممنون .بیشتر برای اموزش های ویدیوی چون هم چند سایت عالی مثل tinjypnx pixabay معرفی کردید دوم برای اینکه پلاگین های کاربردی رو تست کردید واقعا عالی بود.خسته نباشید میگم برای تولید محتوای اموزش های جذاب

  • پشتیبانی میگوید:

   خوشحالیم که آموزش‌ها برای شما مفید و جذاب بوده است، با تشکر از همراهی شما.

 19. سینا میگوید:

  لطفا نسخه ۳٫۱٫۱ رو قرار دهید

  • پشتیبانی میگوید:

   جدیدترین نسخه المنتور پرو برای دانلود رایگان قرار گرفت.

 20. behzad میگوید:

  با سلام خدمت تیم قوی وبکیما
  بنده یه مشکلی در استفاده از المنتور دارم، وقتی از ابزارکی مانند تیتر استفاده میکنم و در قسمت افکت های متحرک ، انیمیشن هنگام ورود را انتخاب میکنم ، انیمشن روی ابزارک اعمال نمیشود.
  قالبی هم که استفاده میکنم استرا هست

  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا بهزاد عزیز، ممکن است روی سایت‌تان افزونه‌ای نصب دارید که با المنتور تداخل دارد، تمامی افزونه‌ها را به جز افزونه‌های المنتور رایگان و المنتور پرو غیرفعال کنید و تست کنید.

   • behzad میگوید:

    نکته ای دیگه ای هست اینه که توی نسخه موبایل این افکت ها اعمال شده و نشان داده میشود اما در نسخه دسکتاپ با هر مرور گری این افکت ها نشان داده نمی شود

   • پشتیبانی میگوید:

    در این مواقع بهتر است که روی یک سایت تستی این موارد را تست بگیرید تا بتوانید مشکل را پیدا کنید.

 21. سینا میگوید:

  نسخه ۳٫۱٫۰ رو قرار دهید

 22. حسن نصیری میگوید:

  سلام المنتور در وردپرس من خطا میده، وردپرس من هم آخرین نسخه هست

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، المنتور به دلایل بسیار زیادی ممکن است که خطا دهد، از خطایی که دریافت می‌کنید اسکرین شات ارسال کنید تا بتوانیم کمک‌تان کنیم.

 23. ehsan میگوید:

  سلام
  مشکل اتصال به کتابخانه رو چطور حل کنم؟

 24. محمد میگوید:

  سلام من با المنتور پرو رایگان یه سایتی ساختم حالا اگه بخوام المنتور رو آپدیت کنم فقط فایل قبلی و پاک کنم و جدید رو قرار بدم؟ مشکلی توی صفحاتی که از قبل ساختم ایجاد نمیشه؟

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، بله به سادگی می‌توانید از طریق هاست افزونه جدید را جایگزین افزونه قبل کنید.

 25. خالد میگوید:

  سلام. من قصد دارم یک سایت برای مشتری خارج از کشور درست کنم . استفاده از این افزونه قانونی هست ؟ آیا مشکلی برای من و مشتریم از نظر لایسنس و مجوز افزونه خارج از کشور رخ نمی دهد؟

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام، اگر می‌خواهید در خارج از کشور استفاده کنید، حتما نسخه اصلی را از خود سازنده افزونه تهیه کنید.

آموزش‌های ویدیویی جدید فقط در یوتیوب منتشر می‌شود!

بزن بریــم!