دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو🤩 نسخه 3.14.0

آخرین بروزرسانی در تاریخ : 2 تیر 1402

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو:
در این مقاله از سری مقالات آموزش المنتور برای شما همراهان گرانقدر آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما، افزونه صفحه ساز پیشرفته Elementor Pro را برای شما قرار دادیم تا بتوانید با استفاده از آن سایت های زیبایی را برای خود طراحی کنید.

افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال:
اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه =>
خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال
دیدن فرمایید.

شما می توانید لینک دانلود رایگان افزونه المنتور پرو، این صفحه ساز ارزشمند و حرفه ای را در انتهای همین صفحه مشاهده کنید و آن را دانلود کنید و در پروژه های طراحی سایت خود از آن استفاده کنید.

جدول اعلام بروز رسانی ها برای دانلود رایگان افزونه المنتور پرو:
تاریـــخ 2 تیر 1402 => بروزرسانــــی شده به نسخه 3.14.0

معرفی افزونه صفحه ساز المنتور پرو

افزونه های صفحه ساز وردپرس در رقابت سختی با هم هستند و هر روز شاهد معرفی یک قابلیت جدید در افزونه های صفحه ساز وردپرس هستیم.

اما در این بین افزونه المنتور پرو بعد از عرضه شدن به مارکت های وردپرسی توانست خیلی زود رقیب صفحه ساز های قدر جهان شود با اینکه افزونه المنتور هنوز عمر زیادی ندارد توانسته است طرفداران زیادی را به دست بیاورد. بزارید کمی در رابطه با قابلیت ها و امکانات بی نظیر این افزونه وردپرس بهتون بگم.

قابلیت های بی نظیر افزونه وردپرس Elementor Pro

اگه بخوام از امکانات و قابلیت های بی نظیر افزونه المنتور پرو براتون بگیم به احتمال خیلی زیاد باید یک مثنوی هزار ویک صفحه ای بنویسیم!

ولی بذارید به صورت خلاصه خدمتون عرض کنم که شما با استفاده از افزونه المنتور پرو می توانید تمامی امکانات و ویژگی های یک سایت مدرن و حرفه ای را تنها با افزونه المنتور پرو طراحی کنید .

یعنی شما هر سایتی که در اینترنت میبنید و دوست دارید نمونه اش را طراحی کنید تنها کافیه سری به افزونه المنتور خود بزنید و شروع کنید و طراحی سایت خود را انجام دهید.

شما با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور پرو ، و با استفاده از عناصر مختلف و امکانات مختلفی که افزونه المنتور در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید انواع صفحات را برای سایت خود طراحی کنید و کاربران سایت خود را از طراحی های خارق العاده افزونه المنتور شگفت زده کنید.

افزونه المنتور پرو وابسته به قالب وردپرس نیست

افزونه صفحه ساز Elementor Pro به هیچ قالب وردپرسی وابسته نیست در حقیقت شما می توانید تنها با استفاده از قالب های پیش فرض خود وردپرس و صرفا تنها با استفاده از افزونه المنتور پرو یک سایت حرفه ای و زیبا و با تمامی امکانات طراحی کنید.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

طراحی مدرن ترین سایت ها بدون یک خط کدنویسی تنها با افزونه المنتور پرو

با استفاده از افزونه صفحه ساز حرفه ای و فوق العاده المنتور پرو می توانید جدیدترین متدهای طراحی روز جهان را در سایت خود پیاده کنید بدون این که نیاز باشه برنامه نویسی یاد بگیرید با اینکه حتی یک خط کدنویسی انجام دهید.

تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز شما برای استفاده در المنتور پرو در نظر گرفته شده و آماده شده اند و تنها کافیست با دراگ اند دراپ عناصر مورد نیاز خود را در قسمت مربوطه قرار دهید و طرح خود را کامل کنید.

جعبه چرخشی در افزونه المنتور پرو

دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان
دانلود افزونه المنتور پرو 100% رایگان

یکی از المان های جالب و کاربردی در المنتور پرو المان جعبه چرخشی است که با استفاده از آن می توانید باکس های چرخشی ایجاد کنید و کاربران سایت خود را شگفت زده کنید و به سایت خود طرحی مدرن ببخشید.

ابزارک های مدرن و روز دنیا با افزونه وردپرس Elementor Pro

دانلود Elementor Pro 100% رایگان
دانلود Elementor Pro 100% رایگان

با داشتن افزونه المنتور پرو روی سایت خود دیگر از افزونه های جانبی که تنها برای یک قابلیت اضافی نصب می کنید راحت می شوید و تمامی المان ها و عناصر مورد نیاز برای طراحی یک سایت مدرن را به صورت یک جا در اختیار خواهید داشت.

یک صفحه را از صفر با المنتور پرو طراحی کنید

دانلود افزونه Elementor Pro رایگان
دانلود افزونه Elementor Pro رایگان

در افزونه المنتور پرو با استفاده از قابلیت Canvas می توانید یک برگه را از صفر تا صد خودتان طراحی کنید یعنی حتی می توانید فوتر و هدر را هم حذف کرده و خودتان با سلیقه خودتان طراحی کنید و حتی می توانید از این طراحی در دیگر قسمت های سایت خود استفاده کنید.

المان جدول قیمت گذاری در افزونه المنتور پرو Elementor Pro

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

در بالا خدمت تون عرض کردم که اگه بخوام تمامی امکانات و قابلیت های افزونه وردپرس المنتور پرو Elementor Pro را براتون بنویسم یک کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای شایدم بیشتر خواهد شد!

یکی دیگه از المان های پرمصرف در طراحی سایت حرفه ای ، المان جدول قیمت گذاری است که برای داشتن یک جدول قیمت گذاری در سایت خود یا باید از صفر کدنویسی کنید یا که افزونه ای برای این کار نصب کنید اما با استفاده از افزونه وردپرس المنتور پرو شما تمام این امکانات را در اختیار خواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو
دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

دانلود رایگان افزونه المنتور پرو

بسیار خوب حالا که با امکانات و قابلیت های افزونه المنتور پرو آشنا شدید ، نوبتی هم که باشه نوبت به دانلود رایگان افزونه المنتور پرو می رسه!

افزونه المنتور پرو رایگان! مگه داریم؟ مگه میشه؟!

آره عزیزان چرا نشه! ما در آکادمی وبکیما تصمیم گرفتیم از آنجا که در حال حاضر ایران توسط مارکت پلیس اونتو و زیر مجموعه آن تم فارست تحریم شده و کاربران ایرانی امکان خرید مستقیم افزونه ها و قالب های وردپرسی را ندارند، افزونه ها و قالب هایی که استفاده زیادی دارند را به صورت رایگان برای دانلود قرار بدیم و برای اولین افزونه رایگان هم المنتور پرو را انتخاب کردیم چون هم خیلی کاربردی و هم طرفدار بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است.

افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال: اگر می خواهید برای همیشه خیالتان از بروزرسانی های افزونه المنتور پرو راحت باشد و بتوانید از پیشخوان وردپرس خود افزونه المنتور پرو را بروزرسانی کنید و اینکه بتوانید دموهای پرمیوم المنتور پرو را درون ریزی کنید، پیشنهاد می کنم حتما از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو با لایسنس اورجینال دیدن فرمایید.

دانلود افزونه المنتور پرو Elementor Pro رایگان نسخه 3.14.0


دانلود لندینگ پیج های آماده المنتور

برای دسترسی به آموزش جامع طراحی سایت با افزونه المنتور می توانید از لینک زیر اقدام کنید، دوره آموزش المنتور وبکیما یک دوره جامع برای شروع کار با افزونه المنتور پرو است، پیشنهاد می کنیم حتما از صفحه زیر دیدن فرمایید.

از این به بعد می‌توانید قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس پراستفاده را ( آن هم جدیدترین نسخه و بدون مشکل ) به صورت کاملا رایگان از آکادمی وبکیما دانلود کنید. همراهان عزیز توجه داشته باشید که به دلیل برخی محدودیت‌ها، نمی‌توانیم تمامی قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس را در سایت برای دانلود رایگان قرار دهیم برای همین با عضویت در کانال تلگرام آکادمی وبکیما می‌توانید به صدها قالب و افزونه وردپرس به‌صورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. عضویت در کانال تلگرام وبکیما

4.1/5 - (48 امتیاز)

نظرات در “دانلود رایگان افزونه المنتور پرو🤩 نسخه 3.14.0

 1. امیرحسین میگوید:

  با سلام خدمت تیم وبکیما، در ابتدا خیلی ممنونم ازتون که در این شرایط اقتصادی و ارزی این افزونه های خارجی پریمیوم رو بصورت رایگان قرار میدید برای ما ایرانی ها و دوم اینکه ممنون میشم افزونه مداوم بروزرسانی بشه و به محض انتشار آخرین ورژن در وب سایت تون قرار بدید.
  باتشکر فراوان از وب سایت خوبتون ❤

  • پشتیبانی میگوید:

   باسلام و احترام و باتشکر از همراهی شما، اگر از همراهان سایت وبکیما باشید، حتما می‌دانید که همیشه در سریع‌ترین زمان ممکن جدیدترین نسخه افزونه المنتور برای دانلود قرار می‌گیرد.

 2. اشکان میگوید:

  سلام، ببخشید آیا توی آخرین نسخه ۳٫۰٫۱۰ امکان درون روزی قالب های آماده مثل قالب های ۴۰۴ که پرو هستند وجود دارد؟؟ بنده هر کاری می کنم میگه به حساب المنتور متصل بشید، وصل هم میشه وارد سایت میشه و توی صفحه درحال بارگزاری می مونه….
  ممنون

 3. صادق میگوید:

  سلام من نسخه *فوق حرفه ای* را از شما خریدم و لندینگ پیج ها همراهش برام فرستاده نشده و از اینجا هم که دانلود کردم برای اکستراکت رمز میخواهد
  و توی پنل کاربری متاسفانه جایی برای تیکت زدن نیست

  اگر کار با ۱۶ افزونه جت پک رو هم بذارین ممنون میشم

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، شما نیازی به لندینگ پیج ها ندارید چون می توانید آن ها را به صورت آنلاین درون ریزی کنید، رمز این فایل هم webkima.com است، همچنین از حساب کاربری تون در وبکیما می توانید به سادگی تیکت ارسال نمایید. کار با افزونه های کاربردی جت پک هم به صورت پروژه محور در دوره => آموزش طراحی سایت دیجی کالا به صورت کامل آموزش داده شده است که می توانید استفاده کنید.

 4. پدرام میگوید:

  سلام و درود از لندینگ پیج های آماده چجوری میشه استفاده کرد ؟
  و اینکه چرا در خود المنتور پرو قالب های پیشفرض رو که میزنی برای درج قرار نمیگیرند ؟

 5. رضا میگوید:

  سلام و عرض ادب
  یه سوال دارم و یه مشکل ممنون میشم پاسخ بدید. من افزونه رایگانش رو نصب کردم اما نمی تونیم در سایتم به تصاویر لینک بدم یعنی اصلا گزینه ای نداره آیا نسخه پرو این مشکل رفع میشه و دوم این که چطور میتونم جایگزین نسخه رایگان کنم که سایت بهم نخوره چیدمانش. چون محتویات پرو رو جایگزین نسخه رایگان در پوشه plugin در سی پنل کردم بهم خورد.
  تشکر

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا رضا، شما در نسخه المنتور رایگان هم باید به بخش لینک تصاویر دسترسی داشته باشید، برای یادیگیری می تونید از آموزش مقدماتی المنتور استفاده کنید، فقط کافیست به صفحه => آموزش المنتور مراجعه کنید، همچنین، برای نصب نسخه پرو شما همزمان به نسخه رایگان هم نیاز دارید، بنابراین نسخه پرو را از همین صفحه دانلود کنید و با استفاده از بخش افزودن افزونه، افزونه المنتور پرو را نصب کنید.

 6. سجاد میگوید:

  سلام و وقت بخیر من المنتور پرو رایگانتان را نصب کردم ولی پس از بارگذاری روی هاست و فعال کردن اون. توی پیشخوان من نیومده
  میشه کمک کنید

 7. امیرکوروش میگوید:

  سلام به اکادمی بزرگ وبکیما
  ببخشید چرا افزونه المنتور پرو رو به صورت رایگان منتشر کردید؟ من قبلا این افزونه رو به صورت پولی خریداری کردم؟ و الان تکلیف من یا کسانی که پول دادند چی هست؟
  ممنون میشم اگر چواب بدید 🙂

 8. عباس میگوید:

  سلام ، خسته نباشید
  من سایتی داخل xampp طراحی کردم و تا چند روز دیگه می خوام روی هاست آپلود کنم .
  من از المنتور پرو رایگان – المنت پک – جت المنت -دینامیک کانتنت و چندتا پلاگین دیگه استفاده کردم .
  وقتی نسخه ۳٫۰٫۴ را نصب می کنم به کلی باز نمیشه و میگه باید با حالت امن وارد بشی .
  و من مجبور شدم دوباره برم روی نسخه ۲٫۱۰٫۰ تا صفحاتم درست باز بشه .
  حالا چندتا سوال – ۱- اگه آپدیت نکنیم آیا مشکلی بوجود میاد ؟
  ۲-اگه پک ۱۵۹ هزار تومانی سایتتون خریداری کنیم ، این مشکل حل میشه ؟ (+ برم پلاگین های دیگه ای هم که نصب کردم و توی سایت شما نیستم از سایتا دیگه ایرانی بخرم )
  ۳-می تونه مشکل از xampp باشه ؟
  و در آخر شرمنده زیاد شد ، من تازه وارد دنیا وردپرس شدم و خیلی آشنایی ندارم و بازم خسته نباشید

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام خدمت شما، افزونه المنتور در نسخه ۳ به بعد تغییرات بسیار زیادی داشته است، و شما باید همزمان با المنتور تمام افزونه ها و قالب و هسته اصلی وردپرس را به جدیدترین نسخه آپدیت کنید، و سپس باید سایت را به یک هاست واقعی منتقل کنید، بعد از انجام این مراحل به احتمال بسیار زیاد مشکل تان برطرف خواهد شد.

   • عباس میگوید:

    مرسی ، یه دنیا ممنون که وقت گذاشتید ، این کار انجام می دم ببینم مشکل حل میشه.

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و اجترام، چرا نتوانید؟ فرقی نمی کند! اگر افزونه المنتور پرو را از صفحه => خرید افزونه المنتور پرو تهیه کنید؛ علاوه براینکه می توانید از دموهای رایگان المنتور استفاده کنید، به سادگی می توانید دموهای پرمیوم را هم استفاده کنید.

 9. سروش میگوید:

  با سلام خدمت سایت وب کیما . افزونه المنتور رو از سایت شما دانلود و نصب کردم. وقتی افزونه رو اجرا میکنم افزونه المنتور فقط لود میکنه و باز نمیشه . ممنون میشم به بنده کمک کنید . با تشکر

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام اقا سروش عزیز، مشکلی که فرمودید از افزونه المنتور نیست بلکه به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد، شایع ترین دلایل یکی هاست بی کیفیت و دیگری تداخل افزونه ای است که باید بررسی شود.

   • محمد میگوید:

    ببخشید الان ما که ۱۵۰ تومن پول دادیم و المنتور پرو رو از شما خریدیم یعنی ضرر کردیم؟

   • پشتیبانی میگوید:

    آقا محمد عزیز، شما با پرداخت ۱۵۹ تومان موارد زیر را دریافت کردید:

    • افزونه المنتور پرو با قابلیت بروزرسانی خودکار
    • درون ریزی دموهای آنلاین افزونه المنتور پرو
    • ۱۶ افزونه جت پک
    • قالب JupiterX
    • قالب Mayosis

    به نظر شما اصلا مگر ممکن هست که ما هم افزونه المنتور را برای دانلود رایگان قرار دهیم و هم آن را برای فروش قرار دهیم و هیچ فرقی هم با یکدیگر نداشته باشند؟!!!

 10. سجاد میگوید:

  سلام وخدا قوت
  میبخشید من صفحات آماده رو دانلود کردم ولی وقتی آنزیپ میکنم یک سری فایل های Json و PSD میاره
  نصب این صفحات به چه صورت هست ؟

 11. رضا میگوید:

  سلام من نسخه ۳ رو روی سایتم نصب کردم اما وقتی ص اول را با المنتور باز می کنم سمت راست بخش المان ها می چرخه اما بالا نمیاد ..

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام، تغییرات المنتور در نسخه ۳ بسیار زیاد بوده است و ممکن است در نسخه جدید تداخل هایی با دیگر افزونه ها یا قالب سایت تان پیدا کرده باشد.

 12. احسان میگوید:

  سلام شما فوق العاده اید 😍
  ورژن سوم المنتور هم منتشر شده اگه میشه لطف کنید این ورژن رو هم بذارید برای دانلود ممنون میشم 🙏
  در کل وبسایتتون عالیه، آرزوی موفقیت دارم براتون

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام، پاسخ این سوال را نمیتوان در یک دیدگاه پاسخ داد، بنابراین به زودی در این رابطه مقاله ای کامل منتشر خواهیم کرد.

 13. زهرا میگوید:

  باسلام خدمت شما.من سوالی داشتم چرا با این افزونه پرو رایگانی که در این صفحه گذاشته اید فقط همان امکانات المنتور معمولی در سایت نمایش داده می شود و امکانات بیشتری که در فیلم به آن اشاره می کنید نشان نمی دهد.ممنون میشوم راهنمایی کنید

  • پشتیبانی میگوید:

   با سلام و احترام؛ به احتمال بسیار زیاد شما افزونه را درست نصب نکرده اید، چون بعد از نصب صحیح افزونه المنتور رایگان + المنتور پرو، به سادگی می توانید به تمامی امکانات افزونه المنتور پرو همانند ویدیوهای آموزشی دسترسی داشته باشید.

 14. وحید میگوید:

  سلام ممنون از توضیحاتتون.
  من پلاگین المنتور نسخه ۲٫۴٫۴ رو نصب دارم و تمام صفحات وبسایتم رو که بیشتر از ۱۲۰ تا هست رو با این پیج ساز ساختم. جدیدا این پلاگین به مشکل خورده و متاسفانه با هیچ روشی نتونستم اپدیت جدید اون رو که ۲٫۹٫۱۴ رو نصب کنم. (پیغام اپدیت هیچ پلاگینی رو دریافت نمیکنم)
  سوالم اینه که اگر نسخه قبلی رو حذف کنم تمام اطلاعات و صفحه های ساخته شده با اون پلاگین هم از بین میره؟
  یا اینکه میتونم نسخه قبلی رو حذف و نسخه جدید رو جایگزین کنم بدون از دست رفتن اطلاعات و صفحات.
  ممنون
  نسخه وردپرس من ۵٫۵
  نسخه PHP 7.3
  تداخل پلاگین وجود ندارد (بررسی شد)

  • پشتیبانی میگوید:

   سلام آقا وحید عزیز؛ شما می توانید از هاست خودتان افزونه المنتور پرو را بدون حذف کردن بروزرسانی کنید، فقط کافیست به هاست خود مراجعه کنید، به پوشه پلاگین های وردپرس رفته و فایل افزونه را آپلود کنید و در پوشه پلاگین ها از حالت فشرده خارج کنید، همین! با این کار فایل های قدیم افزونه پاک شده و فایل های جدید جایگزین میشوند و افزونه شما بروزرسانی خواهد شد.

 15. ایزدی میگوید:

  سلام روز بخیر
  من لندینگ پیج های آماده المنتور رو دانلود کردم اما برای ان زیپ کردن فایل نیار به پس وورد داره. این پس وورد رو از کجا میتونم داشته باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین ساعات جشنواره بلک فرایدی! ... تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها ...تخفیف‌تو بگیر!
+
آموزش‌های ویدیویی جدید در یوتیوب