ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس (بدون برنامه نویسی)

معمولا طراحی و ساخت اپلیکیشن‌های اندروید با هزینه‌ها و مشکلات فراوانی همراه است، برای همین در آکادمی وبکیما تصمیم گرفتیم که یک دوره ساخت اپلیکیشن اندروید برای وب سایت‌های وردپرسی منتشر کنیم تا دوستانی که برای سایت‌های خود به یک اپلیکیشن حرفه‌ای نیاز دارند، بتوانند به سادگی و هزینه بسیار اندک یک اپلیکیشن حرفه‌ای طراحی کنند، ‌البته دقت کنید که در این دوره فقط می‌توانید محتوای سایت‌ خود را به کاربر در اپ نمایش دهید و خرید آنلاین در اپ انجام نمی‌شود.

 • آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرس
 • مخصوص سایت های وبلاگی و تولید محتوا (بدون بخش فروشگاه)
 • طراحی اپ اندروید بر پایه فید RSS سایت وردپرس
 • طراحی و ساخت بی نهایت اپلیکیشن اندروید وردپرس با این دوره
 • رنگ بندی بی نهایت برای طراحی اپلیکیشن
 • قابلیت انتشار در بازار و گوگل پلی
 • مراحل کار بسیار ساده و بدون یک خط کدنویسی

قیمت دوره:

15,900 تومان

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس (بدون برنامه نویسی)
ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس (بدون برنامه نویسی)

15,900 تومان

(دیدگاه 16 کاربر)

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس (بدون برنامه نویسی):
معمولا طراحی و ساخت اپلیکیشن های اندروید با هزینه ها و مشکلات فراوانی همراه است ، برای همین در آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما تصمیم گرفتیم که یک دوره آموزش آنلاین برای ساخت اپلیکیشن اندروید برای وب سایت های وردپرسی راه اندازی کنیم تا دوستانی که برای سایت های خود به یک اپلیکیشن حرفه ای نیاز دارند، بتوانند به سادگی و هزینه بسیار اندک یک اپلیکیشن حرفه ای طراحی کنند.

معرفی دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس

مطمعنا هر مدیر سایت و وبمستری دوست دارد که برای سایت خودش یک اپلیکیشن حرفه ای داشته باشد تا بتواند کابران موبایل را که هم اکنون حدود 80 درصد کاربران اینترنت را تشکیل می دهند را به سایت خود بهتر از گذشته جذب کند و کاربران بیشتری توسط اپلیکیشن موبایل از سایت بازدید کنند.

اما با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد که طراحی و ساخت اپلیکیشن های اندروید بسیار هزینه بر است به صورتی که هم اکنون طراحی یک اپلیکیشن بسیار ساده حداقل به هزینه ای برابر با 5 میلیون تومان نیاز دارد و مطمعنا خیلی از کسب و کار های اینترنتی که به تازگی کارشان را آغاز کرده اند از عهده هزینه ای به این گزافی بر نخواهند آمد.

و اما راهی دیگر که برای ساخت اپلیکیشن اندروید باقی می ماند این است که شما خود یاد بگیرید که چگونه یک اپلیکیشن اندورید برای سایت وردپرسی خود طراحی کنید، اما بازهم با یک جستجوی ساده متوجه می شوید که اگر بخواهید دوره های آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید را بگذرانید هم باید کلی هزینه کنید و هم باید کلی زمان صرف کنید که مطمعنا برای یک وبمستر و مدیر سایت زمان با ارزش ترین مورد ممکن است که به این سادگی نباید از دست داد.

پس چگونه یک اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرسی خودم طراحی کنم؟

اگر می خواهید یک اپلیکیشن کاملا حرفه ای داشته باشید که کاربران سایت تان بتوانند به راحتی با نصب آن به مقالات و صفحات محصول تان دسترسی داشته باشند این دوره آموزشی مناسب شماست.

شما در دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرس یاد می گیرید که چگونه یک اپلیکیشن اندروید کاملا شخصی سازی شده طراحی کنید بدون اینکه حتی یک خط کدنویسی کنید!

طراحی اپلیکیشن اندروید مخصوص تمام سایت ها

بله درست شنیدید! درسته که نام این دوره طراحی اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرس است اما شما در این دوره یاد می گیرید که چگونه تنها با آدرس RSS سایت یا همان فید سایت به اپلیکیشن خود محتوای سایت را ارسال کنید . بنابراین شما با استفاده از این دوره آموزشی می توانید برای انواع سایت های وردپرس، جوملا، مجنتو، اپن کارت و حتی سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی شده اند ، اپلیکیشن اندروید بسازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس فید سایت را داشته باشید!

شخصی سازی کامل اپلیکیشن اندروید

شما با استفاده از آموزش هایی که در این دوره یاد می گیرید می توانید برای اپلیکیشن خود یک لوگوی شخصی انتخاب کنید و همچنین منوی اصلی اپلیکیشن را به صورت کامل بر مبنای مطالب سایت تان شخصی سازی کنید.

همچنین یاد می گیرید که برای اپلیکیشن اندروید خودتان تم های مختلف طراحی کنید و حتی رنگ بندی اپ را بر اساس رنگ بندی سایت تان تنظیم کنید.

تصاویر اپلیکیشن طراحی شده در این دوره

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس (بدون برنامه نویسی)

پرسش و پاسخ های این دوره

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید مناسب چه افرادی است؟

تمامی اشخاصی که می خواهند برای سایت خود یک اپلیکیشن اندروید کاملا حرفه ای طراحی کنند، همچنین دوستانی که می خواهند برای خود از طریق طراحی اپلیکیشن کسب درآمد داشته باشند و برای مشتریان خود اپلیکیشن اندروید طراحی کنند.

برنامه نویسی بلد نیستم، این دوره به چه پیش نیازهایی نیاز دارد؟

برای ساخت اپلیکیشن اندروید با استفاده از این دوره آموزشی شما به هیچگونه پیش نیازی ، احتیاج نخواهید داشت و ما در این دوره برای ساخت اپلیکیشن اندروید حتی یک خط هم برنامه نویسی نکرده ایم.

هزینه طراحی اپلیکیشن به غیر از هزینه این دوره آموزشی چقدر است؟

شما تنها هزینه ای که برای طراحی اپلیکیشن خود می پردازید همین هزینه اندک این دوره آموزشی است، و به محض خرید دوره آموزشی بدون هیچ هزینه اضافی قادر خواهید بود تا یک اپلیکیشن اندروید برای وب سایت خود همانند تصاویری که در این صفحه قرار دادیم ، طراحی کنید.

ساخت اپلیکیشن اندروید با این دوره آموزشی چقدر زمان می برد؟

تمامی کارهای پیکربندی و شخصی سازی اپلیکیشن اندروید شما با توضیحاتی که در این دوره آموزشی داده شده است به حداکثر 2 ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

آیا این دوره پشتیبانی هم دارد ؟ پشتیبانی آن به چه صورت است؟

بله شما بعد از خرید دوره آموزشی طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید بدون کدنویسی ، و بعد از دیدن دوره اگر سوال یا اشکالی در طراحی اپلیکیشن خود داشتید می توانید از حساب کاربری خود یک تیکت ارسال کنید تا در اسرع وقت مشکلات شما را حل کنیم.

پشتیبانی 4 بعدی!

تمام دانشجویان وبکیما پس از ثبت نام در دوره به سامانه پشتیبانی ویژه دسترسی دارند و  می‌توانند از تیم مشاوره و پشتیبانی آکادمی وبکیما استفاده کنند، بنابراین خیالتان راحت باشد، چون هر مشکلی که داشته باشید می‌توانید خیلی سریع از پشتیبانی کمک بگیرید.

پشتیبانی با ۴ روش:

 1.  امکان ثبت تیکت در سامانه پشتیبانی
 2. پشتیبانی از طریق تلفن و داخلی مخصوص پشتیبان
 3. ارتباط از طریق تلگرام با پشتیبان ویژه دوره
 4. اتصال به کامپیوتر دانشجو و بررسی مشکل
پشتیبانی ۴ بعدی وبکیما
نبی عبدی مدیر آکادمی وبکیما

مدرس این دوره کیست؟

 • نبی عبدی، مدیر و موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ وبکیما
 • راه اندازی سایت وبکیما از صفر و رساندن آن به رتبه الکسای 500 ایران در کمتر از 6 ماه
 • مشاور و مدرس دوره های آموزشی کسب و کار اینترنتی
 • طراح و سازنده دوره های آموزش کسب درآمد از اینترنت
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • طراح تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI) وب سایت و اپلیکیشن ها
 • نویسنده کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

16 دیدگاه برای ساخت اپلیکیشن اندروید سایت وردپرس (بدون برنامه نویسی)

 1. نرگس

  سلام و درود
  از تدریس شما واقعا ممنونم دقیق و جامع. چندتا سوال درخصوص اپلیکیشن دارم:
  1-آیا کاربرهای سایتم می تونن اینجا فایل بارگزاری کنن ؟
  بعنوان مثال یه مسابقه میزاریم و از کاربرها میخواهیم که فایل های صوتی یا ویدئویی خودشون رو اینجا بارگزاری کنن .آیا ممکنه؟
  2- میتونم اینجا فایل ویدئویی و صوتی منتشر کنم برای سهولت دسترسی کاربرها که از همینجا ببینید و دانلود کنند؟
  3- آیا میتونم هر اسمی روی اپلیکیشن بزارم فارغ از نام سایتم؟
  4- ایا حتما باید سایت وردپرسی داشته باشیم که اپ رو درست کنیم؟ منظورم اینه که اگر کسی سفارش طراحی اپلیکیشن بدهد ولی سایت نداشته باشد میتونه اپلیکیشن داشته باشه؟

  • پشتیبانی

   درود بر شما، دقت کنید که مواردی که شما فرمودید مربوط به اپلیکیشن هایی هست که با برنامه نویسی طراحی می‌شوند، در این دوره شما طراحی اپ بدون برنامه نویسی برای سایت های وردپرسی را یاد می‌گیرید، امکانات آن هم به صورت کامل داخل همین صفحه گفته شده است.

 2. علی

  سلام آقای عبدی خسته نباشید
  میخواستم بپرسم توی این دوره میشه هر نوع گرافیکی رو روی برنامه مون اعمال کنیم؟
  یا فقط همون گرافیک ساده؟

  • پشتیبانی

   سلام، در این دوره رنگ‌بندی را می‌توانید تنظیم کنید، اما گرافیک همانند همان پیشنمایشی است که مشاهده کردید.

 3. مجتبی نیک کار

  ببخشید برای ساخت اپ باید افزونه خاصی تهیه شه یا بدون افزونه وردپرسی انجام میشه ؟ اخه من طراحی اپ تحت وب رو بلدم منتهی با افزونه میخواستم بدونم اگه اینطور نیست تهیه کنم باتشکر

  • پشتیبانی

   اگر ویدیوی معرفی را مشاهده کنید، به صورت کامل توضیح داده شده است، در این آموزش توسط فید وردپرس اپ ساخته می‌شود.

 4. amir92

  با سلام استاد در ویدیوی معرفی گفتن میخوان یک دوره جامع در همین بحث که قسمت فروشگاهی داره برگذار کنند میشه زمان این دوره را بگید

  • پشتیبانی

   باسلام و احترام، هنوز زمان دقیق انتشار دوره مشخص نیست، با عضویت در کانال تلگرام می‌توانید از دوره‌های جدید زودتر از همه باخبر شوید.

 5. ostad (خریدار محصول)

  سلام و عرض ادب من .آموزش ساخت اپلیکیشن رو خریداری و دانلود کردم اما موقع اکسترکت کردنش رمز میخواد؟

  • پشتیبانی

   سلام، رمزها در بخش سوالات متداول در بخش ارسال تیکت قرار دارد.

 6. aminyazdan (خریدار محصول)

  با سلام و خسته نباشید من طبق آموزش پیش رفتم لینک rss را قرار دادم ولی مقالات من را به نمایش قرار نداد در وردپرس از صفحه ساز ویژوال کامپوزر استفاده کردم به این مربوط است که مقالات را به نمایش قرار نمیدهد.

  • پشتیبانی

   با سلام و احترام، سوالات فنی خود را از حساب کاربری خود و از طریق تیکت ارسال نمایید.

 7. mehdi2252

  جناب مهندس سلام .
  ۱- آیا این آموزش طراحی اپلیکیشن واسه سایت های املاک بر پایه وردپرس کاربردی داره ؟
  ۲- آیا این آموزش طراحی اپلیکیشن واسه سایت نیازمندیها تقریبا شبیه دیوار یا شیپور که بر پایه کلاسی پرس هستند ، کاربردی داره ؟

  ممنونم از پاشخگویی شما مهندس بزرگوار

  • پشتیبانی

   با سلام و احترام، هر وب سایتی که فید RSS داشته باشد را می توانید با استفاده از این روش برای آن یک اپلیکیشن ساده و خبررسان طراحی کنید، به زودی یک دوره جامع طراحی اپلیکیشن های اندروید را برگزار خواهیم کرد.

 8. Peyman

  سلام. وقت بخیر.

  در مورد اپلیکشن طراحی شده با این روش چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمائی بفرمائید:

  ۱- با توجه به آپدیت های فنی که همیشه در مارکتها هست ، آیا هنوز هم امکان انتشار اپ ساخته شده با این روش در بازار و گوگل پلی هست؟

  ۲- آیا میشه پرداخت درون برنامه ای هم برای این اپلیکیشن قرار داد؟ یا مثلا اگر سایت ما بخش عضویت ویژه برای دسترسی به مطالب خاص تر داشته باشه. اگر پرداخت درون برنامه ای نشه راه انداخت ، آیا خود اپ رو میشه برای فروش یکجا در بازار و گوگل پلی قرار داد؟

  ۳- آیا اپ طارحی شده از نظر بروز رسانی های فنی توسط ما که برنامه نویسی بلد نیستیم به مشکل نمیخوره؟ اصلا نیاز به برزو رسانی خواهد داشت؟ مثلا سازگاری با اندروید جدید و غیره؟

  ۴- اگر بعدا اپ کامل بسازیم که فروشگاهی هم باشه و مجبور بشیم از اول تمام مطالب سایت رو به اپ جدید منتقل کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

  ۵- برای سایتهای چپ چین و انگلیسی زبان هم میشه استفاده کرد؟

  با تشکر از سایت خوب شما

  • پشتیبانی

   با سلام و احترام،
   ۱- بله به سادگی قابلیت انتشار در مارکت ها را دارد.
   ۲-خیر، هیچگونه پرداختی را نمی توانید انجام دهید، شما قرار نیست از این اپ کسب درآمد کنید، این اپ فقط برای اطلاع رسانی سایت های وردپرسی است.
   ۳-خیر، مشکلی وجود ندارد و اگر نیاز به بروزرسانی باشد، شما خودتان بدون کدنویسی می توانید این کار را انجام دهید.
   ۴- خیر مشکلی وجود ندارد.
   ۵-بله به سادگی
   ممنون از همراهی شما

 9. ehsan1383

  سلام وخسته نباشید این یک وب اپلیکیشن هستش

  • پشتیبانی

   با سلام و احترام؛ خیر؛ در این دوره یاد می گیرید که چگونه بر مبنای فید وردپرس یک اپلیکیشن اندروید کاملا حرفه ای طراحی کنید.

 10. پرهام

  عرض ادب و خسته نباشید. چه موقع دوره آموزش ساخت اپ اندروید و ios وکامرسی آماده میشه؟

  • پشتیبانی

   با سلام و احترام، فعلا تاریخ دقیقی مشخص نیست، اما سعی می کنیم در سریع ترین زمان ممکن این آموزش کاربردی را نیز منتشر کنیم.

 11. مهدی

  ببخشید امکان ساخت لینک در اپ هستش

  • پشتیبانی

   بله شما می توانید هر تعداد لینک که نیاز دارید را به منوهای اپ اضافه کنید.

 12. بنیامین

  سلام خسته نباشید , مثلا ما یک سایت فروشگاهی داریم , بعدوقتی اپ گوشیشو طراحی کردیم امکان متصل شدن به وب سایت داره ؟ که جنس ها بصورت خودکار که تو سایت اضافه یا حذف میشه تو نرم افزار گوشیش هم بشه ؟

  • نبی عبدی

   با درود خدمت شما این آموزش مربوط به ساخت بخش وبلاگ سایت و پیاده سازی آن در اپلیکیشن از طریق RSS یا همان فید سایت است، و برای وب سایت های فروشگاهی کاربردی ندارد.

 13. faridme1976

  سلام.خسته نباشین.من میخوام اپلیکیشن بسازم برا سایت های مشتریام خب اگه باورد پرس نباشن چجوری میتونم اپلیکیشن طراحی کنم؟

  • نبی عبدی

   با درود خدمت شما، اگر می خواهید با دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید وبکیما، اپلیکیشن طراحی کنید، فرقی نمی کند که سایت شما اختصاصی طراحی شده یا با وردپرس یا جوملا طراحی شده است، چون در این دوره ما با استفاده از فید RSS سایت مطالب را میگیریم و در اپلیکیشن اندروید برای نمایش قرار می دهیم. بنابراین اگر آدرس فید سایت تان را می دانید می توانید با استفاده از همین دوره یک اپلیکیشن اندروید حرفه ای طراحی کنید.

 14. faridme1976

  سلام.میخواستم بدونم ساخت اپلیکیشن توسط افزونه ای در اندروید هست؟
  وآیامیتونیم اپ اندروید رو مستقل برای موبایل بدون اینکه بخوایم براسایت درست کنیم بسازیم؟

  • نبی عبدی

   با درود خدمت شما، خیر ساخت اپلیکیشن بدون نصب هیچ افزونه ای انجام می شود و اینکه شما با این روش تنها می تونید برای سایت های وردپرسی اپلیکیشن بسازید.

 15. یونس

  آموزش خوبی بود با قیمت خیلی عالی برای وب سایت وردپرس تونستم یک اپلیکیشن کاملا حرفه ای طراحی کنم. تشکر

  • نبی عبدی

   خوشحالیم که از دوره آموزش ساخت اپلیکیشن برای سایت های وردپرسی رضایت داشتید.

 16. پویا

  ممنون از شما بابت انتشار این دوره عالی ، باورم نمیشه با این قیمت تونستم برای سایتم یک اپلیکیشن عالی بسازم. ممنون مهندس از مهندس عبدی و تمام تیم حرفه ای وبکیما

  • نبی عبدی

   بسیار خرسندیم که با استفاده از این دوره تونستید یک اپلیکیشن خوب برای سایت خود طراحی کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلک فرایــــدی... تا 90 درصد تخفیف روی تمامی دوره‌ها...تخفیف‌تو بگیر!
+